Datums: 06.12.2021 Vislīgas mājas spēle FK Nīca/Otankimill

Aizvadītajā sestdienā, 11. decembrī, savā laukumā FK Nīca/Otankimill komanda tikās ar Kurzemes kaimiņiem - kuldīdzniekiem no FC Nikers. Viss kā pienākas kārtīgā kurzemnieku derbijā – pirms spēles komandas iesildījās pavisam brīvā atmosfērā, taču, atskanot spēles sākuma signālam, ātri vien bija manāms kārtīgs cīņas spars abu komandu izpildījumā. Pirmā puslaika sākums ļāva izvirzīties vadībā mājiniekiem, gūstot divus vārtus, taču atlikušo spēli nācās kārtīgi iesvīst, lai noturētos vadībā, sevišķi grūti gāja otrajā puslaikā, kad pretinieki izmantoja iespējas un arī guva vārtus. Tā vien šķita, ka vien par mata tiesu mājiniekiem izdevās noturēt pārsvaru un spēli noslēgt ar rezultātu 3:2.

Vārtus guva Raivis Svilis, Endijs Šlampe un Daniels Sērmoliņš!

Nākošā spēle jau nedēļas nogalē, 11. decembrī, pl. 17:00, Nīcas sporta hallē pret Rīgas FK Nikars komandu! Bet jau nākamajā dienā, 12. decembrī, komanda atkal dosies izbraukumā uz Salaspili, lai stātos pretī mājiniekiem SK Kengaroos!