Datums: 07.03.2019 Noslēdz LTFA 1. līgas sezonu

Futbola klubs "Nīca" 2. martā ar pēdējo spēli izbraukumā pret "Saldus SS/ Brocēnu NBJSS" noslēdza savu LTFA 1. līgas čempionāta sezonu. Komanda kopvērtējumā Rietumu konferencē ierindojusies 5. vietā no 7 komandām.

Pēdējā spēlē nīcenieki jau pirmajās sekundēs guva vārtus un izvirzījās vadībā, bet līdz pirmā puslaika beigām rezultāts jau bija 4:0. Otrajā puslaikā mazliet aktīvāki kļuva mājinieki, raidot pirmo bumbu FK "Nīca" vārtos, uz ko drīz vien nīcenieki atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu. Līdz spēles beigām vēl vienus vārtus guva "Saldus SS/ Brocēnu NBJSS", bet FK "Nīca" guva uzvaru 9:2. Vārtu autori Daniels Sērmoliņš (3), Edgars Kovaļskis (2), Raivis Svilis, Ivo Skripko, Antons Movko un Valdis Nicis.

Sezonas rezultatīvākie spēlētāji Alvis Kristians Naumčiks ar 13 gūtiem vārtiem, Daniels Sērmoliņš, kura kontā 10 gūti vārti, Antons Movko un Raivis Svilis ar 4 vārtu guvumu katram, 3 vārti Janam Bespjorstovam un Valdim Nicim, 2 goli Edgaram Miķelim Kovaļskim, bet Ivanam Gluško, Ivo Skripko, Mārcim Neimanim un Mārtiņam Freimanim katram 1 vārtu guvums.

Paldies kluba atbalstītājiem - SIA "Otaņķu Dzirnavnieks", Nīcas novada domei un "Vichy".