Datums: 11.01.2021 Jaunajā gadā jauni sākumi


Aizvadīto futbola sezonu par spīti Covid - 19 pandēmijai mūsu novadniece Karlīna Miksone aizvadīja Īslandes klubā "IBV", paralēli tam paspējot arī aizstāvēt savas dzimtenes godu Latvijas izlasē.


Kopš novembra Karlīna ir atgriezusies Latvijā, atpūtusies un vienlaikus arī trenējusies. Jau tad Karlīna šaubījās, vai atgriezīsies Īslandē, kaut arī piedāvājums papildināt komandas sastāvu palicis spēkā, bet skatīsies, ko liktenis tālāk piespēlēs. Talantīgā 20 gadus vecā futboliste saņēmusi dažādus piedāvājumus gan no Krievijas, Dānijas, Šveices klubiem, šosezon lēmusi par labu kaimiņvalsts Lietuvas spēcīgākajai sieviešu futbola komandai Šauļu "Gintra", kur turpmākais gads arī tiks aizvadīts.


"Gintra" ir labākā sieviešu komanda Baltijā, tajā spēlē daudzu valstu pārstāves, to skaitā arī amerikānietes. Vairākus gadus pēc kārtas bijusi Lietuvas čempione, sacentusies ar labākajām TOP komandām pasaulē, kas ļauj piedalīties prestižā turnīrā - Čempionu līgā.
Karlīnas turpmākais režīms būs ļoti saspringts - nedēļā vien viena brīvdiena, jo būs gan gatavošanās sezonai, treniņnometnes un, protams, turnīri, ja vien vīruss neturpinās visu "bremzēt".


Esam lepni, ka Karlīnu novērtē ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Novēlam viņai lieliskus panākumus jaunajā komandā!