Datums: 20.02.2019 1. līgas čempionātā pirmais neizšķirts

Sestdien, 16. februārī, Nīcas sporta hallē norisinājās pēdējā LTFA 1. līgas čempionāta mājas spēle pret Talsi/ FK "Laidze" komandu. Pirmajā aplī nīcenieki izbraukumā FK "Laidze" ar rezultātu 4:3 zaudēja pretiniekiem, kuriem tā ir vienīgā uzvara čempionātā.
Spēle iesākās ar aktīviem talsinieku uzbrukumiem, bet nīcenieku vārtsargs Ivo Lākutis teicami glāba komandu. Pēc pirmā puslaika abas komandas pārtraukumā devās bez vārtu guvuma.
Otrajā puslaikā talsiniekiem izdevās atklāt rezultātu un izvirzīties vadībā, tomēr FK "Nīca" spēlētājs Antons Movko ātri rezultātu izlīdzināja, bet līdz spēles beigām rezultāts palika nemainīgs.
FK "Nīca" šobrīt čempionāta tabulā ieņem 5. vietu, priekšā pēdējās divas spēles - 23. februārī pret "Ventspils Augstskolu", bet 2. martā pret "Saldus SS/Brocēnu NBJSS".
Savukārt Liepājas pilsētas čempionātā 24. februārī komanda cīnīsies ar "TEM" par 3. vietu.