Datums: 14.01.2020 LTFA 1. līgā nokrīt uz 3. vietu


Jaunajā gadā LTFA 1. līgas čempionāta pirmajā kārtā FK "Nīca/OtankiMill.eu" priekšā vēl 3, smagākās, spēles, no kurām pirmajā tika piedzīvots smags zaudējums pret rīdziniekiem "New Project".

Svētdien, 12. janvārī, nīcenieki devās izbraukumā, lai laukumā tiktos ar "New Project" komandu. Pirmais puslaiks tika iesākts līdzvērtīgi bez vārtu guvumiem. Vien dažas sekundes pirms puslaika beigām rīdzinieki guva savus pirmos vārtus.

Otrā puslaika sākumā nīcenieku vārtos tika raidīts nākamais sitiens. Komandu glāba FK "Nīca" rezultatīvākais spēlētājs Alvis Kristians Naumčiks, pielīdzinot rezultātu līdz 1:2. Diemžēl, šoreiz ar to bija stipri par maz - lai kā komanda centās noturēt savu līderpozīciju, pretinieki bija daudz izveicīgāki un FK "Nīca/OtankiMill.eu" vārtos bumba viena pēc otras tika raidītas vēl 5 reizes. Nīceniekiem vēl vienus vārtus guva Mārcis Štolceris, bet īsi pirms spēles beigām "New Project" guva vēl vienus vārtus, noslēdzot spēli ar rezultātu 2:8.

Nākošā LTFA 1. līgas spēle savā laukumā - 25. janvārī plkst. 17:00 viesos uzņems "PB Line" komandu no Rīgas.

Par LTFA 1. līgas čempionāta decembra labāko spēlētāju pēc aktīva nīcenieku un atbalstītāju balsojuma tika nominēts FK "Nīca/OtankiMill.eu" komandas kapteinis Edgars Miķelis Kovaļskis.

Šajā nedēļas nogalē nīceniekiem priekšā divas spēles "Liepājas pilsētas čempionāta" ietvaros - 18. janvārī plkst 16:00 Liepājas OC spēle pret "Vaiņodi", bet 19. janvārī plkst. 11:00 pret "Medzi".