Sporta zāļu noslodzes grafiki

Lielās zāles noslodzes grafiks

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

10:00 Skola
Skola
Bērnu dārzs

Skola
Skola
 
11:00 Skola Skola Skola Skola Skola  
12:00 Skola Skola Skola Skola Skola  
13:00 Skola Skola Skola Skola Skola  
14:00 Skola Skola Skola Skola

Skola
-
Teniss

 
15:00 Skola Skola Skola Skola

Teniss
-
Sporta klase

 
16:00

FK NĪCA
-
FK NĪCA

MTB + Slaloms

-

 

FK NĪCA
-
FK NĪCA

FK NĪCA
-
FK NĪCA

Teniss
-
Sporta klase

 
17:00

FK NĪCA
-
FK NĪCA

MTB + Slaloms

-

 

FK NĪCA
-
FK NĪCA

FK NĪCA

-

FK NĪCA

Teniss

 
18:00

FK NĪCA
-
FK NĪCA

FK NĪCA
A gr.

FK NĪCA
-
FK NĪCA

FK NĪCA
-
FK NĪCA

Teniss
-
Brīvais volejbols
 
19:00

FK NĪCA
-
Zvejnieks

FK NĪCA (lielie)

FK NĪCA
-
FK NĪCA

FK NĪCA
-
FK NĪCA(lielie)

Teniss
-
Brīvais volejbols
 
20:00 Zvejnieks
-
Brīvais futbols

FK NĪCA (lielie)

Nīca/BL inženiertīkli

FK NĪCA (lielie)

Florbols  
21:00 Brīvais futbols  

Nīca/BL inženiertīkli

  Florbols  

FK "Nīca" A, C grupa

Ingus Lukovičs - treneris (tel.nr. 28225851)
Rendijs Lukovičs - trenera asistents

FK "Nīca" B, D grupa

Jānis Segliņš - treneris (tel.nr. 29712683)
Edgars Miķelis Kovaļskis - trenera asistents

FK "Nīca/OtankiMill.eu"

Janeks Kreitāls - treneris (tel.nr. 26862945)

Airēšanas slaloms

Ieva Škubure - trenere (tel.nr. 29214701)

Teniss

Olga Bordjugova - trenere (tel.nr. 26743500)

Aerobikas zāles noslodzes grafiks

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

10:00            
11:00            
12:00            
13:00            
14:00            
15:00            
16:00     Airēšanas slaloms      
17:00     Airēšanas slaloms      
18:00

Ārstnieciskā vingrošana

(tr. Madara Berga)

         
19:00 MIX aerobika

(tr. Inna Antonova)

Vingrošana

(tr. Sigita Franka)

MIX aerobika

(tr. Inna Antonova)

Vingrošana

(tr. Sigita Franka)

   
20:00            
21:00            

 

Ārstnieciskā vingrošana

Pirmdienās 17:50 - 18:50
Trenere - veselības sporta speciāliste Madara Berga (tel.nr. 26527862)

Pilates

Pirmdienās, trešdienās 19:00 - 20:00
Trenere Inna Antonova (tel.nr. 29491999)

Vingrošana

Otrdienās, ceturtdienās 19:00 - 20:00
Trenere - fizioterapeite Sigita Franka (tel.nr. 29456861)

Ielu vingrošana

Piektdienās 19:15 - 21:00
Treneris Gvido Šalms (tel.nr. 29344685)

Rudes sporta nama noslodzes grafiks

No 02.janvāra Rudes sporta nama telpās pieejami 

Rudes fitnesa studijas trenažieri (bez maksas)

darba dienās (pirmdiena-piektdiena) no pl. 16:00-21:00

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

9:00 "Kamenīte"   "Kamenīte"   "Kamenīte"
10:00 "Kamenīte"   "Kamenīte"   "Kamenīte"
11:00 "Kamenīte"   "Kamenīte"   "Kamenīte"
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00 *Galda teniss   *Galda teniss    
17:00 *Galda teniss Brīvais sports *Galda teniss Basketbols *Badmintons
18:00 *Galda teniss Brīvais sports *Galda teniss Basketbols *Badmintons
19:00 Ielu vingrotāji *Florbols *Galda teniss Ielu vingrotāji Volejbols
20:00 Ielu vingrotāji *Florbols *Galda teniss Ielu vingrotāji Volejbols

* Vēlams savs inventārs!


Administratore

Agrita Kalēja (tel.nr. 25996637)

Ielu vingrošana

Pirmdienās, trešdienās 19:15 - 21:00
Treneris Gvido Šalms (tel.nr. 29344685)