Datums: 26.10.2018 Nīcas sporta halle


Nīcas sporta halle atklāta 2016. gada 15. jūlijā. 

Ēkā atrodama lielā sporta zāle ar tribīnēm 420 skatītājiem, trenažieru zāle, aerobikas nodarbību zāle (fitnesam, aerobikai), 4 ģērbtuves ar tualetēm un dušām, tiesnešu un skolotāju telpas ar dušām un tualetēm, inventāra noliktava, sauna ar palīgtelpām, vestibils ar garderobi.

Šobrīd hallē trenējas un savu sportisko formu uztur pirmskolas bērnu vingrošanas grupiņas, 4 jauniešu futbola grupas, airēšanas slaloma grupa. Dāmas divas reizes nedēļā apmeklē ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, mix aerobiku un funkcionālos treniņus. Treniņus aizvada arī 2 vīriešu futbola komandas, florbolisti un basketbolisti, labprāt arī savam priekam brīvi pieejamajos laikos tiek spēlēts futbols un volejbols.

Jau gadu lielajā zālē ir pieejama klinšu siena, bet trenažieru zāles apmeklētājiem palīdz instruktors. Lielā zāle tika pielāgota arī tenisa skolas jauniešu vajadzībām, bet aerobikas zāli izmanto ielu vingrotāju grupa. Hallē ir norisinājušies gan vietējie turnīri, sporta spēles un pasākumi, uzņemti reģiona, valsts un starptautiskas nozīmes komandas, bet vasarās treniņnometnes ir aizvadījuši gan dejotāji, gan basketbolisti, futbolisti un florbolisti.

Nīcas sporta halles darba laiks:

Darba dienas       10:30 - 19:30

Sestdiena          SLĒGTS

Svētdiena            SLĒGTS