Datums: 03.09.2019 GŪST NEATSVERAMU PIEREDZI STARPTAUTISKĀ ČEMPIONĀTĀ


FK “Nīca” lielie futbolisti septembra sākumā devās uz Slovēniju, kur Mariborā no 5. - 8. septembrim norisinājās “SOCCA čempionu līga 2019”. Tajā piedalījās 24 komandas no 16 valstīm. Nīcenieki šajā čempionātā vienīgie pārstāvēja Latviju.
Spēļu rezultāti:
FK Nīca - 
Athens Amigos FC (Grieķija) 2:3, vārts guva Raivis Svilis un Edgars Miķelis Kovaļskis;
FK Nīca - 
Arko Ključarovci (Slovēnija0:2;
FK Nīca – WSH Mates Team (Ungārija) 0:4.

Komandas treneris Janeks Kreitāls saka, ka: “Brauciens uz starptautisko turnīru Slovēnijā Nīcas komandai bija neatsverama sportiska pieredze. Izdevās pacīnīties gan ar Grieķijas, gan Slovēnijas, gan Ungārijas komandām. Lai arī spēļu rezultāti nebija par labu mums, uzskatu ka Nīcas komanda bija cienīgs pretinieks visām šīm komandām. Gūto pieredzi noteikti izmantosim turpmākai komandas attīstībai.”

Komandas kapteinis E. Kovaļskis piebilst, ka: “Pēc čempionāta bijušas divējādas sajūtas – bija jāpierod gan pie savādākiem noteikumiem, gan tiesāšanas, gan pretiniekiem. Lai arī komanda nebija aizbraukusi savā stiprākajā sastāvā, nīcenieki parādīja sevi tik labi, cik vien bijis iespējams.”
Šis brauciens komandai bija labs saliedēšanās pasākums ne tikai uz laukuma, bet arī ārpus tā – vairāk nekā 50 stundas tika pavadītas ceļā, autobusā. Kolektīvi tika apciemots bijušais komandas biedrskurš arī palīdzēja laukumābet nelielai ķermeņa un prāta atslodzei tika apmeklēts viens no lielākajiem Slovākijas akvaparkiem.

FK “Nīca” un trenera vārdā liels paldies Ingaram Kalējam personīgi, kā arī Nīcas pašvaldībai par ticību komandai un sniegto atbalstu brauciena realizēšanai.