Datums: 17.01.2022 Futbolistiem emocijām bagāta nedēļas nogale

Aizvadītā nedēļas nogale Nīcas sporta hallē bija vareni rosīga! FK Nīca/Otankimill komandai tika aizvadītas divas Optibet telpu futbola Virslīgas mājas spēles. Sestdien, 15. janvārī, nīcinieki pirmo reizi tikās ar BFC Daugavpils komandu. Jau pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem iezīmējās turpmākā spēles gaita – būtisks pārākums no mājinieku puses. Beidzoties pirmajam puslaikam, rezultāts 5:0 mājinieku labā. Arī otrajā puslaikā turpinājās Nīcas uzvaras gājiens un tika gūti papildus 2 vārti. Taču pretinieki sasparojās un izdevās gūt vismaz 1 vārtus, spēli noslēdzot ar rezultātu 7:1 FK Nīca/Otankimill labā! Vārtu autori: Daniels Sērmoliņš, Sandis Vārpiņš, Raivis Svilis, Rihards Konovalovs, Valdis Nicis, Endijs Šlampe un Jans Bespjorstovs.

Uzvaru ilgi nevarēja svinēt, jo jau nākamajā dienā nīcinieki mājas uzņēma vēl vienu Latvijas austrumu gala komandu – Jēkabpils Lūši/Ošukals. Arī ar šo komandu šī bija pirmā spēle, bet jau pirms spēles bija zināms, ka nebūs viegli, jo šoreiz pretinieki bija viena no TOP 4 Latvijas telpu futbola Virslīgas komandām. Pirmajā puslaikā bija vairāki labi momenti mājiniekiem gūt vārtus, taču tā arī neizdevās tos realizēt līdz galam, tikmēr pretinieki veikli guva jau 2 vārtu pārsvaru, puslaiku noslēdzot ar 0:2 viesu labā, kas vēl deva cerību atspēlēties. Otro puslaiku nīcinieki aizvadīja jau daudz agresīvāk, rezultātā saņemot arī vairākus sodus. Noslēgumā mājiniekiem tomēr izdevās gūt arī vārtus, kuru autors bija komandas kapteinis Edgars Miķelis Kovaļskis, bet beigu rezultāts uz tablo tomēr sāpīgs - 1:7 viesu labā.

Nākošā spēle atkal sagaidāma mājās, Nīcas sporta hallē! 22. javārī, pl. 17:00!