Datums: 12.04.2019 Latvijas izlase Nīcā

Nīcas sporta hallē līdz šim norisinājušās vien dažas starptautiska mēroga spēles basketbolā, un šoreiz tika uzņemtas Latvijas un Azerbaidžānas telpu futbola valstvienības izlases. Izlases aizvadīja pārbaudes spēli, gatavojoties 2020. gada Pasaules kausa čempionātam.
Kurzemes reģionā šī bija pirmā spēle, bet otrā dienu vēlāk Liepājā. Izlasē spēlē tādi spēlētāji kā Maksims Seņs, Rolands Putāns, Jānis Pastars, Germans Matjušenko, Aigars Bondars u.c. Komanda jau uzrādījusi labus rezultātus FIFA telpu futbola 2020 kvalifikācijas spēlēs.
Abas izlases jau 10. aprīlī ieradās Nīcā, lai pirms spēles sagatavotos, iepazītu zāli un tiktos ar FK "Nīca" jauniešiem, kuriem tika tas gods spēles sākumā uz laukuma izvest abu izlašu spēlētājus un tiesnešus.

Jau pašā spēles sākumā Azerbaidžānas spēlētāji aizrautīgi spēlēja uzbrukumā, tomēr Latvijas izlasei pirmajiem izdevās gūt vārtus, tomēr drīz vien viesiem rezultātu izvedās pielīdzināt 1:1. Vārtus Latvijas labā guva izlases debitants Dmitrijs Borisovs.

Spēles pārtraukumā īpašs konkurss skatītājiem - trāpīt bumbu cauri mazajiem vārtiņiem. Par izveicīgāko kļuva FK "Nīca" spēlētājs Daniels Buks, kurš laimēja 5 biļetes uz U-19 telpu futbola izlases spēli Rīgā.

Otrā puslaika otrajā minūtē Azerbaidžāna jau izvirzījās vadībā 1:2, toties Latvijas izlasei bija vairākas iespējas gūt vārtus, tomēr neveiksmīgi. Spēles pēdējās Latvija piekāpās Azerbaidžānai jau ar rezultātu 1:3.

Paldies kuplajam atbalstītāju pulkam, FK "Nīca" jauniešiem un visiem organizatoriem par lielisku atmosfēru.