Datums: 03.09.2019 Noskaidroti "Čiekurkausa 2019" uzvarētāji


Pēdējā augusta dienā Bernātos pulcējās sporta un atpūtas pasākuma “Čiekurkauss” dalībnieki – 6 futbola komandas, 5 volejbola komandas, kā arī individuālo sacensību dalībnieki, kuri savā starpā nokomplektējās arī trešajai komandu disciplīnai “Kas meklē, tas atrod”. 
Kā jau katru gadu, vispopulārākā disciplīna bija “Dartā”, bet pēc neilga pārtraukuma atkal tika iekļauti “Metieni basketbola grozā”. Pieprasītas bija arī “Velosacensības ar šķēršļiem”, “Diskgolfs” un “Čiekuru mešana”. Šogad dalībnieku un uzvarētāju pulkā arī viesi no kaimiņzemes Lietuvas. Komandu sacensībās spraigas spēles norisinājās gan uz volejbola, gan futbola laukumiem.
Dienas beigās tika apbalvoti labākie komandu un individuālo sacensību dalībnieki, kā arī izlozēta galvenā “Čiekurkausa 2019” balva – to šogad izcīnīja Viesturs Kaunesis.
Paldies pasākuma atbalstītājiem - piedzīvojumu parkam "Liepājas Tarzāns", Nīcas novada domei, SIA "AUDA - T" un SIA "NS ESTATE".

Individuālie rezultāti:

“Čiekuru lasīšana”
1. vieta Artis Ķergalvis
2. vieta Laura Vecbaštika
3. vieta Raivis Kalējs

“Čiekuru mešana”
1. vieta – Juris Kibaļčičs
2. vieta – Ivars Kuzņecovs
3. vieta – Andrejs Vasiļjevs

“Diskgolfs”
1. vieta – Gunārs Granovskis
2. vieta – Artis Ķergalvis
3. vieta – Juris Kibaļčičs

“Spēka divcīņa” kungiem
1. vieta – Gedminas Šimkevičus
2. vieta – Ivars Kuzņecovs
3. vieta – Rainers Jākobsons

“Spēka divcīņa” dāmām
1. vieta – Laura Vecbaštika
2. vieta – Aiva Mače
3. vieta – Ieva Varkale

“Basketbola metieni” kungiem
1. vieta – Edgars Simsons
2. vieta – Toms Mackars
3. vieta – Krists Simsons

“Basketbola metieni” dāmām
1. vieta – Ilva Limbaite
2. vieta – Sabīne Egle
3. vieta – Līva Kate Šmiukše

“Velosacensības ar šķēršļiem” vecuma grupā līdz 12 g.v.
1. vieta – Oļegs Jarošenko
2. vieta – Anna Vecbaštika
3. vieta – Patriks Jākobsons

“Velosacensības ar šķēršļiem” dāmām
1. vieta – Sabīne Egle
2. vieta – Laura Vecbaštika
3. vieta – Laura Reigina

“Velosacensības ar šķēršļiem” kungiem
1. vieta – Artis Ķergalvis
2. vieta – Māris Vecbaštiks
3. vieta – Vjačeslavs Jarošenko

“Darts”
1. vieta – Gunārs Granovskis
2. vieta – Raimonds Sāmietis
3. vieta – Juris Kibaļčičs

Komandu rezultāti:

“Futbols”
1. vieta - “Ekovalis” 
2. vieta - “Zvejnieks”
3. vieta - “Carlsberg 0,66 € “

“Volejbols”
1. vieta - “Dream Team”
2. vieta - “Durbe”
3. vieta - “Dox @ Zūū”

“Kas meklē tas atrod”
1. vieta - “Čiekuri”
2. vieta - “Divi airi”
3. vieta - “Ezerlīči”