DIVU DIENU GARAIS IZBRAUKUMS VAINAGOJAS ARĪ AR UZVARU

Nedēļas nogalē FK Nīca/Otankimill komanda devās divu dienu garā izbruakumā uz Latvijas Austrumu galu, lai aizvadītu divas Optibet telpu futbola virslīgas spēles. Pirmajā dienā, 5. februārī, nīcinieki tikās ar Jēkabpils Lūši/Ošukalns komandu. Pēc iepriekšējās spēles nepatīkamās pieredzes šoreiz mūsu futbolisti spēlēja daudz uzmanīgāk. Tas nāca par labu, taču tika pieļautas arī kļūdas, kuras veikli izmantoja jēkabpilieši. Rezultāts, kaut arī ne tik sāpīgs kā pirmājā tikšanās reizē, bet tomēr zaudējums – 2:4.

Vārtus guva: Valdis Nicis un Aleksis Kristaps Rozenbergs.

Nīcas futbolistiem nebija daudz laika pārdzīvot zaudējumu, jo jau nākamajā dienā bija jātiekas ar TFK Rēzekne komandu. Šī bija pirmā reize, kad abas komandas tiekas čempionāta ietvaros. Spēli atklāj nīcinieki, gūstot pirmos vārtus. Arī pirmo puslaiku izdevās noslēgt ar trīs gūtiem vārtiem un esot vadībā, bet jau otrajā puslaikā mājinieku komanda centās rezultātu izlīdzināt. Tomēr izdodas gūt vārtus, kuri nodrošināja uzvaru ar rezultātu 4:3 nīcinieku labā!

Vārtus guva: Valdis Nicis, divi punkti Danielam Sērmoliņam un vēl viens Endijam Šlampem.

Nākošā spēle arī izbraukumā! 12. februārī, pl. 16:00 pret BFC Daugavpils, taču nākošā mājas spēle 15. februārī pl. 20:00 pret TFK Rēzekne!

SĪVA CĪŅA AR LATVIJAS TELPU FUTBOLA VIRSLĪGAS ČEMPIONIEM

Svētdien, 30. janvārī, Nīcas sporta hallē notika kārtējā FK Nīca/Otankimill Optibet telpu futbola virslīgas mājas spēle. Šoreiz nīcinieki pie sevis uzņēma iepriekšējā gada čempionus un arī šī gada līderus FK Raba. Šī bija otrā tikšanās ar šo komandu, kas bija jūtams jau spēles sākumā, jo abas komandas izvēlējās spēlēt piesardzīgi. Pirmie divi vārtu guvumi pretinieku labā, taču pirmā puslaika pēdējā minūtē arī nīciniekiem izdevās gūt vārtus. Pēc pārtraukuma pretinieki turpināja ar pārliecību, virzot spēli uz mājinieku vārtiem un palielinot savu gūto vārtu pārsvaru. Mājiniekiem tomēr izdevās gūt vēl divus vārtus, kas nedaudz samazināja punktu starpību, taču šoreiz nācās samierināties ar sāpīgu zaudējumu - 3:7 viesu labā.

Vārtus FK Nīca/Otankimill labā guva Edgars Miķelis Kovaļskis, Daniels Sērmoliņš un Aleksis Kristaps Rozenbergs.

Nedēļas nogalē komandai spēles izbraukumos - sestdien plkst. 13:30 atkārtoti tiekoties ar Jēkabpils Lūšu komandu, bet nākošajā dienā plkst. 13:00 ar TFK Rēzekne.

SĀPĪGS ZAUDĒJUMS MĀJINIEKIEM

22. janvārī, Nīcas sporta hallē atkal atskanēja bungu rīboņa, jo tika aizvadīta kārtējā Optibet telpu futbola Virslīgas mājas spēle Nīcas futbola komandai FK Nīca/Otankimill. Komanda vēlreiz tikās ar Salaspils futbolistiem no TFK Salaspils, kuriem pirmajā reizē nācās piekāpties. Taču šoreiz, diemžēl, pat mājas laukuma priekšrocība nīciniekus nepaglāba no zaudējuma. 

Jau spēles sākumu viesi uzsāka ar pārsvaru, atklājot spēli ar pirmajiem vārtiem. Mājinieki centās to labot, arī gūstot vārtus, taču ar to vien nepietika, jo līdz pirmā puslaika beigām pretinieki jau bija guvuši gūto vārtu pārākumum, kamēr nīcinieki turpināja uzkrāt sodu punktus. Otrais puslaiks tika uzsāks ar jaunu spēku un pirmajās minūtēs mājiniekiem guva vārtus, taču pretinieki ātri vien atspēlējas. Spēles pēdējās minūtēs mājinieki realizēja vēl vienu uzbrukumu un guva vārtu, taču ar to nepietika, lai nodrošinātu uzvaru. Smaga spēle un beigu rezultāts sāpīgs - 3:4 pretinieku labā.

Nīcinieku labā vārtus guva Valdis Nicis, Raivis Svilis un Daniels Sērmoliņš.

Nākošā mājas spēle jau šajā nedēļas nogalē - 30. janvārī, pl. 15:00 pret vienu no līderu komandām FK Raba!

FUTBOLISTIEM EMOCIJĀM BAGĀTA NEDĒĻAS NOGALE

Aizvadītā nedēļas nogale Nīcas sporta hallē bija vareni rosīga! FK Nīca/Otankimill komandai tika aizvadītas divas Optibet telpu futbola Virslīgas mājas spēles. Sestdien, 15. janvārī, nīcinieki pirmo reizi tikās ar BFC Daugavpils komandu. Jau pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem iezīmējās turpmākā spēles gaita – būtisks pārākums no mājinieku puses. Beidzoties pirmajam puslaikam, rezultāts 5:0 mājinieku labā. Arī otrajā puslaikā turpinājās Nīcas uzvaras gājiens un tika gūti papildus 2 vārti. Taču pretinieki sasparojās un izdevās gūt vismaz 1 vārtus, spēli noslēdzot ar rezultātu 7:1 FK Nīca/Otankimill labā! Vārtu autori: Daniels Sērmoliņš, Sandis Vārpiņš, Raivis Svilis, Rihards Konovalovs, Valdis Nicis, Endijs Šlampe un Jans Bespjorstovs.

Uzvaru ilgi nevarēja svinēt, jo jau nākamajā dienā nīcinieki mājas uzņēma vēl vienu Latvijas austrumu gala komandu – Jēkabpils Lūši/Ošukals. Arī ar šo komandu šī bija pirmā spēle, bet jau pirms spēles bija zināms, ka nebūs viegli, jo šoreiz pretinieki bija viena no TOP 4 Latvijas telpu futbola Virslīgas komandām. Pirmajā puslaikā bija vairāki labi momenti mājiniekiem gūt vārtus, taču tā arī neizdevās tos realizēt līdz galam, tikmēr pretinieki veikli guva jau 2 vārtu pārsvaru, puslaiku noslēdzot ar 0:2 viesu labā, kas vēl deva cerību atspēlēties. Otro puslaiku nīcinieki aizvadīja jau daudz agresīvāk, rezultātā saņemot arī vairākus sodus. Noslēgumā mājiniekiem tomēr izdevās gūt arī vārtus, kuru autors bija komandas kapteinis Edgars Miķelis Kovaļskis, bet beigu rezultāts uz tablo tomēr sāpīgs - 1:7 viesu labā.

Nākošā spēle atkal sagaidāma mājās, Nīcas sporta hallē! 22. javārī, pl. 17:00!

AIZVADĪTA PIRMĀ ŠĪ GADA VIRSLĪGAS SPĒLE

Nedēļas sākumā, 11. janvārī, Nīcas sporta hallē bija novērojama tik sen neredzēta rosība, jo mūsu FK Nīca/Otankimill futbolistiem bija pirmā mājas spēle jaunajā gadā un pie tam šoreiz arī ar skatītājiem klātienē! Taču prieks neizpalika arī atbalstītājiem, kas spēli vēroja attālināti, jo šo spēli pārraidīja arī internetā Sportacentrs.com kā arī televīzijā kanālā TV4!

Šajā zīmīgajā mājas spēlē mūsu fubolisti vēlreiz tikās ar Salaspils komandu SK Kengaroos, pār kuriem pirms teju mēneša tika gūta uzvara. Pretinieki bija apņēmušies revanšēties nīciniekiem, tādēļ spēle izvērtās visai interesanta.Ar pirmajiem vārtiem spēli atklāja Nīcas komandas spēlētājs Rainers Kleinbergs, taču jau neilgi pēc tam atbildēja arī pretinieki, rezultātu izlīdzinot. Mājinieki tomēr ilgi neļāva viesiem priecāties un neilgi pirms pirmā puslaika beigām vārtus guva Sandis Vārpiņš, puslaiku noslēdzot ar rezultātu 2:1 nīcinieku labā. Otrajā puslaikā viesi steidzās rezultātu atkal izlīdzināt, tomēr uzvaru svinēt viņiem neizdevās, jo vārtus guva Endijs Šlampe, nodrošinot nīciniekiem uzvaru ar rezultātu 3:2!

Nākošās spēles jau šajā nedēļas nogalē! Puišu izturība tiks nopietni pārbaudīta, jo gaidāmas divas spēles pēc kārtas! Sestdien, 15. janvārī, pl. 17:00 pret BFC Daugavpils, savukārt, svētdien, 16. janvārī, pl. 14:00 pret Jēkabpils Lūši/Ošukalns komandu! Un abas šīs spēles mājās - Nīcas sporta hallē! 

Spēles klātienē iespējams apmeklēt "zaļajā režīmā"!

FK NĪCA/OTANKIMILL PĒDĒJĀ SPĒLE ŠAJĀ GADĀ

Vēl pirms brīvdienām un svētku svinēšanas mūsu futbolistiem nācās aizvadīt kārtējo izbraukuma spēli Optibet Telpu futbola Virslīgas čempionātā. Nīcinieki vēlreiz tikās ar spēcīgo FC Petrow/Jelgava komandu, kuru iepriekš savā laukumā izdevās uzvarēt. Šoreiz mājas laukuma priekšroka bija pretiniekiem, kas arī spēles sākumā ļāva ņemt virsroku. Taču pamazām iesila arī mūsu puiši un jau pirmā puslaika beigās sāka parādīt savu raksturu. Otrajā puslaikā bija jūtams arī uztraukums no pretinieku puses, jo pamazām tika samazināta vārtu starpība, taču, mācījušies no iepriekšējās reizes, mājinieki tomēr nostiprināja vadību, spēli noslēdzot ar rezultātu 4:8 mājinieku labā.

Vārtus Nīcas komandas labā guva Valdis Nicis, Sandis Vārpiņš, Rihards Konovalovs un Roberts Pūce.

Nākošās spēles pēc Jaunā gada! Un abas mājās, Nīcas sporta hallē! 8. janvārī nīcinieki tiksies ar SK Kengaroos komandu, bet jau nākamajā dienā, 9. janvārī, ar TFK Rēzekne!

SASPRINGTA NEDĒĻAS NOGALE FK NĪCA/OTANKIMILL KOMANDAI

Aivadītā nedēļas nogale mūsu FK Nīca/Otankimill futbolistiem bija varens pārbaudījums! Divas Virslīgas spēles divās dienās! Sestdien, 11. decembrī, nīcinieki atkal tikās ar vairākkārtējiem čempioniem Rīgas FK Nikars komandu, kuriem pirmajā kārtā piekāpās, taču šoreiz spēle notika nīcinieku laukumā! Mājas laukums tomēr deva vajadzīgo atbalstu un pirmos vārtus guva mūsu komandas spēlētājs Daniels Sērmoliņš. Tomēr rīdzinieki ātri vien rezultātu izlīdzināja. Diemžēl, otrais puslaiks izvērtās pagalam neveiksmīgs, kas ļāva pretiniekiem gūt pārsvaru un spēli noslēgt ar rezultātu 1:4. 

Nīciniekiem nebija daudz laika, lai atgūtos pēc grūtās spēles, jo jau nākamajā dienā, 12. decembrī, nācās doties izbraukuma spēlē atkal uz Salaspili, lai šoreiz stātos pretī FK Kengaroos komandai. Šis izrādījās nopietns pārbaudījums, jo pēc iepriekšējās dienas spēles 3 nozīmīgi FK Nīca/Otankimill spēlētāji nevarēja doties līdzi, lai komandai palīdzētu. Taču puiši bija pārliecības pilni šoreiz Salaspilī gūt uzvaru! Garais ceļš, iepriekšējās dienas smagā spēle un trūkstošie komandas biedri atstāja kārtīgu iespaidu uz visu komandu un spēle pret FK Kengaroos komandu izvērtās pavisam grūta. Taču galu galā nīcinieki nepadevās un ar pilnu sparu cīnījās! Rezultātā gūstot uzvaru ar rezultātu 5:3! Šīs spēles vārtu autori - Endijs Šlampe, Alvis Naumciks, Rainers Kleinbergs, Valdis Nicis un Daniels Sērmoliņš.

VISLĪGAS MĀJAS SPĒLE FK NĪCA/OTANKIMILL

Aizvadītajā sestdienā, 11. decembrī, savā laukumā FK Nīca/Otankimill komanda tikās ar Kurzemes kaimiņiem - kuldīdzniekiem no FC Nikers. Viss kā pienākas kārtīgā kurzemnieku derbijā – pirms spēles komandas iesildījās pavisam brīvā atmosfērā, taču, atskanot spēles sākuma signālam, ātri vien bija manāms kārtīgs cīņas spars abu komandu izpildījumā. Pirmā puslaika sākums ļāva izvirzīties vadībā mājiniekiem, gūstot divus vārtus, taču atlikušo spēli nācās kārtīgi iesvīst, lai noturētos vadībā, sevišķi grūti gāja otrajā puslaikā, kad pretinieki izmantoja iespējas un arī guva vārtus. Tā vien šķita, ka vien par mata tiesu mājiniekiem izdevās noturēt pārsvaru un spēli noslēgt ar rezultātu 3:2.

Vārtus guva Raivis Svilis, Endijs Šlampe un Daniels Sērmoliņš!

Nākošā spēle jau nedēļas nogalē, 11. decembrī, pl. 17:00, Nīcas sporta hallē pret Rīgas FK Nikars komandu! Bet jau nākamajā dienā, 12. decembrī, komanda atkal dosies izbraukumā uz Salaspili, lai stātos pretī mājiniekiem SK Kengaroos!

FK NĪCA/OTANKIMILL NEIZDODAS UZVARĒT ČEMPIONUS

Nedēļas izskaņā, 27. novembrī, mūsu futbolisti no FK Nīca/Otankimill atkal devās uz Salaspili, lai spēlētu kārtējā izbraukuma spēlē. Šoreiz nīcinieki stājās pretī iepriekšējā gada Latvijas telpu futbola Virslīgas čempioniem - FK Raba. Tā vien šķita, ka vienas spēles laikā tika izspēlētas divas, dažādas spēles - pirmās 10 minūtes un atlikušās 30 minūtes. Sākums nīciniekiem bija grūts, jo tika ielaisti 4 vārti, taču pēc tā puiši kārtīgi saņēmās un aizvadīja jau pavisam citu spēli, ko atzina pat pretinieku komanda. Diemžēl, spēles sākumā pieļautās kļūdas maksāja dārgi un neizdevās pretiniekus pārspēt, spēli noslēdzot ar rezultātu 6:3 mājinieku labā.

Nīcinieku labā pirmos vārtus guva Rainers Kleinbergs, bet otros un trešos Daniels Sērmoliņš.

Nākošā spēle mājās, Nīcas sporta hallē! Sestdien, 4. decembrī, pl. 17:00! Spēle notiek bez skatītājiem klātienē, taču spēles tiešraide būs pieejama FK Nīca/Otankimill Facebook lapā!

FOTO: Futsal.lv Facebook lapa

ATSĀKAS TELPU FUTBOLA VIRSLĪGAS SPĒLES

Aivadītās nedēļas izskaņā, 21.11., mūsu FK Nīca/Otankimill futbolisti atsāka dalību Latvijas telpu futbola čempionāta Virslīgā. Pēc vairāk kā mēnesi ilgas pauzes sportisti devās izbraukuma spēlē uz Salaspili, lai stātos pretī mājiniekiem TFK Salaspils. Diemžēl, ilgais pārtraukums nebija nācis par labu, jo spēle tika noslēgta ar rezultātu 6:3 mājinieku komandas labā. Nīcinieku labā pirmos divus vārtus guva Edgars Miķelis Kovaļskis, bet trešos Roberts Pūce.

Nākošā spēle 27.11. pl. 18:00 pret FK Raba!

 

FOTO: Futsal.lv Facebook lapa.

PIRMĀ VIRSLĪGAS MĀJAS SPĒLE FK NĪCA/OTANKIMILL KOMANDAI

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16. oktobrī, savu pirmo Optibet telpu futbola virslīgas spēli aizvadīja mūsu FK Nīca/Otankimill komanda, stājoties pretī vienai no spēcīgākajām virslīgas komandām – FC Petrow/Jelgava.

Uz spēli klātienē bija ieradies kupls skaits atbalstītāju, tāpat vairāki līdzjutēji spēlei sekoja līdzi arī tiešsaistē. Ar atbalstītājiem aiz muguras, mūsu puiši spēli uzsāka droši, taču vienu no pieļautajām kļūdām veiksmīgi izmantoja pretinieki, gūstot pirmos vārtus. Tomēr puiši nepadevās un neilgi pēc tam Nīcas komandas spēlētājs Valdis Nicis guva pirmos vārtus spēlē un līdz ar to klubam pirmos vārtus virslīgā! Tuvojoties pirmā puslaika beigām, Valdis gūst vēl vienus vārtus nīcinieku labā, komandu izvirzot jau vadībā! Bija jūtams, ka pārtraukumu pretinieki izmantoja, lai izspriestu tālāko spēles stratēģiju, jo viss otrais puslaiks pagāja nemitīgā pretinieku uzbrukumā. Tomēr puiši nepadevās un vienu no pretuzbrukumiem izmanto Raivis Svilis, piespēlējot komandas kapteinim Edgaram Miķelim Kovaļskim, kurš gūst trešos vārtus mājinieku labā! Atlikušās spēles minūtes vilkās ilgāk nekā abi puslaiki kopā, jo pretinieki noņēma vārtsargu, lai laukumā izietu piektais spēlētājs. Tas rezultējās ar vieniem ielaistiem vārtiem, kad līdz spēles beigām bija atlikusi vien 1:30. Pretinieki turpināja uzbrukumus, taču mājinieki nepiekāpās! Atskanot spēles beigu signālam, tā vien šķita, ka halles jumts pacelsies, jo gan mūsu futbolisti, gan klātienē esošie atbalstītāji savu prieku neslēpa – pirmā uzvara FK Nīca/Otankimill virslīgā! Beigu rezultāts 3:2.

Nākošās spēles būs izbraukumā, tuvākā no tām jau 23. oktobrī pret SK Kengaroos!

Savukārt, nākošā mājas spēle gaidāma 13. novembrī pret TFK Rēzekne!

AIZRAUJOŠA NEDĒĻA FUTBOLĀ

Vēl bez FK Nīca komandas pirmās spēles telpu futbola virslīgā, vairākas spēles aizvadīja arī mūsu jaunie futbolisti:

7. oktobrī LRSS/FK Nīca U15 vecumu grupas futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta spēli šoreiz pret Ogres NSC. Spēle notika tik pat kā mājās - Grobiņā! Ļoti aizraujošā spēlē mūsu futbolistiem izdevās parādīt labu sniegumu un spēli noslēgt ar rezultātu 2:2.

Nedēļas beigās noslēdzošo āra futbola turnīru aizvadīja LRSS/FK Nīca U10 vecuma grupa, 10. oktobrī piedaloties Kurzemes kausa izcīņā Liepājā. Kopumā komanda ierindojās 6. vietā. Spēļu rezultāti:

LRSS/FK Nīca – Cerība

0:1

LRSS/FK Nīca – LRSS/Grobiņas SC

1:0

LRSS/FK Nīca – Liepājas FS VN

1:0

LRSS/FK Nīca – TNSS/Sabile

2:5

Atskatoties uz āra sezonā paveikto, komandas treneris atzīst, ka spēļu ziņā kopumā varēja veikties labāk, ļoti labi redzams, ka jaunajiem sportistiem trūkst tik ļoti svarīgās spēļu pieredzes, jo daudzi turnīri nenotika. Jācer, ka nākotnē ierobežojumi tik ļoti neskars un būs iespējams sagatavoties pēc iespējas labāk!

 

FOTO avots: Dienvidkurzemes sporta skolas Facebook lapa

FK NĪCA AIZVADA PIRMO VIRSLĪGAS SPĒLI

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. oktobrī, FK Nīca komanda uzsāka sezonu virslīgā, dodoties izbraukumā uz Rīgu, lai stātos pretī vienpadsmitkārtējiem čempioniem FK Nikars. Pirmo spēles daļu nīcinieki aizvadīja spēlējot prātīgi, jo apzinājās, ka pretinieku komanda ir ļoti spēcīga, taču pēc pārtraukuma mūsu futbolisti saņēmās un sāka spēlēt daudz drošāk, gūstot arī lieliska iespējas vārtu gūšanai, bet pretinieki neļāva tās realizēt līdz galam. Spēli noslēdzot ar rezultātu 0:5 mājinieku labā.

Spēles ierakstu iespējams redzēt FK Nikars Facebook profilā!

Nākamā spēle jau šajā nedēļas nogalē, 16.10., pl. 17:00, mājās - Nīcas sporta hallē!

 

FOTO avots: FK Nikars Facebook lapa.

AIZVADĪTĀ NEDĒĻA BAGĀTA AR NOTIKUMIEM FUTBOLĀ

Aizvadītā nedēļa bagāta ar notikumiem futbolā!
30. septembrī mājas spēli pret FC Riga Academy aizvadīja mūsu LRSS/FK Nīca U15 vecuma grupas futbolisti Latvijas čempionāta ietvaros. Mājinieki braši turēja līdzi spēcīgajiem pretiniekiem, taču beigās nācās piekāpties ar rezultātu 0:5.
Nākošā spēle Grobiņā - 7. oktobrī pl. 16:00 pret Ogres NSC.
Nedēļas izskaņā, 3. oktobrī, pēdējo turnīru ārā aizvadīja arī vieni no jaunākajiem futbolistiem - LRSS/FK Nīca U8 vecuma grupa. Sportisti piedalījās Kurzemes kausa izcīņā, kas norisinājās Liepājā, kur tikās vairākas komandas no Kurzemes reģiona. Kā vienmēr sportisti spēles aizvadīja ar lielu prieku un guva vērtīgu pieredzi. Nīcinieki turnīrā piedalījās ar divām komandām, kas ļāva kārtīgi izspēlēties pilnīgi visiem.

NĪCINIEKI SPĒLĒ KURZEMES IZLASĒ

Aizvadītās nedēļas izskaņā, no 16. līdz 18. septembrim, Staicelē norisinājās Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmijas U-14 vecuma grupas reģionālo izlašu turnīrs, kurā tikās komandas no Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Rīgas izlases. Dalībai turnīrā no katra reģiona izlases tika izvēlēti 16 labākie spēlētāji. Kurzemes reģionu pārstāvēja arī nīcinieki – LRSS/FK Nīca vārtsargs Tomass Toms Sprūds un izbijušie Nīcas spēlētāji Krišjānis Rupeiks un Eduards Tumševics, kuri izsaukumu uz izlasi saņēma septembra sākumā.

Pirmajā dienā norisinājās treniņi, bet atlikušajās dienās tika aizvadītas spēles. Kurzemes izlase turnīrā izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties turnīra līderiem - Rīgas izlasei. Jautājot Tomasam par spēlēm, viņš gan atzina, ka visgrūtākā spēle esot bijusi, nevis ar līderu komandu, bet gan 4. vietas ieguvējiem Zemgales izlasi. Turnīrs kopumā jaunajam futbolistam sniedzis lielisku pieredzi un nostiprinājis arī pārliecību par jau esošajām prasmēm. Turnīra noslēgumā LFF treneri sastādīja arī Futbola akadēmijas pirmā posma simbolisko U-14 izlasi, kuras sastāvā tika iekļauts arī nīcinieks Krišjānis Rupeiks!

Tālāk atliek turēt īkšķus par iespēju puišiem saņemt uzaicinājumu uz Futbola akadēmijas talantu skati, kur 40 labākie Latvijas U-14 vecuma futbolisti tiksies Nacionālajā nometnē!

 

FOTO avots: LFF mājaslapa

AIZVADĪTAJĀ NEDĒĻĀ FK NĪCA FUTBOLISTIEM VAIRĀKAS SPĒLES KURZEMES ČEMPIONĀTA IETVAROS


Aizvadītajā nedēļā FK Nīca futbolistiem vairākas spēles Kurzemes čempionāta ietvaros!
16. septembrī uz izbraukuma spēli Ventspilī devās FK Nīca U11 vecuma grupas futbolisti.
Rezultāti:
FK Nīca 5:1 Talsu NSS
FK Nīca 0:4 Cerība Ventspils
Savukārt nedēļas beigās, 19. septembrī, Liepājā noslēdzošajā čempionāta posmā piedalījās FK Nīca U8 vecuma grupas sportisti, kuri par dalību čempionātā ieguva ne tikai lielisku pieredzi, bet arī medaļas.
Rezultāti:
FK Nīca 1:3 Liepājas FS JZ
FK Nīca 2:8 Liepājas FS JR2
FK Nīca 1:0 Liepājas FS JR1

FK NĪCA AIZVADA "VENTSPILS NAFTA TERMINĀLS KAUSS 2021"!

Iepriekšējā nedēļas nogalē mūsu FK Nīca U8 vecuma grupas jaunie futbolisti devās izbraukumā uz Ventspili, lai piedalītos "Ventspils Nafta Termināls Kauss 2021"! Divu dienu turnīrā mūsu komanda izcīnīja 8. vietu. Kopumā futbolisti parādīja lielisku sniegumu, vienīgi otrajā turnīra dienā nedaudz pietrūka veiksmes vēl labākam rezultātam, taču galvenais bija, ka jaunie futbolisti guva lielisku pieredzi un ar lielu prieku izbaudīja šī abas dienas!

FK NĪCA U15 GŪST UZVARU!


9. septembrī Latvijas čempionāta ietvaros LRSS/FK Nīca U15 vecuma grupas futbolisti devās uz Grobiņu, lai sacenstos ar AFA Olaine komandu. Šoreiz mūsu futbolisti izrādīja pārākumu, kas sekmējās ar uzvaru! Rezultāts - 2:1. Sveicam sportistus!

FUTBOLISTIEM VAIRĀKAS SPĒLES VASARAS IZSKAŅĀ

Vasaras izskaņā FK Nīca futbolistiem aizvadītas vairākas spēles!
26.08. FK Nīca U11 grupas futbolisti devās uz Grobiņu, lai aizvadītu Kurzemes čempionāta spēles. Futbolisti spēlēja ļoti labi, taču pietrūka meistarības, lai gūtu vajadzīgos vārtus. Rezultāti:
FK Nīca - Kuldīga 3 (2:3)
FK Nīca - Kuldīga 2 (0:6)
Nākamās spēles 16.09. Ventspilī!
Savukārt 27.08. FK Nīca U15 grupas sportisti Latvijas čempionāta ietvaros aizvadīja mājas spēli Rudes stadionā pret Rēzeknes komandu, taču diemžēl neizdevās gūt uzvaru, rezultāts:
FK Nīca - Rēzekne (0:3)
Nākamā spēle 03.09. Liepājā!
Vasaru noslēdza FK Nīca U10 grupas futbolisti, kuri 31. augustā aizvadīja Kurzemes čempionāta spēles Ventspilī. Rezultāti:
FK Nīca - Cerība (8:1)
FK Nīca - TNSS/Sabile (1:5)

TIEKAS FK NĪCA ĢIMENES SVĒTKOS


Atkal jau viens gads ir paskrējis un FK “Nīca” futbolisti, treneri, futbolistu ģimenes locekļi un kluba vadība 27.augustā satikās Rudes stadionā tradicionālajā saliedēšanās pasākumā. Šķita, ka šajā gadā pats laikapstākļu pavēlnieks ir bijis futbolistu pusē, jo visa nedēļa un pasākuma dienas rīts bija nokrišņiem bagāts, bet pasākums izvērtās saulains ne tikai pārnestā, bet tiešā nozīmē.

Pasākumā, kā ierasts, visi klātesošie tika sadalīti komandās, kuras savā starpā cīnījās dažādās sportiskās aktivitātēs, cenšoties sasniegt savai komandai labāko rezultātu. Noslēdzošā disciplīna ļāva visām komandām kopā azartiski cīnīties lielajā stafetē. Lai arī konkurence komandu starpā bija jūtama, visu pasākumu caurstrāvoja vienojoša un pozitīva atmosfēra. Mazos dalībniekus īpaši iepriecināja piepūšamā atrakcija, kurai interese netrūka ne mirkli.

Saliedēšanās pasākuma dalībniekiem arī šajā gadā bija iespēja piedalīties loterijā – laimesti tika gan 3 futbolistiem, gan 3 futbolistu līdzjutējiem.

Neiztrūkstošs bija pārbaudījums treneriem, kas īpaši iecienīts klātesošo vidū. Šajā gadā pārbaudījumā veiklākais izrādījās trenera asistents Edgars Miķelis Kovaļskis.

Pēc punktu apkopošanas, komandas tika apalvotas ar saldām pateicības balvām.

Kamēr citi cīnījās, futbolista Raita tētis Guntis Šeidlers ar atbalsta komandu cītīgi uz ugunskuriem gatavoja divas dažādas zupas, ar kurām klātesošie pēc sportiskajām aktivitātēm varēja cienāties.

Lai arī pienāca vakars un sāka satumst, tas nebija šķērslis aktīvākajiem dalībniekiem mesties futbola spēlē.

Un atkal jāsaka paldies ikvienam, kurš piedalījās, palīdzēja un pavadīja šo dienu kopā ar FK “Nīca” futbola saimi.

Dina Tapiņa

NĪCAS FUTBOLISTIEM AIZVADĪTĀ BIJUSI ĻOTI DARBĪGA NEDĒĻA!

17. augustā FK Nīca U10 futbolisti devās uz Grobiņu, lai aizvadītu Kurzemes čempionāta spēles pret Ventspils komandām. Mūsu sportisti aizrautīgi cīnījās, bet abas ventspilnieku komandas izrādījās līdzvērtīgas, rezultāti:
FK Nīca - FA Ventspils (2:2)
FK Nīca - FA Ventspils 2 (2:2)
Nākamās Kurzemes čempionāta spēles augusta beigās - 31.08. Ventspilī!
19. augustā U15 futbolisti aizvadīja mājas spēli Rudē pret Vidzemes FC. Visu spēles laiku mājinieki izrādīja pārākumu, taču nespēja realizēt vairākus labus momentus, līdz ar to nācās piekāpties pretiniekiem.
Rezultāts: 0:1
Savukārt nedēļas beigās vairākas spēles aizvadīja U8 grupas futbolisti! Sākot ar draudzības spēli 20. augustā pret Liepājas FS komandu, beidzot ar vairākām Kurzemes čempionātā spēlēm Talsos jau nākamajā dienā, 21. augustā, kur ieguldītais treniņos atmaksājās, rezultāti:
FK Nīca - Liepājas FS JR1 (3:3)
FK Nīca - FA Ventspils (1:0)
FK Nīca - Kuldīgas NSS (1:2)

FK NĪCA U10 UN U12 AIZVADA DOBRECOVA KAUSA IZCĪŅU!

FK Nīca U10 un U12 jaunie futbolisti aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās trīs dienu garajā Dobrecova kausa izcīņā! Sportistiem tas bija liels izaicinājums, jo trīs dienu garumā tika pārbaudītas ne tikai prasmes, bet arī sportistu izturība. Sacensības sniedza lielisku iespēju jaunajiem futbolistiem gūt pieredzi. Turnīrā kopumā piedalījās 50 komandas no Latvijas un Lietuvas, kas sacentās 3 vecuma grupās - U10, U11 un U12. Mūsu U10 un U12 grupas sportisti turnīru noslēdza attiecīgi 13. un 9. vietā.

NEVEICAS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ

Aizvadītajā nedēļa FK Nīca U15 futbolisti devās uz divām izbraukumu spēlēm Latvijas čempionāta ietvaros. 28. jūlijā spēlē pret FK Tukums/2000, kas norisinājās Grobiņā, mūsējiem mazliet pietrūka veiksmes un nācās piekāpties pretiniekiem ar rezultātu 0:1.
Nedēļas noslēgumā, 1. augustā, futbolisti devās izbraukumā uz Rīgu, kur stājās pretī mājiniekiem Riga FC Academy. Diemžēl dažādu iemeslu dēļ komandas sastāvs nebija pilnīgs, kas noveda pie smaga zaudējuma ar rezultātu 0:15. Taču nu nepieciešams sasparoties un sagatavoties nākamai spēlei, kas paredzēta jau 12. augustā Ogrē!

FUTBOLS NEAPSTĀJAS!

Nupat aizvadījām Rudes kauss 2021, taču tas nenozīmē, ka futbolā kas apstājas!
Svētdien (25.07.) FK Nīca U15 grupas futbolisti Latvijas čempionāta ietvaros bija devušies izbraukuma spēlē uz Olaini, kur šoreiz pārāki izrādījās mājinieki AFA Olaine, rezultāts 1:4.
Nākamās Latvijas čempionāta spēles, kur attālināti par U15 futbolistiem turēsim īkšķus, jau šonedēļ:
  • 28.07. Grobiņā
  • 01.08. Rīgā
Savukārt šodien (27.07.) FK Nīca U12 spēlētāji devās uz Vaiņodi, lai aizvadītu Kurzemes čempionāta spēles. Pirmajā spēlē ar Liepājas FS (A.Otaņķis) komandu rezultāts 1:1, taču otrajā spēlē nīcenieki piekāpās Liepājas FS (A.Stepanovs) komandai - rezultāts 2:4.

RUDES KAUSS 2021 U10 UN U12

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rudē norisinājās aizraujošais Rudes kauss 2021, kur par uzvaru komandas sacentās divās vecumu grupās - U10 un U12.
Turnīra kopsavilkums skaitļos:
Par Rudes kausu 2021 šogad U10 grupā cīnījās 10 komandas (121 dalībnieks). 1. vietu izcīnīja Jēkabpils BJFK 1 komanda, 2. vietu - apvienotā Kuldīgas NSS/Sabiles komanda, bet 3. vietu ieguva FK NĪCA/LRSS komanda.
 
Par Rudes kausu 2021 U12 grupā cīnījās 5 komandas (65 dalībnieki). 1. vietu izcīnīja Liepājas Sarkanā komanda, otro vietu - Liepājas Baltā komanda, savukārt 3. vietu ieguva mājinieki - FK NĪCA/LRSS komanda.
 
Šogad tālākie viesi mums bija no Jēkabpils un pierīgas, protams, plaši pārstāvētas bija arī Kurzemes komandas.
 
Liels paldies atbalstītājiem: Komanda.lvVichy LatvijaNīcas novada domeLatvijas Futbola federācijaAmber Pica un, protams, mūsu turnīra ģenerālsponsoram - OtankiMill.eu - Logistics Services & Grain Processing
 
Tiksimies nākošajā gadā!

SPĒLĒ LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ UN KURZEMES ZONAS ČEMPIONĀTĀ

16. jūlijā Latvijas jaunatnes čempionātā (U-15) Meistarības grupā Rudes stadionā mājinieki (FK NĪCA/LRSS) komanda sacentās ar kaimiņiem - Liepājas FS komandu. Ļoti aizraujošā spēlē viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Mūsu puiši vienus vārtus atguva, bet spēles beigās neizmantoja vairākas labas iespējas rezultātu izlīdzināt. Savukārt liepājnieki izmantoja vēl vienu no saviem pretuzbrukumiem un gala rezultātā mājinieki piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 1:3. Nākošā spēlē mūsu futbolisti dosies izbraukumā uz Olaini!

Savukārt sestdien, 17. jūlijā, U-10 grupas jaunie futbolisti Rudes stadionā aizvadīja kārtējo Kurzemes vasaras čempionāta posmu.
Futbolisti spēlēja labi, tikai pirmās spēles beigās īslaicīgo komandas apjukumu izmantoja liepājnieku pirmā komanda. Taču otrās spēles beigās tikai nedaudz pietrūka, lai mūsu futbolisti izcīnītu kaut neizšķirtu. Iegūtā pieredze noderēs tālākajās cīņās laukumā!
rezultāti:
FK Nīca - Liepājas FS 1. (2:7)
FK Nīca - Liepājas FS 2. (3:4)

FK NĪCA/BL INŽENIERTĪKLI NO TUKUMA PĀRVED SUDRABU

tukums 2020
29. augustā, spītējot Covid 19 pandēmijai, Tukumā tomēr tika noorganizēts Latvijas minifutbola čempionāta finālturnīra posms, kurā piedalījās arī FK "NĪCA/BL Inženiertīkli" komanda. Kopumā turnīrā piedalījās 8 komandas, kas sadalītas divās grupās izspēlēja riņķa posmu un tikai divas labākās no katras grupas turpināja cīņu par medaļām.
 
Mūsu grupā jau pirmajā spēlē tikāmies ar nesamierināmajiem pretiniekiem – FC "NIKERS" (Kuldīga) komandu, kura praktiski bija spēle par pirmajām divām vietām apakšgrupā. Ar 4:1 neatstājām pretiniekam nekādu cerību (vārti- Raivim Svilim, Aleksim Kristeram Rozenbergam, Edgaram Miķelim Kovaļskim un vienus pretinieks sita savos vārtos). Otrajā, krietni sarežģītākā, spēlē tikāmies ar tālākajiem viesiem – Madonas komandu. Tikai ar 2:1 pārspējām madoniešus. Vārti (E. M. Kovaļskim un A. K. Rozenbergam). Apakšgrupas pēdējā spēlē, kur jau bijām nodrošinājuši 1.vietu grupā, tikāmies ar “Zvejnieku”. Diemžēl ātri iegūto pārsvaru (2:0) uz spēles beigām nenoturējām un rezultātā grūts neizšķirts 2:2. Vārti (R. Svilis un A. K. Rozenbergs).
 
Pusfinālā tikāmies ar Pūres komandu, kas pazīstama, kā cīnītāju blice. Spraiga cīņa izvērtās tikai 1. puslaikā, taču otrajā puslaikā bija tikai jānokārto formalitātes un centāmies spēli beigt bez traumām. Rezultāts 6:0 (vārti – R. Svilis, Pauls Kristaps Zellis, A. K. Rozenbergs, Janeks Kreitāls un 2 vārti Rihardam Konovalovam).
 
Finālā pretī atkal stājās FC "NIKERS" komanda. Fināls jau izvērtās sīvāks. Diemžēl, ja neizmatojam vairākas lieliskas iespējas un neiesitam vārtus, tad to vienā no retajām iespējām izmantoja pretinieki un nelielo, sev labvēlīgo, rezultātu (1:0) nosargāja līdz fināla beigām. Rezultātā sāpīgs 0:1 zaudējums finālā, kas turnīrā deva 2. vietu. Trešo vietu ieguva mājinieki – Tukuma komanda.
 
Pārvedām arī mājās divas individuālās balvas: turnīra labākais uzbrucējs - Aleksis Kristers Rozenbergs, bet par turnīra labāko aizsargu kļuva Rihards Konovalovs.

JAUNIEŠIEM TREŠĀ UZVARA

Copy of Soccer Camp Flyer Template - Made with PosterMyWall

28. jūlijā trešo "Latvijas Jaunatnes čempionāta" spēli aizvadīja FK "Nīca" U-14 grupas jaunieši, savā laukumā uzņemot "Grobiņas" SC spēlētājus.
 
Lai arī spēles pirmajā puslaikā viesiem izdevās izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0, līdz puslaika beigām Valters Mūrēns guva pirmos vārtus mājinieku labā.
Otrā puslaika otrajā pusē Kristers Apinis rezultātu pielīdzināja līdz neizšķirtam, savukārt Daniels Buks raidīja bumbu SC "Grobiņa" vārtos, atnesot nīceniekiem jau trešo uzvaru šajā sezonā.
 
Nākošā mājas spēle jau sestdien, 1. augustā plkst. 12:00, pret "Talsu" NSS/Laidze komandu.

AKTĪVI NORIS KURZEMES ZONAS SPĒLES FUTBOLĀ

KZČ
Aktīvi norisinās arī Kurzemes zonas spēles, kurās šogad FK "Nīca" startē U8, U9, U10, U11, U12 vecumu grupās.
Pirmās sacensības norisinājās 16. jūlijā Saldū, kur U11 grupu jauniešiem pirmās divas uzvaras - 6:3 pret "Kuldīgas" NSS1 un 1:0 pret "Saldus" SS. Savukārt 21. jūlijā U12 grupas spēlē uzvara 3:1 pret "Liepājas" FS JR 2 un zaudējums 0:4 pret "Liepājas" FS JR 1.
U10 grupai pirmās divas spēles šosezon zaudējums - 0:3 pret "Kuldīgas" NSS1 un 0:2 pret "Kuldīgas" NSS2.
Pirmās nozīmīgās lielā futbola spēles aizvadīja arī U8 grupiņa, kuri līdz šim startēja vien telpās un 3x3. Pirmā pieredze gana raiba - gan uzvara, gan neizšķirts, gan zaudējums, bet viss vēl ir priekšā.
 
Šonedēļ, 29. jūlijā, U9 grupas posms mājās - Rudes stadionā. Sākums 10:00.

ČEMPIONĀTU UZSĀK AR PĀRLIECINOŠU UZVARU

1594632531_l
Piektdien, 10. jūlijā, ar skaistu uzvaru FK "Nīca" U-14 grupas jaunieši uzsāka "Latvijas Jaunatnes čempionāta" sezonu attīstības grupā.
 
Pirmā spēle norisinājās izbraukumā, tiekoties ar FS "Liepāja" komandu. Nīcenieki jau spēles sākumā izrāvās vadībā, precīzi raidot bumbas pretinieku vārtos. Pirmais puslaiks noslēdzās 6:1, Nīcas labā, savukārt līdz spēles beigām punktu skaits tika dubultots, noslēdzot ar rezultātu 13:1.
Vārtu autori:
Valters Mūrēns (5x)
Daniels Buks (2)
Annija Gabriela Andersone
Markuss Kažis
Toms Daniels Poriņš
Kristers Apinis
Dāvis Daniels Ķergalvis
Kristofers Lukovičs

"LIEPĀJAS PILSĒTAS ČEMPIONĀTU" FUTBOLĀ UZSĀK AR UZVARU

1594029531_m

Aizvadītajā nedēļā startēja "Liepājas pilsētas čempionāts" futbolā, kur arī šogad piedalās FK "Nīca" pieaugušo futbola komanda.

Pirmā spēle norisinājās ceturtdien, 2. jūlijā, laukumā tiekoties ar "Medzes" komandu. Pirmajā spēlē pārliecinoša uzvara 4:1, vārtu autori Aleksis Kristaps Rozenbergs (2 vārtu guvumi), Daniels Sērmoliņš, Valdis Nicis.

Spēļu kalendārs jūlijam:

7. jūlijā plkst. 20:00 pret "Eko Kurzeme";
9. jūlijā plkst. 19:00 pret "TEM";
14. jūlijā plkst. 20:00 pret "Zvejnieks";
21. jūlijā plkst. 20:00 pret "LibavaCity";
23. jūlijā plkst. 20:00 pret "Liepājas centra draudze".

Spēles notiek stadiona "Daugava" rezerves laukumā.

FK NĪCA IZCĪNA 3. VIETU LATVIJĀ

1593417572_m

Svētdien, 28. jūnijā, pieaugušo futbola komanda FK "Nīca/OtankiMill.eu" aizvadīja LTFA 1. līgas čempionāta pēdējo spēli pret komandu "PB Line", kurā guva uzvaru 5:3.
Vārtu autori - Valdis Nicis, Endijs Šlampe (katram 2 vārtu guvumi) un viens komandas kapteinim Edgaram Miķelim Kovaļskim.

Čempionātu noslēdzās ar izcīnīto 3. vietu Latvijā LTFA 1. līgas čempionātā telpu futbolā, kas komandai līdz šim ir augstākais sasniegums.
Treneris Janeks Kreitāls tika atzīts par sezonas labāko treneri, bet FK "Nīca/OtankiMill.eu" un Nīcas sporta halle par labākajiem mājas spēļu organizatoriem.

Komanda saka milzīgu paldies sponsoriem - Nīcas novada domei, SIA Otaņķu dzirnavnieks, Jūrnieka ligzdai, AS Balta, SIA Ekovalis, SIA Elektrodi, kā arī visiem atbalstītājiem, kuri gan mājas spēlēs, gan izbraukumos juta līdzi gan uzvaras priekā, gan zaudējuma rūgtumā!

Savukārt ceturtdien, 2. jūlijā, plkst. 20:00 pirmā spēle "Liepājas pilsētas čempionātā", laukumā tiekoties ar komandu "Medze".
Par jaunām uzvarām!

AICINĀM BALSOT PAR FEBRUĀRA LABĀKO SPĒLĒTĀJU

IMG_8895_1

LTFA 1. līgas sacensības tuvojas finišam, šobrīd aktīvi norisinās balsošana par februāra mēneša labākā spēlētāja titulu.

No FK "Nīca/OtankiMill.eu" spēlētāju sastāva šomēness izvirzīts RAIVIS SVILIS. 

Lai Raivis savā īpašumā iegūtu Joma-sport.lv dāvanu karti 100 eur vērtībā, nepieciešams atstāt savu balsi facebook.com platformā:

Atver saiti un komentāros raksti spēlētāja uzvārdu SVILIS.

Pēc aktīva nīcenieku balsojuma balvu savā īpašumā jau ieguva Edgars Miķelis Kovaļskis kā decembra labākais spēlētājs.

LTFA 1. LĪGAS ČEMPIONĀTS IZIET FINIŠA TAISNĒ

DSC_0124

Sāpīgu zaudējumu piedzīvoja FK "Nīca/OtankiMill.eu", kad 1. martā "LTFA 1. līgas" čempionāta ietvaros savā laukumā uzņēma līderus FK "Nikars/Ghetto".

Spēles otrajā minūtē rīdzenieki atklāja rezultātu, FK "Nīca/OtankiMill.eu" spēlētājus atstājot iedzinējos, bet līdz puslaika beigām tablo rezultāts bija 0:2.

Arī otrajā puslaikā nīceniekiem pat piecu laukuma spēlētāju sastāvā neizdevās raidīt bumbu pretinieku vārtos, savukārt FK "Nikars/Ghetto" komanda guva vēl divus punktus, spēli noslēdzot ar rezultātu 0:4 un noturot līderu pozīciju. Savukārt FK "Nīca/OtankiMill.eu" nokritās uz 3. vietu.

Sieviešu dienā, 8. martā plkst. 15:00, nīceniekiem pēdējā mājas spēle, viesos uzņemot "New Project" komandu, savukārt nedēļu vēlāk pēdējā izšķirošā LTFA 1. līgas spēle izbraukumā pret "PB Line".

STARTĒ FUTBOLA ČEMPIONĀTOS UN TURNĪROS

88276807_1034326983599624_8068804962773106688_n

"Evelatus.lv LTFA Jaunatnes" čempionātā gan U-12, gan U-14 grupām atlikuši vēl pēdējie posmi.
Otro posmu šajā nedēļas nogalē aizvadīja U-12 grupas jaunieši un tabulā ieņem 4. vietu.
Pret FC "Raita FS" zaudējums 2:6, savukārt neizšķirts 3:3 pret FS "Nikars 2009". Pēdējais posms šo svētdien, 8. martā, Priekules sporta namā.
U-14 grupas jauniešiem pēdējais posms pēc nedēļas, 14. martā, Misas vidusskolas sporta zālē. FK "Nīca" šobrīd tabulā ieņem 1. vietu.
 
FK "Nīca" U-9 grupa aizvadītajā nedēļas nogalē divu dienu garumā piedalījās starptautiskajā futbola turnīrā "Grobiņas Kauss", kurā pēc 1 neizšķirta un 3 zaudējumiem apakšgrupā ieņēma 4. vietu, bet kopvērtējumā spēlē par 7. vietu zaudēja kaimiņiem no Lietuvas FK "Džiugas" ar rezultātu 2:3, ierindojoties 8. vietā.
Komandas rezultatīvākā un labākā spēlētāja titulu izcīnīja Mārtiņš Klibiks.

FUTBOLA KARJERU TURPINĀS FK "TUKUMS 2000/TSS" KOMANDĀ

1582914225_l

Vēl viens pozitīvs pavērsiens noticis mūsu novadnieka un futbolista Gata Lūka dzīvē - jauno sezonu martā viņš uzsāks kā FK "Tukums 2000/TSS" spēlētājs.


Aizvadīto mēnesi viņš pavadīja kopā ar tukumniekiem treniņnometnē Turcijā, pēc kuras vienojās par turpmāko sadarbību. Komanda startēs "Optibet Virslīgas" sacensībās, pirmā spēle būs 15. martā pret FK "Jelgava" Tukuma stadionā.


Gatis savu futbolista karjeru uzsāka pirms 13 gadiem, tajā laikā sākot trenēties "Liepājas Metalurga" jeb tagadējā FK "Liepāja" komandā. Profesionāli viņš futbolu uzsāka spēlēt pagājušā gada sezonā, kad debitēja Latvijas virslīgas čempionātā pret FC "Rīga". Periodiski spēlējis arī FK "Nīca" sastāvā.

No sirds lepojamies un novēlam izdošanos! Varbūt nākotnē arī Gatis spēlēs kādā no ārzemju komandām!

FK "NĪCA" - LIEPĀJAS ČEMPIONI

AFIŠ_01.03.

Emocijām bagāta nedēļas nogale bijusi arī FK "Nīca/OtankiMill.eu" futbolistiem - gan sestdien, gan svētdien komandai bija smagas un svarīgas spēles, kuras vainagojušās ar panākumiem.
Sestdien mājas spēlē LTFA 1. līgas ietvaros tika uzņemti TFK "Ogre/ONSC" futbolisti, pār kuriem izcīnīta uzvara 5:4, čempionāta tabulā joprojām noturot 2. vietu. Pa diviem vārtu guvumiem gan Raivim Svilim, gan Valdim Nicis, vēl vienu punktu pievienoja Aleksis Kristaps Rozenbergs.


Savukārt svētdien, pēc vēl vienas smagas spēles, nīcenieki izcīnīja Liepājas čempionu titulu, kad finālturnīrā ar 4:3 uzvarēti tika "Medzes" futbolisti. 2 vārtus guva R. Svilis, pa vēl vienam pievienoja Jans Bespjorstovs un A. K. Rozenbergs.


Raivis Svilis tika atzīts kā turnīra labākais spēlētājs, savukārt Pauls Kristians Zellis - turnīra labākais vārtusargs.

Šo svētdien, 1. martā, kārtējā LTFA 1. līgas mājas spēle, viesos uzņemot rīdzeniekus FK "Nikars/Ghetto", kuri šobrīd ir tabulas augšgalā.

JAUNIEŠIEM KURZEMĒ 2. VIETA

87374466_1027736500925339_3317203023104573440_n

Noslēgumam tuvojas "Kurzemes zonas" čempionāts - FK "Nīca" U-12 grupu jauniešiem sestdien Kuldīgā norisinājās pēdējais posms.
Vien pēdējais zaudējums dažas minūtes pirms spēles beigām komandu šķīra no 1. vietas un tālākās cīņas Latvijas finālturnīrā.
Rezultāti:
FK "Nīca" - FA "Ventspils" 2:2
FK "Nīca" - "Talsu" NSS 2:1
FK "Nīca" - "Kuldīgas" NSS 1:2

No sirds lepojamies ar saviem jauniešiem!

Šajā nedēļas nogalē U-12 grupa dodas izbraukumā uz Tukumu, lai aizvadītu "LTFA Jaunatnes čempionāta" 2. posmu.

LTFA 1. līgā sākušās otrās kārtas spēles

22.02. ltfa
LTFA 1. līgas čempionātā sākušās otrās kārtas spēles un nopietna cīņa par godalgotajām vietām.
 
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16. februārī, FK "Nīca/OtankiMill.eu" izbraukumā atkārtoti tikās ar "Grobiņas" SC vienību.
 
Rezultātu izdevās atklāt FK "Nīca" spēlētājam Valdim Nicim, pēc kura grobiņnieki steidza rezultātu pielīdzināt. Līdz pirmā puslaika beigām Endijs Šlampe izvirzīja nīceniekus vadībā ar rezultātu 2:1.
 
Otrā puslaika pirmajā minūtē Jans Bespjorstovs FK "Nīca/OtankiMill.eu" labā guva vēl vienu punktu, pēc kura SC "Grobiņa" spēlētāji rezultatīvi atspēlējās, un vien 5 minūtes pirms spēles beigām rezultāts tablo jau bija neizšķirts 3:3.
Līdz spēles beigām vēlreiz precīzs bija E. Šlampe, atkal izvirzot Nīcu vadībā.
 
Spēles beigās, pretinieku vārtusarga sarkanā kartīte un komandas sestais sods, vainagojās ar rezultatīvu soda sitienu, ko SC "Grobiņa" vārtos raidīja Edgars Miķelis Kovaļskis, FK "Nīca/OtankiMill.eu" izcīnot uzvaru 5:3.
 
Atgādināsim, ka pirmajā kārtas spēlē pret "Grobiņas" SC, kura bija arī pirmā sezonas spēle, nīcenieki piedzīvoja smagu zaudējumu 1:8.
 
Šajā nedēļas nogalē mājas spēlē viesos tiks uzņemti TFK "Ogre/ONSC" spēlētāji.

1. līgas čempionātā gūta smaga uzvara

DSC_0064

Latvijas telpu futbola Asociācijas rīkotajā 1. līgas čempionātā drīz noslēgsies 1. kārtas spēles - pēdējās šajā nedēļas nogalē - 1. un 2. februārī. Ir noskaidrotas arī top6 komandas, kuras 2. kārtā cīnīsies par godalgotajām vietām, to starpā arī FK "Nīca/OtankiMill.eu".

Sestdien, 25. janvārī, nīcenieki savā laukumā uzņēma vienu no līderkomandām - "PB Line" no Rīgas. Tā kā spēlēs abām komandām katrs punkts ir no svara, jau pašā sākumā cīņa par uzvaru solījās būt asa.

Spēles rezultātu izdevās atklāt mājiniekam Mārtiņam Freimanim, kam drīz sekoja nākamais vārtu guvums Valda Niča izpildījumā, radot pamatīgu spriedzi laukumā. Rīdzinieki, palikuši iedzinējos, aktīvi centās gūt vārtus. Lai arī FK "Nīca" lieliski spēlēja aizsardzībā, tomēr līdz puslaika beigām neizšķirts - 2:2, solot vēl lielāku spriedzi otrajā puslaikā.

Otrā puslaika sākumā nīcenieku labā vārtus gūst Ivo Skripko, kam drīz seko "PB Line" atbildes sitiens FK "Nīca" vārtos. Liels šoks rīdziniekiem bija turpmākajā spēles gaitā - viņu vārtos vienu pēc otras bumbas raidīja Raivis Svilis (divas reizes), un vēl pa vienai pievienoja I. Skripko un V. Nicis rezultātu tablo iezīmējot 7:3 nīcenieku labā. Līdz spēles beigām laukumā norisinājās īsta drāma un, diemžēl, cīņas spraigumā nīcenieki izpelnījās arī vairākus sodus, kas rīdziniekiem palīdzēja gūt punktus. 

Jāpiebilst, ka šajā spēlē komandu vairākas reizes glāba FK "Nīca" viens no jaunākajiem spēlētājiem - vārtusargs Pauls Kristians Zellis. Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:6, kas komandu turnīra tabulā ierindo 4. vietā.

Vēl viena nedēļas nogales uzvara tika gūta "Liepājas pilsētas" čempionātā - ar rezultātu 18:3 FK "Nīca" bija pārāki par "Liepājas papīrs" komandu.

Aizvada "Kurzemes zonas" čempionātus

84024182_1007198156312507_5892062404119887872_n

Sestdien, 25. janvārī, Nīcas sporta hallē bija liela rosība - "Kurzemes zonas čempionātā" futbola klubu U-11 grupu jaunieši no Nīcas, Liepājas un Saldus aizvadīja kārtējā posma spēles - Nīcas jauniešiem kopumā 4 spēles šajā posmā.
Rezultāti:
FK NĪCA - LIEPĀJAS FS AV/AO1 0:0
FK NĪCA - LIEPĀJAS FS AS1 1:2
FK NĪCA - SALDUS SS 1:1
FK NĪCA - LIEPĀJAS FS AS2 3:1.

Svētdien izbraukumā uz Kuldīgu devās FK "Nīca" U-9 grupu jaunieši. Rezultāti:
FK NĪCA - KULDĪGAS NSS 0:3
FK NĪCA - FA VENTSPILS 1 0:6
FK NĪCA - FA VENTSPILS 2 1:2

Savukārt futbola kluba vecākie audzēkņi nedēļas nogalē aizvadīja draudzības spēles ar Lietuvas komandām. Lai arī jaunieši pašlaik trenējas telpās, uz laukuma rādīja labu sniegumu.

Rezultāti:
FK NĪCA - FK KLAIPĒDA1 2:1
Vārtus guva Kristers Apinis un Daniels Buks.

FK NĪCA - ACADEM FC 0:6

Nākošnedēļ, 1. februārī plkst. 10:00, Nīcas sporta hallē LTFA Jaunatnes čempionāta posms U-14 grupu jauniešiem.

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ STARTĒS DIVAS FK "NĪCA" KOMANDAS

SVĒTDIEN 19. JANVĀRĪ (1)

Arī šogad Latvijas Telpu futbola Asociācija rīko LTFA Jaunatnes telpu futbola čempionātu, kurā šogad no FK "Nīca" startēs divas vecuma grupas - U-12 un U-14.

Pirmais posms norisināsies 19. janvārī plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē, kurā startēs U-12 grupas no FK NĪCA, FC RAITA / RFS (RĪGA), FK JŪRMALA, FK BANDAVA (PRIEKULE), FS NIKARS - VANAGI (RĪGA), FK TUKUMS 2000.

Spēļu kalendārs tiks precizēts.

Svinēs "Futbola festivālu"

Futbola Festivāls 3x3

Jau otro gadu pēc kārtas tiek organizēti "Futbola festivāli 3x3", kuros jaunajiem U-6 grupas futbolistiem ir iespēja izskrieties un uzspēlēt futbolu kopā ar citu klubu spēlētājiem.

Divi festivāli jau aizvadīti, šoreiz FK "Nīca" D grupas bērni viesus uzņems savā, Nīcas sporta halles, laukumā, Festivāla sākums 11. janvārī plkst. 11:00.

Šoreiz kopā piedalīsies 10 komandas no Nīcas, Liepājas, Kuldīgas, Saldus un Ventspils. Spēles tiks izspēlētas uz 4 laukumiem.

FK "NĪCA" NOTUR SAVU LĪDERPOZĪCIJU

DSC_0003
Latvijas Telpu futbola Asociācijas rīkotajā 1. līgas čempionātā mūsu FK "Nīca/OtankiMill.eu" turpina saglabāt līderpozīciju! 28. decembrī spēlē pret FC "Talsi/FK Laidze" komandu nīcenieki izcīnīja savu piekto uzvaru.
Spēles pirmajā minūtē rezultātu atklāja komandas bombardieris Alvis Kristians Naumčiks, kurš drīz vien guva arī otros vārtus. Piecas minūtes pirms puslaika beigām vārtus guva arī Aleksis Kristaps Rozenbergs, noslēdzot puslaiku ar rezultātu 3:0.
Otrajā puslaikā pretinieki sarosījās un jau pirmajā puslaika minūtē guva savus pirmos vārtus, uz ko mājinieki nebija atbildi parādā, viņu vārtos raidot vēl četras bumbas 2 - Rainera Kleinberga izpildījumā, bet vēl pa vienai pievienoja A.K. Naumčiks un Daniels Sērmoliņš. Pretiniekiem gan izdevās nedaudz atspēlēties, gūstot vēl divus punktus, tomēr spēle noslēdzās par labu nīceniekiem ar rezulātu 7:3. Komandas vārtos lieliski nospēlēja Pāvels Košeļevs, kurš vairākkārt nosargāja komandas līderpozīciju.
Šobrīd FK "Nīca" ar 16 punktiem joprojām atrodas tabulas augšgalā. Nākošnedēļ, 12. janvārī, spēle izbraukumā pret komandu "New Project".

FUTBOLISTIEM GRŪTA UZVARA 1. LĪGAS ČEMPIONĀTĀ

28.12.

Svētdien izbraukumā uz Rīgu devās FK "Nīca" lielie futbolisti, lai LTFA 1. līgas čempionāta ietvaros tiktos ar "Jako Sport/Graanul Pellets" komandu.

Rezultātu izdevās atklāt FK "Nīca/OtankiMill.eu" spēlētājam Janam Bespjorstovam, tomēr pretinieki neļāvās piekāpties, nīcenieku vārtos divas reizes raidot bumbu. Vien īsi pirms pirmā puslaika beigām Alvim Kristianam Naumčikam izdevās rezultātu pielīdzināt 2:2.

Otrajā puslaikā nīcenieki izvirzījās vadībā ar 4:2, pa vēl vienam punktam guva J. Bespjorstovs un Edgars Miķelis Kovaļskis, bet šoreiz rezultātu steidza pielīdzināt pretinieki, vēlreiz panākot neizšķirtu 4:4. Vien Raivja Sviļa gūtie vārti vainagojās ar FK "Nīca/OtankiMill.eu" ceturto uzvaru šajā čempionātā.

Šogad vēl viena spēle - 28. decembrī plkst. 16:00 savā laukumā tiks uzņemti FC "Talsi/Laidze".

FUTBOLA TELPĀS SPĒĻU SEZONA UZŅEM APGRIEZIENUS

DSC_0001
Sestdien, 14. decembrī, Nīcas sporta hallē tikās futbola klubu jaunieši, lai aizvadītu "Kurzemes zonas" čempionāta U-11 grupu posma spēles.
 
Mājinieki FK "Nīca" ar neizšķirtu 0:0 nospēlēja pret "Liepājas" FS AV/AO 2,
uzvara 4:0 pār "Liepājas" FS AV/AO 4,
bet zaudējums 2:4 pret "Liepājas" FS AV/AO 3.
 
Šogad vēl viens posms U-14 grupu jauniešiem Grobiņā, bet jaunākajiem U-6 grupas futbolistiem priekšā "Futbola festivāls 3x3" Liepājā.

STARTĒ "KURZEMES ZONAS" ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ TELPĀS

1575284164_m
Ir sākusies jaunā “Kurzemes zonas čempionāta” sezona futbolā telpās. Kā pirmie no FK “Nīca” spēles aizvadīja U-11 grupas jaunieši, kuri sestdien, 30. novembrī, devās uz Ventspili.
Rezultāti:
FK NĪCA - KULDĪGAS NSS 0:5
FK NĪCA - TALSU NSS 2:0
FK NĪCA - FA VENTSPILS 1:3.
 
Savukārt šajā nedēļas nogalē, gan 7., gan. 8. decembrī, pirmie posmi Nīcas sporta hallē.

TELPU FUTBOLĀ IZVIRZĀS LĪDERPOZĪCIJĀ

DSC_0158

Sestdien, 30. novembrī, FK "Nīca/OtankiMill.eu" LTFA 1. līgas čempionāta ietvaros savā laukumā aizvadīja 5. kārtas spēli, viesos uzņemot FC "Inter Star" no Rīgas.

Spēles rezultātu izdevās atklāt viesu komandai, nīceniekus atstājot iedzinējos. Situāciju dramatiskāku padarīja arī mājinieku vārtu sarga Pāvela Košeļeva noraidījums - vietu ieņēma komandas jaunpienācējs Pauls Kristians Zellis, kurš visas spēles garumā lieliski nospēlēja vārtos. Īsi pirms pirmā puslaika beigām rezultātu pielīdzināt izdevās Danielam Sērmoliņam.

Šoreiz otrajā puslaikā pretiniekiem nācās pamatīgi iespringt, jo viņu komandas vārtos bumba viena pēc otras tika raidītas 6 reizes - vārtus guva Alvis Kristians Naumčiks, Edgars Miķelis Kovaļskis (2 reizes), Valdis Nicis un Aleksis Kristaps Rozenbergs, savukārt pretiniekiem bumbu raidīt nīcenieku vārtos izdevās vien vienu reizi. Vēl divus punktus FK "Nīca/OtankiMill.eu" labā izdevās gūt Ivo Skripko un Raivim Svilim.

Nākošā spēle 15. decembrī izbraukumā pret Rīgas komandu "Jako Sport/Graanul Pellets", savukārt mājas spēle 28. decembrī plkst. 16:00 pret FK "Laidze/Talsi".

Savukārt svētdien, 1. decembrī, "Liepājas pilsētas čempionātā" FK "Nīca" ar rezultātu 9:2 uzvarēja "Blaķene Barber Shop Bārs" komandu. Vārtu autori - A. K. Naumčiks, A. K. Rozembergs, Rainers Kleinbergs un R. Svilis - katram pa diviem punktiem un vēl viens Mārtiņam Vecbaštikam.

Šajā nedēļas nogalē, 7. decembrī,  FK "NĪCA/OtankiMill.eu" dosies izbraukumā uz Jūrmalu, kur piedalīsies "Latvijas Kausa" izcīņas spēlē pret FK "Kauguri - PBLC".

SĀKSIES KURZEMES ZONAS ČEMPIONĀTU POSMI JAUNIEŠIEM

kzČ u12kzč u9

FK "Nīca" jaunieši kopš septembra beigām treniņus aizvada telpās, praktizējot telpu futbola iemaņas. 30. novembrī pirmo posmu izbraukumā uz Ventspili aizvadīs U-11 grupas jaunieši, savukārt decembrī vairāki posmi norisināsies Nīcas sporta hallē.

7. decembrī plkst. 10:00 sabraukums U -12 grupu jauniešiem:

10:00 Liepājas FS AV/AO 1 - Liepājas FS AV/AO 2
10:25 FK Nīca/LRSS - Liepājas FS JR
10:50 Liepājas FS AV/AO 2 - FK Nīca/LRSS
11:15 
Liepājas FS AV/AO 1 - Liepājas FS JR
11:40 Liepājas FS AV/AO 2 - Liepājas FS JR
12:05 Liepājas FS AV/AO 1 - FK Nīca/LRSS

8. decembrī plkst. 11:00 sabraukums U - 9 grupu jauniešiem:

11:00 FK Nīca/LRSS - Liepājas FS FT 2
11:25 FA Ventspils 2 - Liepājas FS FT 1
11:50 FA Ventspils 1 - Liepājas FS FT 2
12:15 
FK Nīca/LRSS - Liepājas FS FT 1
12:40 FA Ventspils 2 - Kuldīgas NSS
13:05 FA Ventspils 1 - FK Nīca/LRSS
13:30 Kuldīgas NSS -  Liepājas FS FT 1
13:55 FA Ventspils 2 - Liepājas FS FT 2
14:20 FA Ventspils 1 - Kuldīgas NSS

SAGĀDĀ GALVAS SĀPES ČEMPIONĀTA LĪDERIEM

DSC_0008

Sestdien, 23. novembrī, FK "Nīca/OtankiMill.eu" izbraukumā devās uz Ogri, lai LTFA 1. līgas čempionātā aizvadītu savu 4. kārtas spēli. Pretinieki, TFK "Ogre/ONSC", ir čempionāta līderi - iepriekš 3 spēlēs guvuši 3 uzvaras, savukārt nīcenieki, mērķa vadīti, šajā spēlē vēlējās izcīnīt savu trešo uzvaru.

Spēle iesākās ne uz tās pozitīvākās nots - raidot bumbu savus vārtos, pretiniekiem tika uzdāvināts pirmais punkts, bet divas minūtes vēlāk Ivo Skripko rezultātu pielīdzināja, bet līdz pirmā puslaika beigām rezultāts bija 1:3 "Ogres" labā.

Otrajā puslaikā FK "Nīca/OtankiMill.eu" laukumā devās apņēmības pilni un ar panākumiem - pretinieku vārtos bumbas raidīja Edgars Miķelis Kovaļskis, Janeks Kreitāls un Raivis Svilis, izvirzot komandu vadībā. Vien divas minūtes līdz spēles beigām ogrēniešiem izdevās raidīt bumbu nīcenieku vārtos, noslēdzot spēli ar neizšķirtu 4:4.

Šobrīd FK "Nīca/OtankiMill.eu" čempionāta tabulā ieņem 4. vietu starp 11 komandām. Nākošā spēle atkal savā laukumā - 30. novembrī plkst. 16:00 viesos uzņemot FC "Inter Star" no Rīgas.

Telpu futbolā divas uzvaras

30.11.

Sestdien, 16. novembrī, FK "Nīca/OtankiMill.eu" LTFA 1. līgas čempionāta ietvaros savā laukumā uzņēma TFK "Salaspils-2", lai aizvadītu 3. kārtas spēli.

Spēles septītajā minūtē nīcenieku labā vārtus gūst Alvis Kristians Naumčiks, pēc divām minūtēm vēl vienu punktu gūst Valdis Nicis, bet vēl 3 minūšu laikā vārtus gūst A. K. Naumčiks un Raivis Svilis, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 4:0.

Arī otrajā puslaikā pretinieki nesekmīgi raida bumbu vārtu virzienā, kamēr R. Svilis gūst vēl vienus vārtus. Vien spēles beigās pretiniekiem izdodas izglābties no "sausā" zaudējuma, noslēdzot 3. kārtas spēli ar rezultātu 5:1 FK "Nīca" labā.

Nākošā, 4. kārtas spēle, jau šonedēļ - 23. novembrī izbraukumā pret TFK "Ogre/ONSC", bet mājas spēle pēc divām nedēļām - 30. novembrī plkst. 16:00, laukumā uzņemot FC "Inter Star".

Dienu vēlāk, 17. novembrī, nīcenieki aizvadīja savu pirmo Liepājas pilsētas čempionāta spēli pret "Liepājas Centra draudzi", kurā arī guva pārliecinošu uzvaru 6:2. Vārtu autori - R. Svilis (2 punkti), Aleksis Kristians Rozenbergs, Mārcis Neimanis, Rainers Kleinbergs un A. K. Naumčiks. Nākošā pilsētas čempionāta spēle Liepājas OC notiks 1. decembrī plkst. 14:00 pret "Blaķene Barber Shop bārs".

JAUNIE FUTBOLISTI PULCĒJAS FUTBOLA FESTIVĀLĀ

a62cd759-6750-4bc1-8b9a-7f68ce7066fc

Futbola kluba "Nīca" vieni no jaunākajiem futbolistiem svētdien devās uz Ventspili, kur aizvadīja "Futbola festivālu".

Jaunieši uzkrāja savu pieredzi, laukumā aizvadot spēles ar Ventspils, Vaiņodes, Kuldīgas un Liepājas komandām.

Šajos festivālos svarīgs nav rezultāts, bet gan dalība, tomēr mūsu jaunieši parādīja sevi tik labi, cik vien spēja. 

Liels paldies vecākiem par tik lielu atbalstu sacensībās!

Futbolisti izcīna uzvaru

16.11._1

Latvijas Telpu futbola Asociācijas rīkotais 1. līgas čempionāts šogad jaunā formātā, mūsu futbolistiem pretī stājas spēcīgas komandas no visas Latvijas. Pēc pirmās kārtas zaudējuma FK "Nīca/OtankiMill.eu" joprojām neatkāpjas no izvirzītajiem mērķiem, tādēļ svētdien, 10. novembrī, izbraukumā uz Rīgu bija apņēmības pilni atgriezties ar uzvaru.

Spēlē pret komandu "Tente" jau trešajā minūtē rīdzinieki atklāja rezultātu, nīceniekus atstājot iedzinējos. Pielīdzināt rezultātu izdevās komandas kapteinim Edgaram Miķelim Kovaļskim, bet pirmo puslaiku komanda noslēdza jau +1, vārtu autors Ivo Skripko.

Otrajā puslaikā nīcenieki vienu pēc otras raidīja bumbas pretinieku vārtos - vēl vienus vārtus guva E. M. Kovaļskis, pa punktam Danielam Sērmoliņam un Janam Bespjorstovam, bet divi punkti Alvim Kristianam Naumčikam. Vien spēles pēdējās sekundēs vēl viens punkts rīdziniekiem, noslēdzot spēli ar rezultātu 7:2.

Šajā nedēļas nogalē jau 3. kārtas spēle, šoreiz viesos uzņemot TFK "Salaspils-2". Gaidīsim Jūs Nīcas sporta hallē 16. novembrī plkst. 16:00.

Čempionātu uzsāk ar smagu zaudējumu

IMG_8851

Novembra pirmajā nedēļas nogalē startēja LTFA 1. līgas čempionāts telpu futbolā, kurā arī šogad piedalās FK "Nīca/OtankiMill.eu". Pirmajā kārtas spēlē nīceniekiem bija iespēja savā laukumā uzņemt "Grobiņas" SC spēlētājus.

Spēles pirmajā puslaikā pēc traumas laukumu nācās pamest mājinieku vārtsargam Ivo Lākutim, viņa vietā nāca komandas jaunpienācējs Kristians Pauls Zellis. Šoreiz pretinieku pārsvars bija jūtams - nīcenieku vārtos viena pēc otras tika raidītas vairākas bumbas, "Grobiņas" SC strauji izvirzoties vadībā. Vien spēles pēdējā minūtē Alvis Kristians Naumčiks glāba komandu no sausā zaudējuma. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:8.

Nākošā spēle komandai jau šajā nedēļas nogalē izbraukumā pret "Tente" no Rīgas, bet 16. novembrī plkst. 16:00 atkal mājas spēle, viesos uzņemot TFK "Salaspils-2".

1. līgas čempionātu telpu futbolā uzsāks ar mājas spēli

IMG_8856

Novembra sākumā startēs LTFA jaunā telpu futbola sezona - 1. līgas čempionātā jauns izspēles formāts un 11 spēcīgas komandas, to starpā arī FK "Nīca/OtankiMill.eu".
Čempionāts tiks izspēlēts pēc 1 apļa principa, pirmajā posmā katrai komandai aizvadot 10 spēles, bet finālturnīrā cīnīsies 1. - 6. vietas ieguvēji, savukārt pārējās komandas - gandarījuma turnīrā.
Nīcenieku komandas sastāvs šogad papildināts ar jauniem talantiem, saglabājot arī līdzšinējo spēlētāju kodolu.
Čempionāta pirmā spēle mājās - 3. novembrī plkst. 16:00 savā laukumā uzņemot "Grobiņas" SC.

Jaunajā telpu futbola sezonā FK "Nīca" startēs arī "Latvijas Kausa" izcīņā, kā arī "Liepājas Pilsētas čempionātā".

"NĪCAS KAUSU 2019" IZCĪNA KOMANDA "EKO KURZEME"

DSC_0776

Sestdien, 19. oktobrī, finālturnīrā tikās četras labākās telpu futbola turnīra "Nīcas kauss 2019" komandas - "Zvejnieks", "Medze", "Eko Kurzeme" un "Nīca".

Spēlē par 3. vietu cīnījās "Medze" un "Zvejnieks", kurā "Medze" ar 5 gūtiem vārtiem un "Zvejnieka" raidīto bumbu savos vārtos guva uzvaru 6:1. 

Spēlē par 1. vietu laukumā tikās mājinieki "Nīca" un "Eko Kurzeme". Pirmais puslaiks noslēdzās 1:0 mājinieku labā, savukārt otrajā puslaikā spēle jau kļuva intensīvāka, "Eko Kurzeme" spēlētājiem izvirzoties vadībā 1:2. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām mājinieki rezultātu pielīdzina, bet pēdējā minūtē "Eko Kurzeme" guva trešos vārtus un uzvaru šī gada turnīrā.

Labākie spēlētāji:

rezultatīvākais spēlētājs Artis Simsons ("Medze"),
labākais vārtsargs Ivo Lākutis ("EkoKurzeme"),
labākais spēlētājs Nauris Dobelis ("EkoKurzeme").

Paldies turnīra atbalstītājiem - Nīcas novada domei un Joma-sport.lv.

TELPU FUTBOLA TURNĪRĀ AIZVADĪTAS GRUPU SPĒLES

Svētdien, 6. oktobrī, Nīcas sporta hallē tika aizvadītas telpu futbola turnīra "Nīcas kauss 2019" grupu spēles.

Ar divām uzvarām A grupā 1. vietu izcīnījuši "Eko Kurzeme", savukārt "Blue Shock Race" un "Zvejnieks" ar vienu neizšķirtu un vienu zaudējumu attiecīgi ieņem 2. un 3. vietu. Ņemot vērā vārt attiecību, komandai "Zvejnieks" turnīrs ir noslēdzies.

Arī B grupā nācās ņemt vērā vārtu attiecību, jo gan mājiniekiem "Nīcai", gan "Medzei" pirmajā posmā viena uzvara un viens neizšķirts rezultāts. Savukārt diviem zaudējumiem komanda "Centra draudze" neturpinās cīņu par šī gada "Nīcas kauss". 

Ar rezultātiem un vietām apakšgrupās var iepazīties šeit:

72763096_908611612837829_3341861955064299520_n

LATVIJAS MINIFUTBOLA ČEMPIONĀTĀ ŠOGAD 5. VIETA

IMG_6575
Sestdien, 21. septembrī, Tukumā norisinājās Latvijas Minifutbola čempionāta finālturnīrs, uz kuru devās arī FK "Nīca".

Ceturtdaļfināla spēlē nīceniekiem laukumā bija jāspēlē pret "Deppo/Emindārzs", pret kuriem, diemžēl, zaudējums 0:3, rezultātā tālāk cīņa par 5. vietu pret apvienoto RTA "Madona" komandu.

Divus gadus pēc kārtas noturētais 3. vietas tituls tomēr ļāva saspuroties un čempionāta pēdējā spēlē gūt pārliecinošu uzvaru 6:4 un izcīnīt 5. vietu no 9 komandām.

Kopumā visa čempionāta garumā FK "Nīca" no 10 spēlēm guva 3 uzvaras, 1 neizšķirtu un piedzīvoja 6 zaudējumus.
Komandas labākais vārtu guvējs - Raivis Svilis.

FUTBOLA TURNĪRĀ SVARĪGĀKĀ PATSTĀVĪBA

70756305_892885951077062_3642605426375131136_n

Aizvadītajā nedēļas nogalē FK “Nīca” jaunie U8 grupas futbolisti guva jaunu pieredzi - trīs dienu turnīrs “Uzvarētāju kauss” Tukumā.
No 13. līdz 15. septembrim jaunie censoņi aizvadīja spēles ar vēl 6 komandām no Tukuma, Dobeles, Sabiles, Rīgas un arī Lietuvas.
Lai arī rezultāti nebija, kā vēlētos, nīcenieki ierindojās 5. vietā.
Treneris Ingus Lukovičs par jauniešu gūto pieredzi saka: “Rūdījām raksturu gan lietū , gan vējainos apstākļos. Laba pieredze priekš mazajiem nīceniekiem. Pirmais turnīrs, kurā piedalījāmies uz vairākām dienām ar nakšņošanu bez vecākiem. Rezultāts šajā turnīrā nebija svarīgākais, kā pa šīm dienām iemācīties būt patstāvīgam - saklāt gultu, lai būtu kārtība istabiņās, laicīgi iet gulēt, pēc piecelšanās iešana dušā u.c. Laiks rādīs, un arī šie mazie ķipari cels kausus un priecāsies par skaistām uzvarām.”

Gūst neatsveramu pieredzi starptautiskā čempionātā

69640100_375419919797350_7232049684590624768_o

FK “Nīca” lielie futbolisti septembra sākumā devās uz Slovēniju, kur Mariborā no 5. - 8. septembrim norisinājās “SOCCA čempionu līga 2019”. Tajā piedalījās 24 komandas no 16 valstīm. Nīcenieki šajā čempionātā vienīgie pārstāvēja Latviju.
Spēļu rezultāti:
FK Nīca -
Athens Amigos FC (Grieķija) 2:3, vārts guva Raivis Svilis un Edgars Miķelis Kovaļskis;
FK Nīca -
Arko Ključarovci (Slovēnija) 0:2;
FK Nīca – WSH Mates Team (Ungārija) 0:4.

Komandas treneris Janeks Kreitāls saka, ka: “Brauciens uz starptautisko turnīru Slovēnijā Nīcas komandai bija neatsverama sportiska pieredze. Izdevās pacīnīties gan ar Grieķijas, gan Slovēnijas, gan Ungārijas komandām. Lai arī spēļu rezultāti nebija par labu mums, uzskatu ka Nīcas komanda bija cienīgs pretinieks visām šīm komandām. Gūto pieredzi noteikti izmantosim turpmākai komandas attīstībai.”

Komandas kapteinis E. Kovaļskis piebilst, ka: “Pēc čempionāta bijušas divējādas sajūtas – bija jāpierod gan pie savādākiem noteikumiem, gan tiesāšanas, gan pretiniekiem. Lai arī komanda nebija aizbraukusi savā stiprākajā sastāvā, nīcenieki parādīja sevi tik labi, cik vien bijis iespējams.”
Šis brauciens komandai bija labs saliedēšanās pasākums ne tikai uz laukuma, bet arī ārpus tā – vairāk nekā 50 stundas tika pavadītas ceļā, autobusā. Kolektīvi tika apciemots bijušais komandas biedrs, kurš arī palīdzēja laukumā, bet nelielai ķermeņa un prāta atslodzei tika apmeklēts viens no lielākajiem Slovākijas akvaparkiem.

FK “Nīca” un trenera vārdā liels paldies Ingaram Kalējam personīgi, kā arī Nīcas pašvaldībai par ticību komandai un sniegto atbalstu brauciena realizēšanai.

IZCĪNA NOZĪMĪGU UZVARU

69859291_884239678608356_4253328348274491392_n

Svētdien FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši aizvadīja savu pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros.
Spēles rezultātu atklāja Rūdolfs Šuklais, raidot bumbu FK "Liepāja" vārtos.
Spēle tiešām bija svarīga, jo komandas cīnījās par iespēju iekļūt labāko trijniekā. Arī kuplais līdzjutēju pulks spēles spriedzi palielināja. 
Spēles otrajā puslaikā lepājniekiem izdevās rezultātu pielīdzināt, tomēr mājinieki izmantoja izdevību un Valters Mūrēns izcīnīja uzvaras vārtus 2:1.

Futbola ģimenes saliedējas kopīgā pasākumā

DSC_0903

Saulaino un karsto 1.septembra dienu FK “Nīca” futbola saime pavadīja pozitīvā un atraktīvā gaisotnē. Šajā dienā kuplā skaitā Rudes stadionā pulcējās FK “Nīca” futbolisti no visām grupām – sākot ar mazāko un beidzot ar pieaugušo komandu, kā arī futbolistu ģimenes locekļi un atbalstītāji, lai dienu pavadītu kopīgā saliedēšanās pasākumā.

Diena iesākās ar Latvijas jaunatnes čempionāta U-13 Attīstības grupas (C apakšgrupa) futbola spēli – laukumā tikās FK “Nīca” un FK “Liepāja” futbolisti. Abām komandām šī bija nozīmīga spēle par situāciju labāko trijniekā. Sīvā cīņā uzvaru ar rezultātu 2:1 mājiniekiem par lielu prieku guva FK “Nīca” futbolisti. Ņemot vērā lielo atbalstītāju skaitu komandām, atmosfēra stadionā bija ļoti aizraujoša – līdzjutēji neatlaidīgi ar atbalsta saukļiem un izsaucieniem atbalstīja komandas. Īpaši lielas gaviles, protams, tika uzvarētājiem.

Pēc spēles klātesošie, sadalīti 4 komandās, sacentās dažādos atraktīvos pārbaudījumos – stafetēs, tautas bumbā un citās aktivitātēs, kur savā starpā sacenšoties, centās panākt savai komandai labāko rezultātu. Mazākajiem dalībniekiem bija iespēja izklaidēties piepūšamajā atrakcijā. Pēc punktu apkopošanas komandas tika arī apbalvotas.

Pēc aktivitāšu noslēgšanās klātesošajiem bija iespēja piedalīties izlozē – mazajiem futbolistiem un viņu brāļiem/māsām bija iespēja tikt pie Latvijas telpu futbola izlases futbolistu parakstīta krekla. Savukārt, pieaugušajiem bija iespēja laimēt 11 vilku fanu kreklu. Izlozē pavaicās Kristenai Žvaģinei, kuras brālis spēlē FK “Nīca” komandā, kā arī Andrejam Triščenko, kura dēls ir FK “Nīca” futbolists.

Noslēgumā visi cienājās ar Gunta Šeidlera visas dienas garumā cītīgi uz uguns gatavoto gardo zupu.

Lai arī diena bija ļoti karsta un aktivitāšu piepildīta, tas nebija šķērslis tam, lai noslēgumā dalībnieki – gan lieli, gan mazi – azartiski spēlētu lielo futbolu.

Paldies Nīcas novada domes komunālās pārvaldes darbiniekiem par tehnisko atbalstu, īpaši Aigaram Veisam, Gvido Pūķim, Ainaram Mackus un Raivim Pūķim.

Liels paldies visiem, kuri piedalījās un pavadīja šo dienu kopā ar FK “Nīca” lielo futbola ģimeni.FK “Nīca” vārdā,

Dina Tapiņa

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ PRIEKŠĀ SVARĪGA SPĒLE

01.09. LJČ

FK “Nīca” U-13 grupas audzēkņi šajā sezonā spēlē Latvijas Jaunatnes čempionāta Attīstības grupā, kurā līdz šim no 12 spēlēm gūtas 8 uzvaras, 2 neizšķirti un 2 zaudējumi.

18. septembrī, atkārtoti tiekoties ar FK “Tukums 2000/TSS” futbolistiem, nīceniekiem izdevās izcīnīt nozīmīgu uzvaru 5:0 un turnīra tabulā ar vienādu punktu skaitu dalot 1.vietu ar FK “Liepāja” spēlētājiem, ar kuriem atkārtoti tiksies 1. septembrī plkst. 12:00 Rudes stadionā.

Pirms pēdējām divām kārtām piecas komandas vēl joprojām cīnās par pirmo trijnieku!

Komandas rezultatīvākie spēlētāji – Kristers Apinis, Dāvis Daniels Ķergalvis, Daniels Buks, Valters Mūrēns.

FK "NĪCA" U-11 GRUPA IZCĪNA 1. VIETU

69173403_875669342798723_6606612844685295616_n

Futbola kluba "NĪCA" B grupas jaunieši Kurzemes čempionāta spēlēs šajās dienās guva nozīmīgas uzvaras.

Vakar, 20. augustā, U-10 grupas spēlēs, gūstot 2 uzvaras un 1 zaudējumu, rezultātu tabulā paceļoties uz 4. vietu - kas nozīmē, ka būs iespēja pacīnīties arī par godalgotu vietu.
Rezultāti:
pret "KULDĪGAS" NSS 4:2
pret FA "VENTSPILS 3" 9:1
pret "SALDUS" SS 1:3
Šodien, 21. augustā, U-11 grupas spēlēs izcīnīta 1. vieta grupā.
Rezultāti:
pret "LRSS / GROBIŅAS" SC 7:0

pret "LIEPĀJAS" FS JR 1:0

IZCĪNA NOZĪMĪGU UZVARU

68806544_2407743919548470_5193151116300255232_o

Futbola kluba "Nīca" U-13 grupas jaunieši Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros svētdien, 18. augustā, izcīnīja nozīmīgu uzvaru 5:0 pret FK "Tukums 2000/TSS" komandu.

Vārtu autori:

Markuss Leilions (2), Matiass Sprūde, Eduards Tumševics un Valters Mūrēns.

Šobrīd komanda Latvijas Jaunatnes čempionāta tabulā dala 1. vietu ar FK "Liepāja" jauniešiem, ar kuriem atkārtoti tiksies 1. septembrī plkst. 12:00 Rudes stadionā.

Kurzemes zonas spēles aizvada mājās

Backup_of_Kurzemes zona 13.08.

Svētdien, 18. augustā, Rudes stadionā satikās U-8 grupu futbolisti, tajā skaitā arī FK "Nīca" jaunieši, lai aizvadītu Kurzemes zonas čempionāta mājas posmu.

Kopumā no četrām spēlēm mājinieki guva vienu uzvaru un piedzīvoja četrus zaudējumus:

pret "LIEPĀJAS" FS FT2 8:0
pret FA "VENTSPILS 3" 1:5
pret "LIEPĀJAS" FS FT1 3:5
pret "KULDĪGAS" NSS 0:7

 
Nākošais mājas posms U-11 grupas jauniešiem 21. augustā plkst. 11:00 Rudes stadionā.
 
Spēļu grafiks:
11:00
KULDĪGAS NSS 2 - TNSS / SK UGĀLE
LRSS / GROBIŅAS SC - LRSS / FK NĪCA
12:00
LIEPĀJAS FS JR - KULDĪGAS NSS 2
TNSS / SK UGĀLE - LRSS / GROBIŅAS SC
13:00
LRSS / FK NĪCA - LIEPĀJAS FS JR

Latvijas Jaunatnes čempionātā izvirzījušies līderos

LJČ 18.08.

FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši šogad piedalās Latvijas Jaunatnes čempionāta Attīstības grupā, kurā līdz šim 11 spēlēs guvuši 7 uzvaras, 2 neizšķirtus un 2 zaudējumus, rezultātā šobrīd rezultātu tabulā ierindojoties godpilnajā 2. vietā C apakšgrupā.
Nākošā posma spēle jau šajā nedēļas nogalē - 18. augustā plkst. 10:30 Rudes sporta stadionā, atkārtoti tiekoties ar FK "Tukums 2000/TSS" jauniešiem.

Nāc un atbalsti!

Aizvada Kurzemes zonas posmus Rudē

Kurzemes zona 18.08.
Šodien Rudes sporta stadiona laukumā tikās Kurzemes zonas čempionāta U-9 grupu jaunieši, tajā skaitā arī FK "Nīca" futbolisti.
Četrās spēlēs, diemžēl, četri zaudējumi - pret FS Liepāja AS1, FS Liepāja AS2 un Kuldīgas NSS 1:3, bet pret TNSS/Sabile 2:6.
 
Svētdien, 18. augustā, plkst. 13:00, mājas posmu aizvadīs U-8 grupas futbolisti.
 
Spēļu grafiks:
 
13:00
LIEPĀJAS FS FT1 - KULDĪGAS NSS
FA VENTSPILS 3 - TNSS / SABILE
13:20
LIEPĀJAS FS FT2 - FK NĪCA / LRSS
LIEPĀJAS FS FT1 - TNSS / SABILE
13:40
FA VENTSPILS 3 - FK NĪCA / LRSS
LIEPĀJAS FS FT2 - KULDĪGAS NSS
14:00
LIEPĀJAS FS FT1 - FA VENTSPILS 3
TNSS / SABILE - KULDĪGAS NSS
14:20
LIEPĀJAS FS FT1 - FK NĪCA / LRSS
LIEPĀJAS FS FT2 - TNSS / SABILE
14:40
FA VENTSPILS 3 - LIEPĀJAS FS FT2
FK NĪCA / LRSS - KULDĪGAS NSS
 
Veiksmi mazajiem censoņiem!

UZKRĀJ PIEREDZI STARPTAUTISKĀ TURNĪRĀ

dobr
FK "Nīca" U-12 grupas jaunieši aizvadītajā nedēļas nogalē iedalījās starptautiskajā bērnu un jauniešu futbola turnīrā "Dobrecova kauss 2019", kurš trīs dienu garumā norisinājās Liepājā.
Kopumā šajā vecuma grupā startēja 32 komandas, kuras bija sadalītas 8 apakšgrupās. FK "Nīca" savā grupā ierindojās 4. vietā. Neņemot vērā rezultātus, gūta kārtējā starptautiskā pieredze.
Komandas labākā spēlētāja tituls šoreiz Gustavam Začam.

LIEPĀJAS PILSĒTAS ČEMPIONĀTĀ BRONZA

IMG_2870

Ar uzvaru pār “Medzes” komandu FK “Nīca” futbolistiem ir noslēdzies Liepājas pilsētas čempionāts. Nīcenieki startēja A divīzijā kopā ar 7 spēcīgām komandām. 6 uzvaras un divi neizšķirti rezultāti komandai vainagojušies ar godpilno 3. vietu. Jāpiebilst, ka ļoti veiksmīgi komanda aizvadīja otro posmu, kur četras spēcīgākās komandas dalīja medaļas. Mūsu puiši trijās spēlēs no 9 punktiem ieguva 7, nezaudējot nevienā spēlē. Un pirmo vietu no trešās šķīra tikai divi punkti.

Rezultatīvākie komandas spēlētāji - Raivis Svilis, Edgars Miķelis Kovaļskis, Karlīna Miksone, Mārcis Štolceris.

Komanda uzņem apgriezienus arī Latvijas minifutbola čempionātā, kur 21.jūlijā Iecavā norisinājās 3. sabraukums. Ar 2:1 pārspēta Pūre/ VSD Serviss komanda, savukārt ar 2:6 ciests zaudējums pret Deppo/Emindārzs. Iegūtie trīs punkti uz doto brīdi ļauj iekļūt pirmajā sešiniekā, kas piedalīsies izšķirošajās cīņās par medaļām.

"LESJÖFORA KAUSS" PULCĒ KOMANDAS NO TRĪS VALSTĪM

IMG_4504

Ikgadējais bērnu futbola turnīrs “Vegas Kauss” šogad ieguvis jaunu atbalstītāju un pārdēvējies par “Lesjöfors kauss”, kurš divu dienu garumā no 14. - 15. jūlijam Rudes sporta stadionā pulcēja jaunos futbolistus divās vecuma grupās gan no Latvijas, gan Lietuvas un pirmo reizi arī no Krievijas.

U-10 grupas rezultāti:

8. vieta - Grobiņas SC/LRSS, labākais spēlētājs Kristaps Galbāliņš,
7. vieta - Liepājas FS/2010, labākais spēlētājs Olivers Ozoliņš,
6. vieta - Kuldīgas NSS, labākais spēlētājs Kristians Ozoliņš,
5. vieta - Jēkabpils BJKF, labākais spēlētājs Ilja Anohins,
4. vieta - Liepājas FS (A.O.), labākais spēlētājs Matvejs Sitņikovs,
3. vieta - FK Nīca/LRSS, labākais spēlētājs Valters Triščenko, 
2. vieta - Liepājas FS (I.L.), labākais spēlētājs Klāvs Kirfs,
1. vieta - FK Gintaras (LT), labākais spēlētājs Vikus.
Turnīrā labākais:
vārtsargs - Oskars Miksons (FK Nīca/LRSS)
aizsargs - Herberts Grišins (FK Liepāja/IL)
uzbrucējs - Ainaras (FK Gintaras)
rezultatīvākais spēlētājs - Arnas (FK Gintaras).

U-12 grupas rezultāti:

10. vieta - JDFS Alberts II, komandas labākais spēlētājs Eduards,
9. vieta - Liepājas FS/2008, komandas labākais spēlētājs Toms Harmsons,
8. vieta - Grobiņas SC/LRSS, komandas labākais spēlētājs Lauris Jaunzemis,
7. vieta - FK Nīca/LRSS, komandas labākā spēlētāja Gabriela Andersone,
6. vieta - FK Baltika II (RUS), komandas labākais spēlētājs Rorja Meļiks,
5. vieta - JDFS Alberts I, komandas labākais spēlētājs Kristers Meļķis,
4. vieta - FS Liepāja (I.L.), komandas labākais spēlētājs Kārlis Kristholts,
3. vieta - FK Gintaras (LT), komandas labākais spēlētājs Airik,
2. vieta - FK Baltika I (RUS), komandas labākais spēlētājs Andrejs Jegorovs,
1. vieta - FK Baltai (LT), komandas labākais spēlētājs Povilas.
Turnīrā labākais:
vārtsargs - Ludvikas (FK Baltai)
aizsargs - Matvejs Piškin (FK Baltika )
uzbrucējs - Mantas Vilvičius (FK Gintaras)
rezultatīvākais spēlētājs - Mantas (FK Baltai).

Liels paldies turnīra galvenajiem atbalstītājiem - Lesjōfors, Latvijas Futbola Federācija, VICHY, Komanda.lv, z/s "Dižķuņķi", p/s "Irbes", kā arī Nīcas novada dome.

Bērnu futbola turnīrs "LESJÖFORA KAUSS"

Lesjofors kauss

Tradicionālais bērnu futbola turnīrs "VEGAS KAUSS" šogad tādā pašā formātā, bet ar jaunu atbalstītāju un nosaukumu - "LESJÖFORA KAUSS".
Starptautiskajam turnīram šogad pievienojušās arī komandas no Krievijas, pirmo reizi uzņemsim arī komandu no Jēkabpils.
Turnīrs divu dienu garumā norisināsies divām vecuma grupām - U10 un U12 grupu jauniešiem.
Svētdien, plkst. 9:30 spēles uzsāks U-10 grupas jaunieši, bet plkst. 13:30 sekos turnīra atklāšana un fotogrāfēšanās, bet pēc tam laukumā dosies U-12 grupas jaunieši.
Pirmdien no plkst. 9:30 par vietām cīnīsies U-10 grupu komandas, plkst. 13:30 būs apbalvošana, bet pēcpusdienā par labāko titulu šogad cīnīsies U-12 grupu futbolisti, apbalvošanas ceremonija plkst. 19:00.
Uz tikšanos Nīcas novada Rudes sporta stadionā!

Spēļu grafiks U-10 grupas jauniešiem:

Lesjofors Kauss 2019 U10(izspēle) (7)

Spēļu grafiks U-12 grupu jauniešiem:

Lesjofors Kauss 2019 U12(izspēlebaltika) (3)

Lesjofors Kauss 2019 U12(izspēlebaltika) (3)2


AIZVADA MINIFUTBOLA ČEMPIONĀTA OTRO POSMU

DSC_0573_1

Svētdien, 30. jūnijā, Kuldīgā norisinājās Latvijas minifutbola čempionāta otrais posms, kurā FK "Nīca" aizvadīja 3 spēles.

Pirmajā spēlē nīcenieki tikās ar "Zvejnieks" komandu - pretiniekiem izdevās atklāt rezultātu, un atstāt mūsu spēlētājus iedzinējos, bet Raineram Kleinbergam rezultātu izdevās pielīdzināt, un spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Otrā spēle pret "Tukumu" atnesa uzvaru 3:1 - vārtu autori Raivis Svilis (2) un R. Kleinbergs.

Trešā spēle pret FK "RAF" iesākās ļoti vienlīdzīgi, tomēr otrajā puslaikā nogurums un pretinieku pārākums lika par sevi manīt, un FK "Nīca" piedzīvoja zaudējumu 3:9. Vārtu autori R. Svilis, Mārtiņš Vecbaštiks un Gatis Zankovskis.

Nākošais posms 21. jūlijā Iecavā.

Liepājas pilsētas čempionātā FK "Nīca" rīt, 2. jūlijā plkst. 21:00, tiekās ar "Centra draudzes" komandu.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vēl viena uzvara

DSC_0898

22. jūnijā Rudes stadionā, Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, U-13 grupas puiši atkārtoti tikās ar JFC "Dobele" komandu.

Aizraujošā spēlē mūsu jaunie futbolisti bumbu pretinieku vārtos raidīja 6 reizes spēli noslēdzot ar rezultātu 6:1.

Divi vārtu guvumi Dāvim Ķergalvim, pa vienam Markusam Kažim, Rūdolfam Šuklajam, Valteram Mūrēnam un Kristeram Apinim.

Uzvara mijas ar zaudējumiem

LJČ_22.06.

Otrdien Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši izbraukumā tikās ar "LRSS/Grobiņa" SC futbolistiem. Rezultātu atklāja Dāvis Ķergalvis un izvirzīja nīceniekus vadībā.

Pirmā puslaika beigās grobiņnieki raidīja soda sitienu FK "Nīca" vārtos un pielīdzināja rezultātu. Otrajā puslaikā nīceniekus vadībā atkal izvirzīja Kristers Apinis, bet līdz spēles beigām gan Dāvis, gan Kristers raidīja vēl vienu bumbu pretinieku vārtos, gūstot pārliecinošu uzvaru 4:1. Šobrīd komanda tabulā ieņēmusi 2. vietu.

Nākošā spēle 22. jūnijā plkst. 15:30 Rudes stadionā! Komanda atkārtoti tiksies ar JFC "Dobele". Atbalsts būs īpaši svarīgs!

Lielie futbolisti otrdien "Liepājas Pilsētas čempionātā" laukumā tikās ar "Eko Kurzeme" spēlētājiem - spēles rezultāts 3:4, bet 13. jūnijā plkst. 21:00 spēle pret "RK Metāls".
Nedaudz jaunākajiem, U-10 grupas jauniešiem, trešdien Kurzemes zonas čempionātā viens neizšķirts un viens zaudējums, savukārt 14. jūnijā čempionāta posms Grobiņā būs U-11 grupas jauniešiem.

Šajā nedēļas nogalē U-8 un U-13 grupu jaunieši piedalās starptautiskajā futbola turnīrā "Dobrecova Kauss 2019" - trīs dienu garumā jaunieši ne tikai aizvadīs savas spēles, bet klātienē vēros arī Latvijas - Krievijas spēli.


Jaunieši vasaru iesāk futbola laukumos

61772689_826373567728301_2077210943586041856_n

Noslēdzoties skolas gaitām, FK "Nīca" futbolistiem sāksies aktīvs spēļu maratons gan izbraukumos, gan mājās - Rudes stadionā.

Kurzemes zonas čempionāta pirmajā mājas posmā 1. jūnijā Rudes sporta stadionā tikās U-10 grupu jaunieši, un FK "Nīca" jauniešiem divās spēlēs divas uzvaras - ar rezultātu 3:2 uzvarēts FK Liepāja / LFS AO1, bet ar 5:1 uzvara pār FK Liepāja / LFS AO1. Nākošie posmi 12. un 14. jūnijā.

2. jūnijā FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši devās uz Dobeli, kur Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros tikās ar JFC "Dobele" spēlētājiem. Lai arī dobelniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0, Nīcas jaunieši nepadevās un īsi pirms spēles beigām Valters Mūrēns un Krišjānis Rupeiks rezultātu izlīdzināja līdz neizšķirtam 2:2.

Tajā pašā dienā U-9 grupas jaunieši devās uz Ventspili, kur aizvadīja Kurzemes zonas čempionāta posmu. Diemžēl mazākajiem spēlētājiem pretinieki sūrāki konkurenti - no 4 spēlēm piedzīvoti 4 zaudējumi.

Savukārt 5. jūnijā uzvarām bagāta diena gan U-8, gan U-13 grupu jauniešiem.

Kurzemes zonas čempionātā U-8 grupa no 4 spēlēm gūst 3 uzvaras un vienu zaudējumu, bet U-13 grupas jaunieši Latvijas Jaunatnes čempionāta otrajā mājas spēlē atkārtoti tikās ar "Jūrmalas" SS spēlētājiem un guva pārliecinošu uzvaru 6:0. Nākošais posma izbraukums jau 11. jūnijā pie kaimiņiem Grobiņā, bet 22. jūnijā viesos uzņemsim JFC "Dobele" komandu!

 

Lielie futbolisti uzsākuši sezonu

62012979_1283584311828829_5366673855257509888_o

Futbola kluba "Nīca" lielākie futbolisti svētdien, 2. jūnijā, ar pirmo izbraukumu uz Tukumu atklāja savu šīs vasaras futbola sezonu. 

Ar uzvaru 3:0 pār "Rīga United" FC nīcenieki startēja Latvijas Minifutbola čempionātā. Diemžēl otrā spēle pret sīviem konkurentiem - FC "Nikers" - noslēdzās ar zaudējumu 1:2. Vārtu autori - Raivis Svilis (2), Edgars Kovaļskis un Gatis Zankovskis. Turnīra tabulā FK "Nīca" ierindojušies 5. vietā. Nīcenieki divus gadus pēc kārtas ir izcīnījuši 3. vietu Latvijā, tāpēc viss vēl tikai priekšā. Šogad kopumā startē 10 komandas no visas Latvijas.
Nākošais Latvijas Minifutbola čempionāta sabraukums 30. jūnijā Kuldīgā.

Savukārt otrdien, 4. jūnijā, atsākās Liepājas pilsētas čempionāts, kurā šogad par labākajām A divīzijā cīnīsies 8 komandas - tostarp arī FK "Nīca".

Pirmajā spēlē nīcenieki tikās ar TEM, pret kuriem, diemžēl, zaudējums 1:3. Nākošā spēle nākošnedēļ - 11. jūnijā plkst. 20:00 pret "RK METĀLS".

PIRMAJĀ MĀJAS SPĒLĒ UZVARA

DSC_0898

Sestdien, 18. maijā, FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši savā pirmajā mājas spēlē Rudes stadionā uzņēma viesos "Talsu" NSS futbolistus.

Nīcenieki savā laukumā spēlēja pārliecinoši, izvirzoties vadībā, un pirmo puslaiku noslēdzot ar 2:0. Arī otrajā puslaikā viesiem neizdevās gūt vārtus, bet FK "Nīca" savu pārsvaru trīskāršoja, spēli noslēdzot ar rezultātu 6:0.

Vārtu autori: Dāvis Ķergalvis (2), Kristers Apinis, Rūdolfs Šuklais, Krišjānis Rupeiks un Matiass Teofīls Sprūde.

Komandai šobrīd 4 spēlēs gūtas 3 uzvaras, nākošā spēle 2. jūnijā izbraukumā pret JFC "Dobele", bet nākošā mājas spēle 6. jūnijā plkst. 14:00 Rudes stadionā pret "Jūrmalas" SS.

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ OTRĀ UZVARA

1540538727_m

Futbola kluba "Nīca" U-13 grupas jaunieši 14. aprīlī devās izbraukumā uz Tukumu, lai aizvadītu otro Latvijas Jaunatnes čempionāta Attīstības grupas spēli pret sīviem konkurientiem - FK "Tukums 2000/TSS". Komanda mājās atgriezās ar uzvaru 1:0, vārtus "Nīcas" labā guva Valters Mūrēns. 
Čempionāta pirmā mājas spēle notiks 18.maijā plkst. 15:30 Rudes stadionā, kurā jaunieši laukumā tiksies ar "Talsi" NSS komandu.
Mūsu jaunieši, Daniels Buks, Dāvis Ķergalvis, Rūdolfs Šuklais un Valters Mūrēns, LFF Futbola akadēmijas projekta ietvaros tika uzaicināti uz treniņnometni, kurā kopā ar citiem Kurzemes reģiona izlases jauniešiem Grobiņā aizvadīja treniņu.

LEJASKURZEMES ČEMPIONĀTĀ SUDRABS

1555164102_l

Šodien Nīcas sporta hallē noslēdzās Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā - uz finālturnīru bija ieradušās 4 labākās komandas - Medze, Vaiņode, Dunalka, kā arī mājinieki Nīca.
Pirmajā spēlē Medze uzvarēja Dunalku, bet otrajā Nīca ar rezultātu 6:2 bija pārāki par Vaiņodi.
Spēlē par 3. vietu laukumā tikās Dunalka un Vaiņode. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, bet pēcspēles sitienos izveicīgāki izrādījās Dunalkas spēlētāji, un izcīnīja 3. vietu.
Spēlē par 1. vietu laukumā tikās abas spēcīgākās konkurentes - Nīca un Medze. Diemžēl, jau pirmajā puslaikā mājinieki palika iedzinējos ar 0:2, bet otrajā puslaikā, rezultātu pielīdzinot 1:2, šogad Lejaskurzemes čempionātā godpilnā 2. vieta.
Rezultatīvākie spēlētāji Jānis Freimanis (Grobiņas pagasts) ar 16 gūtiem vārtiem, Renalds Freimanis (Grobiņas pagasts) - 15 gūti vārti un Ervīns Jurkovskis (Dunalka) ar 12 gūtiem vārtiem.
Labākais vārtsargs - Endijs Gūtmanis (Medze).
Ar šo čempionātu FK "Nīca" ir noslēgusi savu telpu futbola sezonu, bet jau maijā atsāksies Liepājas pilsētas čempionāts.

LATVIJAS IZLASE NĪCĀ

1555060728_l

Nīcas sporta hallē līdz šim norisinājušās vien dažas starptautiska mēroga spēles basketbolā, un šoreiz tika uzņemtas Latvijas un Azerbaidžānas telpu futbola valstvienības izlases. Izlases aizvadīja pārbaudes spēli, gatavojoties 2020. gada Pasaules kausa čempionātam.
Kurzemes reģionā šī bija pirmā spēle, bet otrā dienu vēlāk Liepājā. Izlasē spēlē tādi spēlētāji kā Maksims Seņs, Rolands Putāns, Jānis Pastars, Germans Matjušenko, Aigars Bondars u.c. Komanda jau uzrādījusi labus rezultātus FIFA telpu futbola 2020 kvalifikācijas spēlēs.
Abas izlases jau 10. aprīlī ieradās Nīcā, lai pirms spēles sagatavotos, iepazītu zāli un tiktos ar FK "Nīca" jauniešiem, kuriem tika tas gods spēles sākumā uz laukuma izvest abu izlašu spēlētājus un tiesnešus.

 Jau pašā spēles sākumā Azerbaidžānas spēlētāji aizrautīgi spēlēja uzbrukumā, tomēr Latvijas izlasei pirmajiem izdevās gūt vārtus, tomēr drīz vien viesiem rezultātu izvedās pielīdzināt 1:1. Vārtus Latvijas labā guva izlases debitants Dmitrijs Borisovs.

Spēles pārtraukumā īpašs konkurss skatītājiem - trāpīt bumbu cauri mazajiem vārtiņiem. Par izveicīgāko kļuva FK "Nīca" spēlētājs Daniels Buks, kurš laimēja 5 biļetes uz U-19 telpu futbola izlases spēli Rīgā.

Otrā puslaika otrajā minūtē Azerbaidžāna jau izvirzījās vadībā 1:2, toties Latvijas izlasei bija vairākas iespējas gūt vārtus, tomēr neveiksmīgi. Spēles pēdējās Latvija piekāpās Azerbaidžānai jau ar rezultātu 1:3.

 Paldies kuplajam atbalstītāju pulkam, FK "Nīca" jauniešiem un visiem organizatoriem par lielisku atmosfēru.

LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ PIRMĀ UZVARA

30264772_566726333693027_4022961171693830144_n

Šogad FK "Nīca" startē Latvijas čempionāta U-13 Attīstības grupā, kur gan izbraukumos, gan mājas spēlēs tiksies ar "Jūrmalas" SS, FK "Tukums 2000/TSS", "Talsu" NSS, "LRSS/Grobiņas" SC, FK "Liepāja", FS "Liepāja 2", "Saldus SS/Brocēnu NBJSS" futbolistiem.

Svētdien, 7. aprīlī, FK "Nīca" jaunieši devās uz Jūrmalu, kur aizvadīja savu pirmo spēli pret "Jūrmalas" SS un guva uzvaru - 5:2.
Vārtu autori: Daniels Buks (2), Hugo Saulriets, Kristers Apinis, Matiass Sprūde.

Nākošā spēle 14. aprīlī izbraukumā uz Tukumu, bet pirmā mājas spēle 18. maijā Nīcā.

JAUNIEŠI GATAVOJAS LATVIJAS ČEMPIONĀTAM FUTBOLĀ

1554195108_l

Noslēdzot telpu futbola sezonu, FK "Nīca" jaunieši izcīnīja 1. vietu Latvijā, un nu ir uzsākuši treniņus laukā. Aizvadītajā nedēļas nogalē FK "Nīca" U-13 grupa devās uz Olaini, kur 3 dienu garumā norisinājās pirmais šīs sezonas turnīrs.
Pirmās šīs sezonas spēles bija kā labs treniņš un pārbaudījums gaidāmajam Latvijas Jaunatnes čempionātam, kurš mūsu futbolistiem sāksies 7. aprīlī izbraukumā pret "Jūrmalas SS".

Rezultāti:
FK NĪCA - FS JELGAVA 0:4
FK NĪCA - FS OLAINE 0:1
Spēles par 1.-8.vietu
FK NĪCA - SUPER NOVA 1:1 pen.(3:4)
Spēle par 5.-8.vietu
FK NĪCA - LFS 0:2
Spēle par 7.-8.vietu
FK NĪCA - RĪGA FC 1:0

FK "Nīca" kopvērtējumā ierindojusies 7. vietā 12 komandu konkurencē.

Komandas labākais spēlētājs - Valters Mūrēns.

NĪCĀ NOTIKS LATVIJAS IZLASES PĀRBAUDES SPĒLE

1553862343_l

Nīcas sporta hallē līdz šim norisinājušās vien dažas starptautiska mēroga spēles basketbolā, bet nu ir pienācis laiks futbolam - Latvijas nacionālā telpu futbola izlase 11. aprīlī aizvadīs pirmo pārbaudes spēli pret Azerbaidžānu.
Kurzemes reģionā šādas spēles būs vien divas - pirmā Nīcā, otrā Liepājā. Izlasē spēlē tādi spēlētāji kā Maksims Seņs, Rolands Putāns, Jānis Pastars, Germans Matjušenko, Aigars Bondars u.c. Komanda jau uzrādījusi labus rezultātus FIFA telpu futbola 2020 kvalifikācijas spēlēs.

Nāciet un izbaudiet cita līmeņa futbolu 11. aprīlī plkst. 19:00 Nīcas sporta hallē. Ieeja bez maksas.

LEJASKURZEMES ČEMPIONĀTĀ FUTBOLISTI IZVIRZĪJUŠIES LĪDEROS

1553169135_l

Svētdien, 17. martā, FK "Nīca" lielie futbolisti aizvadīja kārtējo Lejaskurzemes čempionāta posmu, kurā tikās ar "Durbes" un "Rokasbirzs" komandām.
Pirmajā spēlē pret "Durbi" pārliecinoša uzvara 17:5, bet pret "Rokasbirzi" 5:2.

Nākamais posms 31. martā Vaiņodē, kur nīcenieki laukumā tiksies ar "Dunalkas" un  Medzes" futbolistiem.

IZCĪNA 1. VIETU LATVIJĀ

1552639431_m

Futbola kluba "Nīca" jaunieši, izcīnot 2. vietu Kurzemes zonas čempionātā, tika izvirzīti tālāk uz Latvijas finālturnīru, kurš 14. martā norisinājās Rēzeknē.

Garš un nogurdinoš brauciens pāri visai Latvijai nebija šķērslis tam, lai jaunieši sava kluba vārdu aizstāvētu godam. Laukumā tiekoties ar spēcīgākajām Latvijas komandām, no 6 spēlēm nīceniekiem 4 uzvaras, 1 neizšķirts un 1 zaudējums, kurš kopvērtējumā atnesa zeltu.

Rezultāti:
FK "Nīca" - SK "Super Nova" 0:0
FK "Nīca" - "Krāslavas SS" 3:0
FK "Nīca" - "Balvu" SC  1:0
FK "Nīca" - "Ogres" NSC 2:1
FK "Nīca" - FK "Tukums 2000/TSS" 1:0
FK "Nīca" - "Rēzeknes" FA/BJSS 1:2

Komandas labākais spēlētājs turnīrā Kristers Apinis. Vārtu autori Kristers Apinis (5), Dāvis Ķergalvis (2), Rūdolfs Šuklais.

UZSĀK CĪŅU LEJASKURZEMES ČEMPIONĀTĀ

49472199_739009153131410_5861976583413170176_n

3. martā Nīcas sporta hallē notika Lejaskurzemes novadu čempionāta telpu futbolā Nīcas posms. Sacentās trīs komandas - Nīcas, Grobiņas pagasta un Vaiņodes.

Pirmajā spēlē starp Nīcas un Grobiņas pagasta komandām pārliecinošu uzvaru ar 10:1 izcīnīja mājinieki. Otrā spēle starp Vaiņodes un Grobiņas pagasta futbolistiem beidzās ar 11:4 Vaiņodes labā, trešajā spēlē Nīca vienlīdzīgā cīņā ar Vaiņodes komandu ar viena punkta pārsvaru izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2.

FUTBOLISTIEM KURZEMES ZONĀ LABI REZULTĀTI

1551966027_m

Kurzemes zonas čempionāts telpu futbolā drīz būs noslēdzies - martā pēdējās spēles vēl būs U-8 un U-9 grupu jauniešiem, toties vecākajām grupām godalgotas vietas.
Šajā sezonā 3. vietu ir izcīnījuši U-10, U-11 un U-14 grupu spēlētāji, savukārt U-13 savā vecuma grupā ieguvuši 2. vietu un ceļazīmi uz finālturnīru 14. martā, kurš šogad norisināsies Rēzeknē.

Veiksmi mūsu jauniešiem finālā!

NOSLĒDZ LTFA 1. LĪGAS SEZONU

50917001_747160208982971_1170249434198441984_n

Futbola klubs "Nīca" 2. martā ar pēdējo spēli izbraukumā pret "Saldus SS/ Brocēnu NBJSS" noslēdza savu LTFA 1. līgas čempionāta sezonu. Komanda kopvērtējumā Rietumu konferencē ierindojusies 5. vietā no 7 komandām.

Pēdējā spēlē nīcenieki jau pirmajās sekundēs guva vārtus un izvirzījās vadībā, bet līdz pirmā puslaika beigām rezultāts jau bija 4:0. Otrajā puslaikā mazliet aktīvāki kļuva mājinieki, raidot pirmo bumbu FK "Nīca" vārtos, uz ko drīz vien nīcenieki atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu. Līdz spēles beigām vēl vienus vārtus guva "Saldus SS/ Brocēnu NBJSS", bet FK "Nīca" guva uzvaru 9:2. Vārtu autori Daniels Sērmoliņš (3), Edgars Kovaļskis (2), Raivis Svilis, Ivo Skripko, Antons Movko un Valdis Nicis.

Sezonas rezultatīvākie spēlētāji Alvis Kristians Naumčiks ar 13 gūtiem vārtiem, Daniels Sērmoliņš, kura kontā 10 gūti vārti, Antons Movko un Raivis Svilis ar 4 vārtu guvumu katram, 3 vārti Janam Bespjorstovam un Valdim Nicim, 2 goli Edgaram Miķelim Kovaļskim, bet Ivanam Gluško, Ivo Skripko, Mārcim Neimanim un Mārtiņam Freimanim katram 1 vārtu guvums.

Paldies kluba atbalstītājiem - SIA "Otaņķu Dzirnavnieks", Nīcas novada domei un "Vichy".

LTFA JAUNATNES ČEMPIONĀTA POSMĀ 3. VIETA

1549877753_l

Svētdien, 10. februārī, Nīcas sporta hallē norisinājās LTFA Jaunatnes čempionāta (2005. g. dz.) 3. posms, uz kuru bija ieradušies FK "Bandava" no Priekules, SK "Kengaroos"/TFK "Salaspils", FC "Nikers" no Kuldīgas, TFS "Nikars - Vanagi" no Rīgas, kā arī mājinieki FK "Nīca".
Spēlēs pret spēcīgām komandām gāja grūti, bet puiši nepadevās un cīnījās līdz galam.
Rezultāti:
FK "Nīca" - FK "Bandava" 1:2
FK "Nīca" - "Kengaroos"/TFK "Salaspils" 3:2
FK "Nīca" - FC "Nikers" 0:1
FK "Nīca" TFS "Nikars - Vanagi" 0:6.

3. vieta
FK "Nīca"
2. vieta
FC "Nikers"
1. vieta
TFS "Nikars - Vanagi"

17. februārī Kurzemes zonas spēles U-14 un U-8 grupu jauniešiem.

IZCĪNA 3. VIETU LIEPĀJAS PILSĒTAS ČEMPIONĀTĀ TELPU FUTBOLĀ

1551085761_l

Svētdien, 24. februārī, noslēdzās Liepājas pilsētas čempionāts telpu futbolā. FK "Nīca" tajā startēja A divīzijā, kurā kopumā bija 10 komandas.
Izcīnot 5 uzvaras, 1 neizšķirtu, bet piedzīvojot 3 zaudējumus, komada iekļuva labāko četriniekā, lai izslēgšanas spēlēs cīnītos par vietu divīzijā.
Izslēgšanas spēlēs 1:7, zaudējot EKO Kurzeme komandai, FK "Nīca" finālā par 3. vietu tikās ar "TEM". Spēle noslēdzās par labu nīceniekiem - ar 7:6 izcīnot 3. vietu savā divīzijā.

Savukārt ne tik veiksmīgi tika aizvadīta 1. līgas čempionāta otrā apļa spēle pret "Ventspils Augstskola" - komanda piedzīvoja smagu zaudējumu 0:7. 
Sezonas pēdējā spēle 2. martā izbraukumā pret "Saldus SS/ Brocēnu NBJSS", bet 3. martā plkst. 11:00 Nīcas sporta hallē nīcenieki uzsāks savu dalību "Lejaskurzemes čempionātā telpu futbolā".

Kurzemes Zonas čempionāta POSMĀ DIVAS UZVARAS NĪCAI

DSC_0293

19. janvāra dienas pirmajā pusē Nīcas sporta halles laukumā tikās U-13 grupu jaunieši no Brocēniem, Talsiem, Grobiņas, kā arī mājinieki Nīca, lai aizvadītu Kurzemes zonas čempionāta posma spēles.
Nervus kutinošās spēlēs nīceniekiem divas uzvaras:
3:2 pret Brocēnu NBJSS un 1:0 pret Talsu NSS.
Šīs dienas rezultatīvākais spēlētājs - Daniels Buks ar 3 gūtiem punktiem, bet Kristeram Apinim vieni gūti vārti.

IZSTĀJAS NO "LATVIJAS KAUSA" IZCĪŅAS

1547116250_m

Gada noslēgumā izcila “Latvijas kauss” spēle pret FK “RABA” - 22. decembrī, FK “Nīca” savā laukumā uzņēma Virslīgas komandu no Rīgas, lai aizvadītu 1/8 finālu.
Spēle iesākās ļoti intensīvi ar teicamu aizsardzību un komandas saspēli, kas rezultatējās ar mājinieku izvirzīšanos vadībā. 
Otrajā puslaikā rīdziniekiem izdevās rezultātu pielīdzināt, bet nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām arī izvirzīties vadībā, tomēr jau pēc pāris sekundēm perfekts otro vārtu guvums arī nīceniekiem, pamatlaiku noslēdzot ar neizšķirtu 2:2. 
Abu vārtu autors Alvis Kristians Naumčiks, vārtos vairākkārt komandu glāba Ivo Lākutis. 
Spēles papildlaikā komanda joprojām lieliski spēlēja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, bet, diemžēl, FK “RABA” bija pārāki un izcīnīja uzvaru, bet nīceniekiem “Latvijas kausa” izcīņas spēles ir noslēgušās.
Šogad vēl priekšā Pilsētas čempionāta spēles, bet Jaunajā gadā turpināsies LTFA 1. līgas sacensības - 5. janvārī izbraukumā uz Ventspili, bet 12. un 19. janvārī mājas spēles.

"FUTBOLA FESTIVĀLA" POSMS NĪCĀ

1547116932_m

Sestdien, 5. janvārī, Nīcas sporta halli piepildīja mazliet satraukti bērni un lepni vecāki, jo norisinājās “Futbola festivāla 3x3” pēdējais, trešais, posms. 
Bērni ne tikai papildināja savas prasmes, laukumā tiekoties ar citu komandu spēlētājiem, bet arī piedalījās konkursos un stafetē. Spēlēs netika ņemti vērā rezultāti, jo uzvarētāji bija visi. Festivāla noslēgumā katrs dalībnieks tika pie savas zelta medaļas. 
Paldies vecākiem par sniegto atbalstu mūsu futbola nākotnei.

AIZVADA PIRMO TURNĪRU

1540539308_l

Arī vieni no jaunākajiem mūsu FK “Nīca” futbolistiem – U-7 grupa – 5. maijā aizvadījuši savu pirmo turnīru “Ventspils nafta termināls kauss”.
Pirmā pieredze beigusies ar 1 uzvaru un 4 zaudējumiem, bet par spīti tam aizvadīta pozitīva diena.
Komandas labākais spēlētājs – Roberts Bārbals.
Treneris Ingus Lukovičs ir apmierināts ar komandas sniegumu, sakot, ka visi ir kā uzvarētāji, jo katram tika pa zelta medaļai. Tā pat ir gūta laba pieredze, gatavojoties jau nākamajam izaicinājumam – “Šitika kausa” turnīram 19. maijā. Liels paldies arī vecākiem par sniegto atbalstu!
Turpretī pieredzes bagātākie spēlētāji – U-10 grupa Kurzemes zonas posmā guva 2 uzvaras un 1 zaudējumu.

NĪCAS VIDUSSKOLAS FUTBOLA KOMANDAI 2. VIETA LATVIJĀ

30264772_566726333693027_4022961171693830144_n

11. maija diena tika veltīta Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīram, kad Rīgas skolu stadionos klases cīnījās par medaļām. To skaitā bija arī Nīcas vidusskola, kura 4. – 5. klašu grupās stājās pretī labākajām Latvijas skolām.
Uzvarot visās spēlēs, nīcenieki kvalificējās lielajai fināla spēlei par 1. vietu. Diemžēl pretinieki, Tukuma pamatskola, šajā spēlē izrādījās sīvi konkurenti, un ar zaudējumu 0:5, Nīcas vidusskola izcīnīja 2. vietu savā vecuma grupā Latvijā.

"KURZEMES KAUSĀ" 1. VIETA

1540538727_m

Sestdien, 22. septembrī, Rudes stadionā norisinājās “Kurzemes kauss” futbolā U-12 grupas jauniešiem. Tajā tika pārstāvēts arī futbola klubs “Nīca”.
Gūstot pārliecinošas uzvaras visās 3 spēlēs, FK “Nīca” izcīnīja 1. vietu un iespēju pārstāvēt nākošajā posmā.
Rezultāti:
FK “Nīca” – Grobiņas SC2 5:0
FK “Nīca” – Saldus SS/Brocēnu NBJSS 4:1
FK “Nīca” – FK “Liepāja IL” 2:0