BASKETBOLISTI SAGLABĀ ČEMPIONU TITULU

55869473_794603177588367_632341158747439104_n

Sestdien, 6. aprīlī, noslēdzās Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā, kurā Nīcu A divīzijā pārstāvēja apvienotā LPPP/Nīca komanda. Visu sezonu komanda pārliecinoši noturējās tabulas augšgalā, visās spēlēs gūstot uzvaras, lai finālā atkārtoti cīnītos par čempionāta līderu statusu. Arī pagājušajā gadā par Liepājas pilsētas čempioniem kļuva LPPP/Nīca.
Spēlē par 1. vietu baketbolisti laukumā tikās ar "Oskara transports" komandu, kuru pārliecinoši izdevās uzvarēt ar 30 punktu pārsvaru - 103:73.
Rezultatīvākie spēlētāji Toms Fricbergs (19 p), komandas kapteinis Vairis Pusaudzis (18p), Matīss Caune, Arturs Malakausks, Andžs Korps, Toms Leiteris, Klāvs Ansons, Rūdols Otto un Jānis Petermanis.
Sezonas laikā komandai pievienojās arī Māris Štībelis un Raivis Kalējs.

BASKETBOLISTI NOTUR ČEMPIONU TITULU

img_9402

Sestdien, 16. martā, noslēdzās Rietumu līgas čempionāta kausa izcīņa basketbolā. Uz to bija ieradušās 4 spēcīgākās komandas – “Pāvilostas novads”, “Bērzi Plus/Ventspils”, “Talsi NSS/BK Talsi” un, protams, mājinieki un pagājušā gada čempioni "LPPP/Nīca“.
Pusfināla spēlē mājinieki pārliecinoši ar rezultātu 103:61 uzvarēja Talsu komandu, lai nervus kutinošā finālā ar “Pāvilostas novads”, pret kuriem šajā sezonā piedzīvots vienīgais zaudējums, cīnītos par 1. vietu. Vienlīdzīgā un spraigā spēlē abas komandas cīnījās punkts punktā, tomēr ar nelielu, bet tomēr pārsvaru 77:61 “LPPP/Nīca” nodrošināja sev uzvaru un atkārtotu čempionu titulu.
Sezonas rezultatīvākais spēlētājs Arturs Malakausks, bet kausa izcīņas MVP – Matīss Caune. Komandai priekšā vēl Liepājas pilsētas čempionāta fināls.

PIRMAJĀ "ZIEMAS TURNĪRĀ BASKETBOLĀ 3X3" UZVAR PĀVILOSTA

1549443567_m

Pirmais februāris ieies vēsturē ar pirmo Nīcas novada "Ziemas turnīru basketbolā 3x3". Lai arī dalībnieku skaits nebija kupls, tomēr 4 komandas aizvadīja spraigpilnas un emocijām bagātas spēles. Lai būtu godīgi, turnīrā piedalīties varēja jaukta tipa komandas, lai uzspēlēt var gan kungi, gan dāmas. Plaši pārstāvēts bija Jauniešu centrs ar trīs komandām, kā arī sagaidījām viesus no Pāvilostas.
Pāvilostnieki bija labi sagatavojušies un mājās devās ar 1. vietu, 2. vieta komandai "Nīca rullē", bet godpilnā 3. vieta komandai "NJC ziķeri".

BASKETBOLISTIEM 4. VIETA LATVIJĀ

1540548165_m

Apvienotā LPPP/Nīca basketbola komanda septembrī startēja Latvijas čempionu kausa izcīņā, kura norisinājās Ogrē. Šajā čempionātā kopumā piedalījās 8 labākās Latvijas amatieru basketbola komandas.
Līdzīgā spēlē pret mājiniekiem “Montas” komandu, basketbolisti līdz pēdējai ceturtdaļai punkts punktā cīnījās par vietu pusfinālā. Vien pašā spēles galotnē nīceniekiem izdevās ar nelielu pārsvaru 99:74 iekļūt labāko četrniekā.
Pusfinālā, stājoties pretī spēcīgiem pretiniekiem, PRO Laurus komandai, basketbolistiem nācās cīnīties vien 4 vīru sastāvā, pēc traumas zaudējot vienu no komandas līderiem Matīsu Cauni. Un likumsakarīgi spēle noslēdzās ar rezultātu 48:91.
Spēlē par 3. vietu pret Kandavu spēle veiksmīgi ritēja uz priekšu, vien atpaliekot ar -5 punktiem, tomēr ar to līdz beigām bija par maz, lai noķertu pretiniekus, rezultātā zaudējums 86:103.
Komandas rezultatīvākie spēlētāji turnīrā bija Niks Lagzdiņš, Raivis Kalējs un Arturs Malakausks.

RIETUMU BASKETBOLA LĪGĀ ZELTS

1540548054_m

Rietumu līgas čempionāta ietvaros mūsu basketbolisti abās izslēgšanas spēlēs gūstot uzvaras pret Liepājas sporta spēļu skolu pierādīja, ka ir fināla cienīgi un 6. aprīlī devās uz Kandavu, kur pusfinālā tikās ar Pāvilostas novada komandu. Jau pirmajā puslaikā parādot lielisku aizsardzību, basketbolisti pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru. Lai arī otrajā puslaikā Pāvilostas komanda enerģiski centās panākt mūsu puišus, tas tomēr nebija iespējams, un ar rezultātu 70:58 komandai bija garantēta vieta fināla spēlē par 1. vietu.
Jau nākamajā dienā LPPP/Nīca basketbolisti laukumā tikās ar vienu no spēcīgākajiem konkurentiem – Bērzi Pluss/Ventspils komandu, kuru sīvā cīņā izdevās uzvarēt 86:77, rezultātā LPPP/Nīca no čempionāta 5. vietas pakāpās uz godpilno 1. vietu. Finālturnīra labākais spēlētājs Raivis Kalējs.

PILSĒTAS ČEMPIONĀTĀ 1. VIETA

Sezonai tuvojoties noslēgumam, arī Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā ir noslēdzies. 31. martā Liepājas Olimpiskajā centrā visas dienas garumā sportisti cīnījās par godalgotajām vietām, tajā starpā arī LPPP/Nīca, kuri 1. divīzijā par 1. vietu cīnījās ar Ģeodēzists komandu.
Spēle ritēja punkts punktā, un pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu mūsu komandas pārsvaru – vien +1 punkts. Otrajā puslaikā komandas aizvadīja fināla cienīgu cīņu, kad izrāviens padevās mūsu vienībai, kad pārsvars sasniedza jau +17 punktus, bet Ģeodēzists nepadevās, pietuvojoties rezultāta starpībā, bet laiks, lai atspēlētos pietrūka, tāpēc beigās LPPP/Nīca gūta uzvara 73:65 un čempionu tituls.