Datums: 25.03.2022 Noslēdz pirmo Virslīgas sezonu ar mājas spēli

23. martā uz play-off kārtas atbildes spēli tikās FK Nīca/Otankimill un FK Nikars komandas. Šoreiz spēle notika nīcinieku mājas laukumā Nīcas sporta hallē, kur mājiniekus atbalstīt bija ieradies kupls skaits skatītāju. Līdzīgi kā pirmajā play-off spēlē, arī šo spēli jau pirmajās minūtēs atklāja rīdzinieku komanda, gūstot pirmos vārtus. Kamēr Nīcas komandas spēlētāji vēl nespēja “ieskrieties”, pretinieki turpināja gūt vārtus, nonākot jau trīs punktu pārsvarā. Vien pirmā puslaika pēdējās minūtēs nīcinieku komandas kapteinis Edgars Miķelis Kovaļskis guva pirmos vārtus mājinieku labā. Otrajā puslaikā mājinieki spēlēja jau daudz agresīvāk, komandai palīdzēt laukumā devās arī komandas vārtsargs Ivo Lākutis. Pieļautās kļūdas deva iespēju viesu komandai veikt soda sitienu, kas arī tika veiksmīgi realizēts, taču arī mājiniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, kuru autors bija Aleksis Kristaps Rozenbergs, spēli noslēdzot ar rezultātu 2:4. Līdz ar to nīcinieki noslēdz savu pirmo sezonu Virslīgā!