Datums: 13.06.2019 Uzvara mijas ar zaudējumiem

Otrdien Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši izbraukumā tikās ar "LRSS/Grobiņa" SC futbolistiem. Rezultātu atklāja Dāvis Ķergalvis un izvirzīja nīceniekus vadībā.

Pirmā puslaika beigās grobiņnieki raidīja soda sitienu FK "Nīca" vārtos un pielīdzināja rezultātu. Otrajā puslaikā nīceniekus vadībā atkal izvirzīja Kristers Apinis, bet līdz spēles beigām gan Dāvis, gan Kristers raidīja vēl vienu bumbu pretinieku vārtos, gūstot pārliecinošu uzvaru 4:1. Šobrīd komanda tabulā ieņēmusi 2. vietu.

Nākošā spēle 22. jūnijā plkst. 15:30 Rudes stadionā! Komanda atkārtoti tiksies ar JFC "Dobele". Atbalsts būs īpaši svarīgs!

Lielie futbolisti otrdien "Liepājas Pilsētas čempionātā" laukumā tikās ar "Eko Kurzeme" spēlētājiem - spēles rezultāts 3:4, bet 13. jūnijā plkst. 21:00 spēle pret "RK Metāls".
Nedaudz jaunākajiem, U-10 grupas jauniešiem, trešdien Kurzemes zonas čempionātā viens neizšķirts un viens zaudējums, savukārt 14. jūnijā čempionāta posms Grobiņā būs U-11 grupas jauniešiem.

Šajā nedēļas nogalē U-8 un U-13 grupu jaunieši piedalās starptautiskajā futbola turnīrā "Dobrecova Kauss 2019" - trīs dienu garumā jaunieši ne tikai aizvadīs savas spēles, bet klātienē vēros arī Latvijas - Krievijas spēli.