Datums: 16.05.2019 LEJASKURZEMES ČEMPIONĀTĀ SUDRABS


13. aprīlī Nīcas sporta hallē noslēdzās Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā - uz finālturnīru bija ieradušās 4 labākās komandas - Medze, Vaiņode, Dunalka, kā arī mājinieki Nīca.Pirmajā spēlē Medze uzvarēja Dunalku, bet otrajā Nīca ar rezultātu 6:2 bija pārāki par Vaiņodi.

Spēlē par 3. vietu laukumā tikās Dunalka un Vaiņode. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, bet pēcspēles sitienos izveicīgāki izrādījās Dunalkas spēlētāji, un izcīnīja 3. vietu.

Spēlē par 1. vietu laukumā tikās abas spēcīgākās konkurentes - Nīca un Medze. Diemžēl, jau pirmajā puslaikā mājinieki palika iedzinējos ar 0:2, bet otrajā puslaikā, rezultātu pielīdzinot 1:2, šogad Lejaskurzemes čempionātā godpilnā 2. vieta.

Rezultatīvākie spēlētāji Jānis Freimanis (Grobiņas pagasts) ar 16 gūtiem vārtiem, Renalds Freimanis (Grobiņas pagasts) - 15 gūti vārti un Ervīns Jurkovskis (Dunalka) ar 12 gūtiem vārtiem.

Labākais vārtsargs - Endijs Gūtmanis (Medze).

Ar šo čempionātu FK "Nīca" ir noslēgusi savu telpu futbola sezonu, bet jau maijā atsāksies Liepājas pilsētas čempionāts.