Datums: 05.02.2020 Pēdējā spēlē - neizšķirts

Svētdien, 2. februārī, noslēdzās LTFA 1. līgas regulārā sezona. Otrajā posmā par godalgotajām vietām cīnīsies TFK "Ogre/ONSC", SC "Grobiņa", FK "Nikars/Ghetto", "PB Line", "New Project", kā arī FK "Nīca/OtankiMill.eu". Nīcenieki pēc pirmās kārtas spēlēm tabulā ieņem 4. vietu no 11 komandām, bet otrajā posmā cīnīsies vien sešas labākās.

Pēdējā spēlē pret FK "Nikars/Ghetto" nīcenieki jau pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā, divu minūšu laikā Aleksis Kristaps Rozenbergs pretinieku vārtos bumbu raidīja divas reizes. Vien īsi pirms puslaika beigām punktu guva arī rīdzinieki.

Otrajā puslaika beigās pretinieki rezultātu izlīdzināja, FK "Nīca/OtankiMill.eu" vārtos raidot soda sitienu un noslēdzot spēli ar rezultātu 2:2.

Otrajā kārtā nīceniekiem pirmā spēle pret "Grobiņas" SC komandu 16. februārī plkst. 18:00 izbraukumā, bet 22. februārī plkst. 19:00 savā laukumā uzņems TFK "Ogre/ONSC".