Datums: 16.05.2019 IZSTĀJAS NO "LATVIJAS KAUSA" IZCĪŅAS

Gada noslēgumā izcila “Latvijas kauss” spēle pret FK “RABA” - 22. decembrī, FK “Nīca” savā laukumā uzņēma Virslīgas komandu no Rīgas, lai aizvadītu 1/8 finālu.
Spēle iesākās ļoti intensīvi ar teicamu aizsardzību un komandas saspēli, kas rezultatējās ar mājinieku izvirzīšanos vadībā.
Otrajā puslaikā rīdziniekiem izdevās rezultātu pielīdzināt, bet nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām arī izvirzīties vadībā, tomēr jau pēc pāris sekundēm perfekts otro vārtu guvums arī nīceniekiem, pamatlaiku noslēdzot ar neizšķirtu 2:2.
Abu vārtu autors Alvis Kristians Naumčiks, vārtos vairākkārt komandu glāba Ivo Lākutis.
Spēles papildlaikā komanda joprojām lieliski spēlēja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, bet, diemžēl, FK “RABA” bija pārāki un izcīnīja uzvaru, bet nīceniekiem “Latvijas kausa” izcīņas spēles ir noslēgušās.