Datums: 18.10.2021 Pirmā Virslīgas mājas spēle FK Nīca/Otankimill komandai

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16. oktobrī, savu pirmo Optibet telpu futbola virslīgas spēli aizvadīja mūsu FK Nīca/Otankimill komanda, stājoties pretī vienai no spēcīgākajām virslīgas komandām – FC Petrow/Jelgava.

Uz spēli klātienē bija ieradies kupls skaits atbalstītāju, tāpat vairāki līdzjutēji spēlei sekoja līdzi arī tiešsaistē. Ar atbalstītājiem aiz muguras, mūsu puiši spēli uzsāka droši, taču vienu no pieļautajām kļūdām veiksmīgi izmantoja pretinieki, gūstot pirmos vārtus. Tomēr puiši nepadevās un neilgi pēc tam Nīcas komandas spēlētājs Valdis Nicis guva pirmos vārtus spēlē un līdz ar to klubam pirmos vārtus virslīgā! Tuvojoties pirmā puslaika beigām, Valdis gūst vēl vienus vārtus nīcinieku labā, komandu izvirzot jau vadībā! Bija jūtams, ka pārtraukumu pretinieki izmantoja, lai izspriestu tālāko spēles stratēģiju, jo viss otrais puslaiks pagāja nemitīgā pretinieku uzbrukumā. Tomēr puiši nepadevās un vienu no pretuzbrukumiem izmanto Raivis Svilis, piespēlējot komandas kapteinim Edgaram Miķelim Kovaļskim, kurš gūst trešos vārtus mājinieku labā! Atlikušās spēles minūtes vilkās ilgāk nekā abi puslaiki kopā, jo pretinieki noņēma vārtsargu, lai laukumā izietu piektais spēlētājs. Tas rezultējās ar vieniem ielaistiem vārtiem, kad līdz spēles beigām bija atlikusi vien 1:30. Pretinieki turpināja uzbrukumus, taču mājinieki nepiekāpās! Atskanot spēles beigu signālam, tā vien šķita, ka halles jumts pacelsies, jo gan mūsu futbolisti, gan klātienē esošie atbalstītāji savu prieku neslēpa – pirmā uzvara FK Nīca/Otankimill virslīgā! Beigu rezultāts 3:2.

Nākošās spēles būs izbraukumā, tuvākā no tām jau 23. oktobrī pret SK Kengaroos!

Savukārt, nākošā mājas spēle gaidāma 13. novembrī pret TFK Rēzekne!