Datums: 13.04.2019 Lejaskurzemes čempionātā SUDRABS

Šodien Nīcas sporta hallē noslēdzās Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā - uz finālturnīru bija ieradušās 4 labākās komandas - Medze, Vaiņode, Dunalka, kā arī mājinieki Nīca.
Pirmajā spēlē Medze uzvarēja Dunalku, bet otrajā Nīca ar rezultātu 6:2 bija pārāki par Vaiņodi.
Spēlē par 3. vietu laukumā tikās Dunalka un Vaiņode. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, bet pēcspēles sitienos izveicīgāki izrādījās Dunalkas spēlētāji, un izcīnīja 3. vietu.
Spēlē par 1. vietu laukumā tikās abas spēcīgākās konkurentes - Nīca un Medze. Diemžēl, jau pirmajā puslaikā mājinieki palika iedzinējos ar 0:2, bet otrajā puslaikā, rezultātu pielīdzinot 1:2, šogad Lejaskurzemes čempionātā godpilnā 2. vieta.
Rezultatīvākie spēlētāji Jānis Freimanis (Grobiņas pagasts) ar 16 gūtiem vārtiem, Renalds Freimanis (Grobiņas pagasts) - 15 gūti vārti un Ervīns Jurkovskis (Dunalka) ar 12 gūtiem vārtiem.
Labākais vārtsargs - Endijs Gūtmanis (Medze).
Ar šo čempionātu FK "Nīca" ir noslēgusi savu telpu futbola sezonu, bet jau maijā atsāksies Liepājas pilsētas čempionāts.