Datums: 01.02.2020 Futbolā uzvaru diena


Sestdien, 1. februārī, Nīcas sporta hallē startēja LTFA rīkotais Evelatus.lv Jaunatnes čempionāts U14 grupām, kurā piedalījās FK “Nīca”, “Liepājas” FS, FK “Bandava” no Priekules un SK “Vēsma/Vecumnieki”.
Trijās spēlēs nīceniekiem bija dāsns vārtu birums, kas rezultatējās ar trīs uzvarām – ar rezultātu 7:0 uzvarēti FS “Liepāja” un rezultātu 20:0 – SK “Vēsma/Vecumnieki”, bet 7:1 FK “Bandava”
Komandas rezultatīvākie spēlētāji šodien – Daniels Buks ar 9 vārtu guvumiem, Rūdolfs Šuklais ar 6 gūtiem vārtiem, Kristers Apinis 5 reizes bumbu raidīja vārtos, bet Dāvis Dāvids Ķergalvis – 4 reizes. Rezultatīvi bija arī Gustavs Začs, Markuss Leilions, Raivo Jankēvics, Markuss Kažis un pat komandas vārtu sargs – Tomass Toms Sprūds.
Čempionāta galvenais atbalstītājs, Evelatus.lv, bija sagādājis balvas arī komandu labākajiem spēlētājiem – par FK “Nīca” labāko spēlētāju tika atzīts Daniels Buks.
Veiksmīga diena bija arī FK “Nīca” B grupas futbolistiem, kuriem šodien Grobiņā norisinājās “Kurzemes zonas” čempionāta posms U12 grupām, kurā arī 4 uzvaras:
FK Nīca – Academy Vitality 3:0
FK Nīca – Grobiņas SC 4:1
FK Nīca – FK Bandava 4:0
FK Nīca – Saldus SS/Brocēnu NBJSS 6:0

Svētdien FK “Nīca” B grupa piedalīsies telpu futbola turnīrā “Vaiņodes Kauss”, savukārt FK “Nīca/OtankiMill.eu” pēdējā LTFA 1. līgas pirmās kārtas spēle pret FK “Nikars/Ghetto”.