Datums: 16.12.2019 Futbolistiem grūta uzvara 1. līgas čempionātā

Svētdien izbraukumā uz Rīgu devās FK "Nīca" lielie futbolisti, lai LTFA 1. līgas čempionāta ietvaros tiktos ar "Jako Sport/Graanul Pellets" komandu.

Rezultātu izdevās atklāt FK "Nīca/OtankiMill.eu" spēlētājam Janam Bespjorstovam, tomēr pretinieki neļāvās piekāpties, nīcenieku vārtos divas reizes raidot bumbu. Vien īsi pirms pirmā puslaika beigām Alvim Kristianam Naumčikam izdevās rezultātu pielīdzināt 2:2.

Otrajā puslaikā nīcenieki izvirzījās vadībā ar 4:2, pa vēl vienam punktam guva J. Bespjorstovs un Edgars Miķelis Kovaļskis, bet šoreiz rezultātu steidza pielīdzināt pretinieki, vēlreiz panākot neizšķirtu 4:4. Vien Raivja Sviļa gūtie vārti vainagojās ar FK "Nīca/OtankiMill.eu" ceturto uzvaru šajā čempionātā.

Šogad vēl viena spēle - 28. decembrī plkst. 16:00 savā laukumā tiks uzņemti FC "Talsi/Laidze".