Datums: 17.11.2020 GADA BALVA SPORTĀ


ĢIRTS KNUBIS – centīgs, mērķtiecīgs un talantīgs jaunetis. Tāds ir “GADA BALVA SPORTĀ” ieguvējs, komandas “MTB Nīca” velosportists.

Ģirts startējis gan individuāli, gan komandā un sasniedzis augstus rezultātus. Piedalījies vietējā un starptautiskā mēroga sacensībās, bet šogad “Latvijas rangā” savā vecuma grupā izcīnījis augsto 3. vietu. Arī komandas kopvērtējumā godalgotā vieta ir Ģirta nopelns, nežēlojot nedēļas nogales un startējot visās sacensībās.

Prieks par ģimenes veikto ieguldījumu jaunieša izaugsmē, motivēšanu un atbalstīšanu. Arī trenera Aivja Karzona ieguldījums, jauniešu aizraušana un ģimeņu iesaistīšana gan treniņprocesā, gan sacensību atbalstīšanā nesis augļus Ģirta sasniegumiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FK “Nīca” ir patiesi lepni, ka viens no “GADA BALVA SPORTĀ” ieguvējiem ir mūsu komandas treneris un virzītājspēks – JANEKS KREITĀLS.

Janeks par pieaugušo komandas treneri kļuva pirms pieciem gadiem – soli pa solim no spēlētāja audzis par komandas treneri un autoritāti, cēlis savu kvalifikāciju treneru – viens no pirmajiem Latvijā ieguvis B kategorijas trenera apliecību telpu futbolā (augstākā šī brīža kategorija Latvijā), strādājis ar dažādām tehnikām, lai savas komandas spēlētājos attīstītu labāko. Pēdējos divus gadus Janeks papildus trenē arī kluba jaunāko paaudzi.

Janeks ir patiess futbola fanāts, kurš spējis attīstīt futbolu Nīcas novadā pavisam jaunā līmenī – komandas sasniegumu amatieru līmenī ir patiešām augsti ne tikai reģionā, bet arī valsts mērogā.

Tika sasniegts arī visneiedojamākais mērķis – godalgota vieta “Latvijas 1. līgas čempionātā” telpu futbolā – iepriekšējā sezonā smagās spēlēs izcīnīta 3. vieta. Šajā čempionātā komanda startē jau piecus gadus, un kļuvusi par respektētu vienību Latvijas kontekstā.

“Latvijas Minifutbola čempionātā” divus gadus pēc kārtas komanda izcīnīja 3. vietu, bet šogad, zaudējot vien sīvākajiem konkurentiem, izcīnīta 2. vieta. Pagājušajā sezonā kā vienīgie no Latvijas, FK “Nīca” devās uz Slovēniju, kur startēja “Čempionāta līgā minifutbolā”, “Liepājas pilsētas čempionātā” A divīzijā komanda izcīnījusi godalgotas vietas gan telpās, gan stadionā.

Janeks, liels paldies par ieguldīto lielo darbu futbola attīstībā Nīcas novadā. Paldies par spēlētāju degošajām acīm treniņos un spēlēs. Paldies, ka iesaisties jaunās paaudzes izglītošanā futbolā un paldies, ka Tu mums esi!

Mēs patiesi lepojamies par sportiskajiem nīceniekiem, par stipriem latviešiem!