Datums: 02.12.2019 Telpu futbolā izvirzās līderpozīcijā

Sestdien, 30. novembrī, FK "Nīca/OtankiMill.eu" LTFA 1. līgas čempionāta ietvaros savā laukumā aizvadīja 5. kārtas spēli, viesos uzņemot FC "Inter Star" no Rīgas.

Spēles rezultātu izdevās atklāt viesu komandai, nīceniekus atstājot iedzinējos. Situāciju dramatiskāku padarīja arī mājinieku vārtu sarga Pāvela Košeļeva noraidījums - vietu ieņēma komandas jaunpienācējs Pauls Kristians Zellis, kurš visas spēles garumā lieliski nospēlēja vārtos. Īsi pirms pirmā puslaika beigām rezultātu pielīdzināt izdevās Danielam Sērmoliņam.

Šoreiz otrajā puslaikā pretiniekiem nācās pamatīgi iespringt, jo viņu komandas vārtos bumba viena pēc otras tika raidītas 6 reizes - vārtus guva Alvis Kristians Naumčiks, Edgars Miķelis Kovaļskis (2 reizes), Valdis Nicis un Aleksis Kristaps Rozenbergs, savukārt pretiniekiem bumbu raidīt nīcenieku vārtos izdevās vien vienu reizi. Vēl divus punktus FK "Nīca/OtankiMill.eu" labā izdevās gūt Ivo Skripko un Raivim Svilim.

Nākošā spēle 15. decembrī izbraukumā pret Rīgas komandu "Jako Sport/Graanul Pellets", savukārt mājas spēle 28. decembrī plkst. 16:00 pret FK "Laidze/Talsi".

Savukārt svētdien, 1. decembrī, "Liepājas pilsētas čempionātā" FK "Nīca" ar rezultātu 9:2 uzvarēja "Blaķene Barber Shop Bārs" komandu. Vārtu autori - A. K. Naumčiks, A. K. Rozembergs, Rainers Kleinbergs un R. Svilis - katram pa diviem punktiem un vēl viens Mārtiņam Vecbaštikam. Nākošā spēle 7. decembrī plkst. 13:00 Liepājas OC pret "Liepājas papīrs".