Datums: 16.05.2022 Lieliska nedēļa futbolā!


Aizvadītās nedēļas nogalē, 14. maijā, FK Nīca/Otankimill komanda startēja "Blaķene" dienas futbola turnīrā Liepājā! Par sacensībām stāsta komandas kapteinis Edgars Miķelis Kovaļskis: “Turnīru aizvadījām ļoti labi, grupā izcīnījām visas uzvaras, kas ļāva kvalificēties zelta grupai! Pusfināla spēli aizvadījām pret TEM-LVAGRO komandu, spēles laikā bija ļoti daudz asumu un cīņas, bet uzvaru izcīnījām vien pēc spēles soda sitienos! Finālu iesākām un pabeidzām ļoti labi - ar uzvaru! Paldies turnīra organizatoriem, turnīrs bija izdevies!” Komandas spēlētājs Daniels Sērmoliņš saņēma arī apbalvojumu kā turnīra labākais spēlētājs un vārtu guvējs, gūstot visvairāk (17!) vārtu visā turnīrā!

Arī mūsu jaunajiem futbolistiem aizvadītā nedēļa bija pieredzes un panākumiem bagāta! 12. maijā uz Kuldīgu devās U12 vecuma grupas futbolisti, sezonu uzsākot Kurzemes čempionātā! Rezultāti:

DKSS / FK NĪCA - LIEPĀJAS FS JR (1:2)

DKSS / FK NĪCA - BROCĒNU BJSS (1:4)

Tāpat 12. maijā uz Brocēniem devās novada U16 vecuma grupas apvienotā komanda, lai turpinātu cīņu Latvijas jaunatnes čempionātā, šoreiz laukumā tiekoties ar mājiniekiem Brocēnu BJSS/Saldus SS komandu. Spēli izdevās atklāt mūsu komandai, gūstot pirmos vārtus, taču jau pavisam drīz mājiniekiem rezultātu izdevās izlīdzināt. Spēle tika aizvadīta spraigā cīņā, neļaujot nevienam gūt pārāk lielu pārsvaru, taču noslēgumā noslēdzošos vārtus tomēr izdevās gūt mājiniekiem, kas ļāva uzvarēt ar rezultātu 5:4 Brocēnu komandas labā.

Vārtu autori: Daniels Jaunzemis, Eduards Egle, Kristers Dirnens un Kristers Apinis.

Nākošā spēle 22. jūnijā pret FK Iecava/Bauskas BJSS!

Savukārt, 14. maijā tika aizvadīta Latvijas jaunatnes čempionāta spēle U14 vecuma grupas Dienvidkurzemes novada apvienotajai komandai. Šoreiz spēle mājas laukumā – Rudē! Tika uzņemti viesi no JFC Dobele. Ja U16 spēlē bija jūtams vienlīdzīgs cīņas spars abu komandu izpildījumā, tad U14 grupas spēlē pretiniekiem īsti neizdevās iejusties spēlē, mājiniekiem ļaujot gūt virsroku un uzvarēt ar iespaidīgu 15:0.

Vārtu autori: Roberts Ludbaržs, Markus Embriks, Kristers Zube, Niks Krūmiņš, Leo Šenfelds, Gustavs Baumanis.

Nākošā spēle 25. maijā pret Kuldīgas NSS!