NĪCA/BL INŽENIERTĪKLI ČEMPIONĀTU UZSĀK AR UZVARU

DSC_0269

Piektdien ar pirmo mājas spēli basketbolisti uzsāka savu dalību "Reģionālajā basketbola līgā", viesos uzņemot "LLU/Simple Garage" komandu.

Jau pirmajā ceturtdaļā "Nīca/ BL inženiertīkli" izvirzījās vadībā ar rezultātu 30:11, bet spēli noslēdza jau ar rezultātu 86:60.
Rezltatīvākais spēlētājs - Arnis Ate ar 18 gūtiem punktiem, kuram arī visvairāk piespēļu.

120041978_122317966287122_519768820754336662_n

Jaunajā sezonā Nīcas basketbola komanda tikusi pie jauna ģenerālsponsora un turpmāk sacensībās startēs kā "Nīca/BL inženiertīkli", kā arī komanda metusi sev jaunus izaicinājumus un šogad startēs Reģionālajā Basketbola līgā (iepriekš LBL3). Līdz šim nīcenieki ir bijuši trīskārtējie “Rietumu līgas” čempioni, divas reizes pēc kārtas triumfējuši arī “Liepājas pilsētas čempionātā”.

Šogad Reģionālajā līgā kopumā startē 26 komandas - tās tika sadalītas Austrumu un Rietumu zonās. Turnīrs tiks izspēlēts divos apļos un katras zonas astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā. Tā pat nemainīgi komanda piedalīsies arī "Liepājas pilsētas čempionātā".

Ierastajam Nīcas komandas sastāvam klāt nāks arī daži jauni un perspektīvi spēlētāji – to starpā arī nīcenieks Toms Malkevičs un talantīgais Arnis Ate.

Pirmā Reģionālās līgas spēle notiks 2. oktobrī plkst. 20:00 savā laukumā Nīcas sporta hallē, viesos uzņemot “LLU” komandu.

LPPP/NĪCA NENOTUR ČEMPIONU TITULU

1594031061_l

Aizvadītajā sestdienā, 4.jūlijā, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās"Liepājas pilsētas basketbola" čempionātā vīriešiem fināls, kurā "LPPP/Nīca" gatavojās cīņai par trīskāršējo čempionu titulu spēlē par 1. vietu pret "Oskara Transports" komandu.

"Oskara transports" ir vienīgā komanda, pret kuru nīcenieki piedzīvojuši zaudējumu, tādēļ arī šī spēle solījās būt spraiga un emocijām bagāta. Jau spēles sākumā vadībā izvirzījās pretinieki no Vērgales, taču ”LPPP/Nīca” nepadevās pirmajam triecienam un arī rezultāta starpība pamazām sāka sarukt. Pēc trīs ceturtdaļām ”Oskara Transports” bija vadībā ar 14 punktu pārsvaru, tomēr bet spēles izšķirošajā ceturtdaļā ”LPPP/Nīca” īsi līdz spēles beigām rezultāta starpību bija samazinājusi vien par 3 punktiem - 60:63. Tomēr līdz spēles beigām nīceniekiem neizdevās izrauties vadībā, tādēļ šogad izcīnot godpilno 2. vietu, spēli noslēdzot ar rezultātu 65:73. ”LPPP/Nīca” labā 20 punktus guva Raivis Kalējs, Andžs Korps 11 punktus, komandas kapteinim Vairim Pusaudzim 10 punkti.

"LPPP/NĪCA" TRĪSKĀRŠĒJIE ČEMPIONI

1583743764_m

Sestdien, 7. martā, Nīcas sporta hallē noslēdzās "Rietumu līgas" čempionāts, kurā tikās četras labākās komandas - "Baltijas Ekspresis/Ventspils", "LPPP/Nīca", "Pāvilostas novads" un BK "Ošenieki/Šķēde".

Pusfināla spēlēs "Pāvilostas novads" ar 80:77 uzvarēja "Baltijas ekspresis/Ventspils" komandu, savukārt "LPPP/Nīca" ar 98:68 bija pārāki par BK "Ošenieki/Šķēde", kvalificējoties lielajai fināla spēlei par 1. vietu un atkārtotu čempionu titulu.

Spēlē par 3. vietu uzvarēja "Baltijas Ekspresis/Ventspils" komanda, vien ar 2 punktu starpību 78:76 esot pārākiem pār BK "Ošenieki/Šķēde".

Nīcenieki smagā spēlē pret "Pāvilostas novadu" visas spēles garumā turējās vadībā, dažbrīd bija grūti gūt punktus, laiks vilkās un spriedze palielinājās, tomēr ar rezultātu 76:63 tika izcīnīta trešā uzvara "Rietumu līgas" čempionātā.

Turnīra labākais spēlētājs komandas kapteinis Vairis Pusaudzis.

Pirmie pusfināli aizvadīti arī "Liepājas pilsētas" čempionātā - dienu vēlāk "LPPP/Nīca" laukumā atkārtoti tikās ar "Ģeodēzists" komandu, pret kuriem vēl viena uzvara 79:56. Arī šajā čempionātā nīcenieki cīnās par trīskāršējo čempionu titulu, fināls jau pēc divām nedēļām - turam īksķus.

SESTDIEN "RIETUMU LĪGAS" FINĀLS BASKETBOLĀ

89087708_1032808213751501_1020812214707159040_n

Šo sestdien, 7. martā, "Rietumu līgas" basketbolā fināla četrinieks tiks uzņemts Nīcas sporta hallē, lai noskaidrotu šī gada čempionus. Divus gadus pēc kārtas titulu izcīnījuši mājinieki "LPPP/NĪCA" komanda.

Plkst. 10 sāksies pusfināla spēles:

Kā pirmie laukumā dosies "Pāvilostas Novads" pret šī brīža līderiem "Ventspils/Baltijas Ekspresis", bet plkst 11:30 mājinieki spēlēs pret BK "Ošenieki/Šķēde".

Spēļu starplaikos pārsteigumi, atbalstītāju konkursi skatītājiem un atbalstītājiem.

Plkst. 14:00 spēle par 3. vietu, savukārt lielais fināls plkst. 15:30.

"LPPP/NĪCA" FINĀLĀ CĪNĪSIES PAR ČEMPIONU TITULU

final4

Sestdien, 8. februārī, Nīcas sporta hallē "LPPP/Nīca" aizvadīja vēl pēdējo spēli pret "Pāvilostas novads" komandu pirms lielā fināla.

Basketbolisti izcīnīja sev tik nozīmīgo uzvaru ar rezultātu 91:74 un pārliecinši kvalificējās FINAL 4. Šobrīd komanda ar vienādu punkti skaitu dala 1./2. vietu ar "Baltijas Ekspresis/Ventspils", bet finālā vēl cīnīsies BK "Ošenieki/Šķēde" un "Pāvilostas novads".

Lielais fināls būs 7. martā Nīcas sporta hallē. Sākums plkst. 11:00.

"RIETUMU LĪGĀ" VĒL DIVAS UZVARAS

Rietumu līga
Noslēgumam tuvojas "Rietumu līgas čempionāts" basketbolā.
Mūsu basketbolisti LPPP/Nīca pēc sešām spēlēm turnīra tabulā ieņem 2. vietu.

Svētdien, 26. janvārī, izbraukumā uz Talsiem komanda laukumā tikās ar BK "Saldus/Sporta skola", pret kuriem pārliecinoša uzvara 85:65, savukārt otrajā spēlē pret BK "Ošenieki/Šķēde" uzvara līdz ar nagiem - rezultāts 68:67 nīcenieku labā.

Līdz finālam vēl viena spēle, 8. februārī plkst. 17:00 basketbolisti savā laukumā uzņems "Pāvilostas novada" komandu.

Arī lielais FINAL 4 finālturnīrs norisināsies Nīcas sporta hallē.

"LPPP/NĪCA" NOSTIPRINĀS LĪDERPOZĪCIJĀ

79080609_967214696993880_4151500609331134464_o

Turpinās 'Liepājas Pilsētas čempionāts" basketbolā, kurā aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās jau 5. kārtas spēles, bet mūsu basketbolisti neatlaidīgi turpina savu uzvaru sēriju.

23. novembrī nīcenieki laukumā tikās ar "Ģeodēzists" komandu. Lai arī pēc pirmā puslaika “LPPP/Nīca” bija iekrājuši teju 20 punktu vadību (43:24), tomēr trešajā ceturksnī pretinieki spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, turklāt ceturtās ceturtdaļas sākumā notika arī vadības maiņa, bet spēka līdz galam “Ģeodēzists” komandai tomēr nepietika un “LPPP/Nīca” spēja nosargāt šo tik svarīgo panākumu ar rezultātu 79:68 - komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 21 gūto punktu bija Kristens Herings.

Svētdien, 1. decembrī, komanda svinēja savu 27. uzvaru pēc kārtas šajā čempionātā, šoreiz ar rezultātu 84:60 pārspēja čempionāta 1. dīvīzijas trešo spēcīgāko komandu “Grobiņa”. Rezultatīvākie spēlētāji ar 13 gūtajiem punktiem bija Krists Pīternieks un Toms Fricbergs.

Nākošā spēle 21. decembrī plkst. 14:00 Liepājas OC pret vēl vienu spēcīgu pretinieku - "Oskara Transports" komandu.

Basketbolisti svin kārtējo uzvaru

75339549_2602223250006220_6554183019261853696_o

Sestdienas, 16. novembra, rītā LPPP/Nīca basketbolisti aizvadīja otro Liepājas pilsētas čempionāta spēli - šoreiz pret jaunpienācējiem 1. divīzijā - "Kempings ODS" spēlētājiem.

Visas spēles garumā nīcenieki noturēja savu līderpozīciju, tomēr pat neliels pārsvars pār pretiniekiem komandai nebija apmierinošs, tāpēc pēdējā ceturtdaļā komanda parādīju lielisku izrāvienu, noslēdzot spēli ar kārtējo uzvaru 105:57.

Šoreiz rezultatīvāko starpā bija komandas kapteinis Vairis Pusaudzis, Toms Fricbergs, Raivis Kalējs, Māris Štībelis.

Nākošā spēle komandai 23. novembrī plkst. 15:30 Liepājas OC pret komandu "Ģeodēzists".

Rietumu līgā vēl divas uzvaras

1540548165_m

"Rietumu līgas" čempionātā basketbolā šomēness norisinājās otrais sabraukums, kur "LPPP/Nīca" laukumā tikās ar "Barsy Atyrau" no Kazahstānas un SK "Kandava/BJSS".

Kazahstāņi šogad čempionātā atgriezušies ar jaunu sparu, gūstot gan pārliecinošas uzvaras, gan arī piedzīvo zaudējumus. Arī nīcenieki par sevi šajā sabraukumā bija pārliecināti, bez grūtībām gūstot uzvaru 93:53.

Arī SK "Kandava/BJSS" komandai bija viegls pretinieks, uzveicot ar rezultātu 122:56.

Laukumā šoreiz pārliecinoši nospēlēja Jānis Petermanis.

Šajā nedēļas nogalē kārtējā Liepājas pilsētas čempionāta spēle - sestdien, 16. novembrī plkst. 10:30 pret "Kempings ODS", savukārt decembrī "Čempionu kausa" izcīņa.

Pilsētas čempionātu uzsāk ar uzvaru

72681436_929293134119370_8902699225800769536_o

Jaunā sezona sākusies arī Liepājas pilsētas čempionātos - basketbolistiem pirmās spēles jau aizvadītas, bet futbolistiem tās sāksies nākošnedēļ.

Arī šogad divkāršie čempioni LPPP/Nīca veiksmīgi sevi pieteikuši jaunajai sezonai, pirmajā spēlē pret "Promenade Hotel" gūstot uzvaru. Pēdējo divu sezonu laikā komanda 23 spēlēs nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu, tādēļ arī jaunaji sezonai izvirzīts augsts mērķis - noturēt čempionu titulu.

Spēli LPPP/Nīca uzsāka apņēmīgi, to salauzt nespēja arī pretinieku precizitāte, puslaikā dodoties ar +10 punktu pārsvaru, bet līdz spēles beigām pārliecinoša 24. uzvara pēc kārtas ar rezultātu 89:59.

Rezultatīvākie spēlētāji - Māris Štībelis (16 punkti), Kristens Herings (14 punkti), Raivis Kalējs (11 punkti).

Savukārt Rietumu līgā svētdien, 10. novembrī, Vērgalē 2. sabraukuma spēles - plkst. 11:30 pret Kazahstānas Barsy Atyrau un 14:30 pret SK Kandava/BJSS.

BASKETBOLISTI SAGLABĀ ČEMPIONU TITULU

55869473_794603177588367_632341158747439104_n

Sestdien, 6. aprīlī, noslēdzās Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā, kurā Nīcu A divīzijā pārstāvēja apvienotā LPPP/Nīca komanda. Visu sezonu komanda pārliecinoši noturējās tabulas augšgalā, visās spēlēs gūstot uzvaras, lai finālā atkārtoti cīnītos par čempionāta līderu statusu. Arī pagājušajā gadā par Liepājas pilsētas čempioniem kļuva LPPP/Nīca.
Spēlē par 1. vietu baketbolisti laukumā tikās ar "Oskara transports" komandu, kuru pārliecinoši izdevās uzvarēt ar 30 punktu pārsvaru - 103:73.
Rezultatīvākie spēlētāji Toms Fricbergs (19 p), komandas kapteinis Vairis Pusaudzis (18p), Matīss Caune, Arturs Malakausks, Andžs Korps, Toms Leiteris, Klāvs Ansons, Rūdols Otto un Jānis Petermanis.
Sezonas laikā komandai pievienojās arī Māris Štībelis un Raivis Kalējs.

BASKETBOLISTI NOTUR ČEMPIONU TITULU

img_9402

Sestdien, 16. martā, noslēdzās Rietumu līgas čempionāta kausa izcīņa basketbolā. Uz to bija ieradušās 4 spēcīgākās komandas – “Pāvilostas novads”, “Bērzi Plus/Ventspils”, “Talsi NSS/BK Talsi” un, protams, mājinieki un pagājušā gada čempioni "LPPP/Nīca“.
Pusfināla spēlē mājinieki pārliecinoši ar rezultātu 103:61 uzvarēja Talsu komandu, lai nervus kutinošā finālā ar “Pāvilostas novads”, pret kuriem šajā sezonā piedzīvots vienīgais zaudējums, cīnītos par 1. vietu. Vienlīdzīgā un spraigā spēlē abas komandas cīnījās punkts punktā, tomēr ar nelielu, bet tomēr pārsvaru 77:61 “LPPP/Nīca” nodrošināja sev uzvaru un atkārtotu čempionu titulu.
Sezonas rezultatīvākais spēlētājs Arturs Malakausks, bet kausa izcīņas MVP – Matīss Caune. Komandai priekšā vēl Liepājas pilsētas čempionāta fināls.

PIRMAJĀ "ZIEMAS TURNĪRĀ BASKETBOLĀ 3X3" UZVAR PĀVILOSTA

1549443567_m

Pirmais februāris ieies vēsturē ar pirmo Nīcas novada "Ziemas turnīru basketbolā 3x3". Lai arī dalībnieku skaits nebija kupls, tomēr 4 komandas aizvadīja spraigpilnas un emocijām bagātas spēles. Lai būtu godīgi, turnīrā piedalīties varēja jaukta tipa komandas, lai uzspēlēt var gan kungi, gan dāmas. Plaši pārstāvēts bija Jauniešu centrs ar trīs komandām, kā arī sagaidījām viesus no Pāvilostas.
Pāvilostnieki bija labi sagatavojušies un mājās devās ar 1. vietu, 2. vieta komandai "Nīca rullē", bet godpilnā 3. vieta komandai "NJC ziķeri".

BASKETBOLISTIEM 4. VIETA LATVIJĀ

Apvienotā LPPP/Nīca basketbola komanda septembrī startēja Latvijas čempionu kausa izcīņā, kura norisinājās Ogrē. Šajā čempionātā kopumā piedalījās 8 labākās Latvijas amatieru basketbola komandas.
Līdzīgā spēlē pret mājiniekiem “Montas” komandu, basketbolisti līdz pēdējai ceturtdaļai punkts punktā cīnījās par vietu pusfinālā. Vien pašā spēles galotnē nīceniekiem izdevās ar nelielu pārsvaru 99:74 iekļūt labāko četrniekā.
Pusfinālā, stājoties pretī spēcīgiem pretiniekiem, PRO Laurus komandai, basketbolistiem nācās cīnīties vien 4 vīru sastāvā, pēc traumas zaudējot vienu no komandas līderiem Matīsu Cauni. Un likumsakarīgi spēle noslēdzās ar rezultātu 48:91.
Spēlē par 3. vietu pret Kandavu spēle veiksmīgi ritēja uz priekšu, vien atpaliekot ar -5 punktiem, tomēr ar to līdz beigām bija par maz, lai noķertu pretiniekus, rezultātā zaudējums 86:103.
Komandas rezultatīvākie spēlētāji turnīrā bija Niks Lagzdiņš, Raivis Kalējs un Arturs Malakausks.

RIETUMU BASKETBOLA LĪGĀ ZELTS

1540548054_m

Rietumu līgas čempionāta ietvaros mūsu basketbolisti abās izslēgšanas spēlēs gūstot uzvaras pret Liepājas sporta spēļu skolu pierādīja, ka ir fināla cienīgi un 6. aprīlī devās uz Kandavu, kur pusfinālā tikās ar Pāvilostas novada komandu. Jau pirmajā puslaikā parādot lielisku aizsardzību, basketbolisti pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru. Lai arī otrajā puslaikā Pāvilostas komanda enerģiski centās panākt mūsu puišus, tas tomēr nebija iespējams, un ar rezultātu 70:58 komandai bija garantēta vieta fināla spēlē par 1. vietu.
Jau nākamajā dienā LPPP/Nīca basketbolisti laukumā tikās ar vienu no spēcīgākajiem konkurentiem – Bērzi Pluss/Ventspils komandu, kuru sīvā cīņā izdevās uzvarēt 86:77, rezultātā LPPP/Nīca no čempionāta 5. vietas pakāpās uz godpilno 1. vietu. Finālturnīra labākais spēlētājs Raivis Kalējs.

PILSĒTAS ČEMPIONĀTĀ 1. VIETA

Sezonai tuvojoties noslēgumam, arī Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā ir noslēdzies. 31. martā Liepājas Olimpiskajā centrā visas dienas garumā sportisti cīnījās par godalgotajām vietām, tajā starpā arī LPPP/Nīca, kuri 1. divīzijā par 1. vietu cīnījās ar Ģeodēzists komandu.
Spēle ritēja punkts punktā, un pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu mūsu komandas pārsvaru – vien +1 punkts. Otrajā puslaikā komandas aizvadīja fināla cienīgu cīņu, kad izrāviens padevās mūsu vienībai, kad pārsvars sasniedza jau +17 punktus, bet Ģeodēzists nepadevās, pietuvojoties rezultāta starpībā, bet laiks, lai atspēlētos pietrūka, tāpēc beigās LPPP/Nīca gūta uzvara 73:65 un čempionu tituls.