Datums: 25.05.2022 Jau atkal aizvadīta panākumiem bagāta nedēļa mūsu jaunajiem futbolistiem!

Jau atkal aizvadīta panākumiem bagāta nedēļa mūsu jaunajiem futbolistiem!

18. maijā uz Talsiem devās Dienvidkurzemes U13 apvienotā komanda, lai aizvadītu Latvijas jaunatnes čempionāta spēli pret mājiniekiem Talsu NSS. Pirmajās minūtēs spēli atklāja nīcinieks Oskars Miksons, gūstot pirmos vārtus, un neilgi pirms pirmā puslaika beigām arī otros! Otrajā puslaikā arī mājiniekiem izdevās gūt savus pirmos vārtus, taču drīz vien viesu komandai to izdevās atspēkot, Endijam Vamzim realizējot vēl divus vārtus. Mājinieki nebija gatavi padoties un turpināja cīņu, samazinot rezultātu starpību, taču spēles noslēgumā viesu komandai izdevās gūt vēl divus vārtus, kuru autori bija Uvis Mikāls un Oskars Miksons, kurš, gūstot trešos vārtus spēlē, īstenoja “hat-trick”! Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 6:2 Dienvidkurzemes komandas labā! Daudz laika atpūsties spēlētājiem nebija, jo jau dažas dienas vēlāk, 21. maijā, bija jāaizvada nākošā čempionāta spēle Vaiņodē pret FK Tukums 2000/TSS. Saspringtā cīņā uzvaru izdevās izcīnīt mūsu futbolistiem ar rezultātu 4:3! Vārtu autori: Endijs Vamzis, Oskars Miksons, Uvis Mikāls, Renārs Vārna.

Nākošā spēle 2. jūnijā Saldū pret mājiniekiem Saldus Sprota Skolu!

Nedēļas izskaņā, 22. maijā, Kurzemes čempionāta spēles Saldū aizvadījā arī U8 vecuma grupas futbolisti. Kā vienmēr bērni ar lielu prieku aizvadīja visas spēles, gūstot vērtīgu pieredzi, kas arī šajā vecumā ir pats svarīgākais! Neizpaliek arī labie rezultāti:

KULDĪGAS NSS - DKSS / FK NĪCA (2:4)

FA VENTSPILS TZ3 - DKSS / FK NĪCA (2:7)

FA VENTSPILS NR - DKSS / FK NĪCA (1:7)

Sveicam visus futbolistus un trenerus ar lieliskajām spēlēm un rezultātiem!