Sporta zāļu noslodzes grafiki

Lielās zāles noslodzes grafiks

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

10:00 Skola Skola Bērnu dārzs
-
Teniss
Skola Skola  
11:00 Skola Skola   Skola Skola  
12:00 Skola Skola   Skola Skola  
13:00 Skola Skola   Skola Skola
-
Teniss
 
14:00 Skola Skola   Skola Skola
-
Teniss
 
15:00 Skola Skola   Skola

Skola
-
Teniss

 
16:00

FK NĪCA

C, B grupas

Airēšanas slaloma grupa
-
Valdemārs Strazdiņš

Svētdienas skolas sports

FK NĪCA
C, B grupas
Teniss  
17:00 FK NĪCA
C, B grupas / A, D grupas
Airēšanas slaloma grupa
-
Valdemārs Strazdiņš

Svētdienas skolas sports

FK NĪCA
C, B grupas / A, D grupas

Teniss

 
18:00 FK NĪCA
A, D grupas / E grupa
-
Alpīnisma siena
FK NĪCA
A grupa
Zvejnieks FK NĪCA
A, D grupas / E grupa
Teniss
-
Dāmu sports
 
19:00 FK NĪCA
A, E grupas
-
Alpīnisma siena
FK NĪCA Zvejnieks

FK NĪCA
A, E grupas
-
FK NĪCA

Teniss
-
Dāmu sports
 
20:00 Brīvais futbols FK NĪCA LPPP/Nīca FK NĪCA

Florbols

 
21:00 Brīvais futbols   LPPP/Nīca FK NĪCA Florbols  

FK "Nīca" A, C grupa

Ingus Lukovičs - treneris (tel.nr. 28225851)
Rendijs Lukovičs - trenera asistents

FK "Nīca" B, D grupa

Jānis Segliņš - treneris (tel.nr. 29712683)
Edgars Miķelis Kovaļskis - trenera asisitents

FK "Nīca/OtankiMill.eu"

Janeks Kreitāls - treneris (tel.nr. 26862945)

Airēšanas slaloms

Ieva Škubure - trenere (tel.nr. 29214701)

Teniss

Olga Bordjugova - trenere (tel.nr. 26743500)

Aerobikas zāles noslodzes grafiks

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

10:00            
11:00            
12:00            
13:00            
14:00   Velo sports   Velo sports    
15:00   Velo sports   Velo sports    
16:00   Velo sports   Velo sports    
17:00   Velo sports   Velo sports    
18:00

Ārstnieciskā vingrošana

(tr. Madara Berga)

         
19:00

MIX aerobika

(tr. Inna Antonova)

Vingrošana

(tr. Sigita Franka)

MIX aerobika

(tr. Inna Antonova)

Vingrošana

(tr. Sigita Franka)

Ielu vingrotāji

(tr. Gvido Šalms)

 
20:00        

Ielu vingrotāji

(tr. Gvido Šalms)

 
21:00            

 

MIX aerobika

Pirmdienās, trešdienās 19:00 - 20:00
Trenere Inna Antonova (tel.nr. 29491999)

Vingrošana

Otrdienās, ceturtdienās 19:00 - 20:00
Trenere - fizioterapeite Sigita Franka (tel.nr. 29456861)

Ielu vingrošana

Piektdienās 19:15 - 21:00
Treneris Gvido Šalms (tel.nr. 29344685)

Rudes sporta nama noslodzes grafiks

No 02.janvāra Rudes sporta nama telpās pieejami 

Rudes fitnesa studijas trenažieri (bez maksas)

darba dienās (pirmdiena-piektdiena) no pl. 16:00-21:00

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

9:00

Kamenīte”

Sākumskola

Kamenīte” Kamenīte”

Sākumskola

10:00 Kamenīte”

Sākumskola

Kamenīte” Kamenīte”

Sākumskola

11:00  

Sākumskola

   

Sākumskola

12:00  

Sākumskola

   

Sākumskola

13:00  

Sākumskola

   

Sākumskola

14:00          
15:00          
16:00          
17:00

Brīvais sports

Galda teniss*

Basketbols/Novuss

Galda teniss*

Badmintons*

18:00

Brīvais sports

Galda teniss*

Basketbols/Novuss

Badmintons

Badmintons*

19:00

Ielu vingrotāji

(tr. Gvido Šalms)

Galda teniss*

Ielu vingrotāji

(tr. Gvido Šalms)

Florbols*

Volejbols

20:00

Ielu vingrotāji

(tr. Gvido Šalms)

Galda teniss*

Ielu vingrotāji

(tr. Gvido Šalms)

Florbols*

Volejbols

* Vēlams savs inventārs!

Administratore
Agrita Kalēja (tel.nr. 25996637)

Ielu vingrošana

Pirmdienās, trešdienās 19:15 - 21:00
Treneris Gvido Šalms (tel.nr. 29344685)