Datums: 05.06.2019 JAUNIEŠI VASARU IESĀK FUTBOLA LAUKUMOS


Noslēdzoties skolas gaitām, FK "Nīca" futbolistiem sāksies aktīvs spēļu maratons gan izbraukumos, gan mājās - Rudes stadionā.

Kurzemes zonas čempionāta pirmajā mājas posmā 1. jūnijā Rudes sporta stadionā tikās U-10 grupu jaunieši, un FK "Nīca" jauniešiem divās spēlēs divas uzvaras - ar rezultātu 3:2 uzvarēts FK Liepāja / LFS AO1, bet ar 5:1 uzvara pār FK Liepāja / LFS AO1. Nākošie posmi 12. un 14. jūnijā.

2. jūnijā FK "Nīca" U-13 grupas jaunieši devās uz Dobeli, kur Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros tikās ar JFC "Dobele" spēlētājiem. Lai arī dobelniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0, Nīcas jaunieši nepadevās un īsi pirms spēles beigām Valters Mūrēns un Krišjānis Rupeiks rezultātu izlīdzināja līdz neizšķirtam 2:2.

Tajā pašā dienā U-9 grupas jaunieši devās uz Ventspili, kur aizvadīja Kurzemes zonas čempionāta posmu. Diemžēl mazākajiem spēlētājiem pretinieki sūrāki konkurenti - no 4 spēlēm piedzīvoti 4 zaudējumi.

Savukārt 5. jūnijā uzvarām bagāta diena gan U-8, gan U-13 grupu jauniešiem.

Kurzemes zonas čempionātā U-8 grupa no 4 spēlēm gūst 3 uzvaras un vienu zaudējumu, bet U-13 grupas jaunieši Latvijas Jaunatnes čempionāta otrajā mājas spēlē atkārtoti tikās ar "Jūrmalas" SS spēlētājiem un guva pārliecinošu uzvaru 6:0. Nākošais posma izbraukums jau 11. jūnijā pie kaimiņiem Grobiņā, bet 22. jūnijā viesos uzņemsim JFC "Dobele" komandu!