Datums: 03.09.2019 Futbola ģimenes saliedējas kopīgā pasākumā


Saulaino un karsto 1.septembra dienu FK “Nīca” futbola saime pavadīja pozitīvā un atraktīvā gaisotnē. Šajā dienā kuplā skaitā Rudes stadionā pulcējās FK “Nīca” futbolisti no visām grupām – sākot ar mazāko un beidzot ar pieaugušo komandu, kā arī futbolistu ģimenes locekļi un atbalstītāji, lai dienu pavadītu kopīgā saliedēšanās pasākumā.
Diena iesākās ar Latvijas jaunatnes čempionāta U-13 Attīstības grupas (C apakšgrupa) futbola spēli – laukumā tikās FK “Nīca” un FK “Liepāja” futbolisti. Abām komandām šī bija nozīmīga spēle par situāciju labāko trijniekā. Sīvā cīņā uzvaru ar rezultātu 2:1 mājiniekiem par lielu prieku guva FK “Nīca” futbolisti. Ņemot vērā lielo atbalstītāju skaitu komandām, atmosfēra stadionā bija ļoti aizraujoša – līdzjutēji neatlaidīgi ar atbalsta saukļiem un izsaucieniem atbalstīja komandas. Īpaši lielas gaviles, protams, tika uzvarētājiem.
Pēc spēles klātesošie, sadalīti 4 komandās, sacentās dažādos atraktīvos pārbaudījumos – stafetēs, tautas bumbā un citās aktivitātēs, kur savā starpā sacenšoties, centās panākt savai komandai labāko rezultātu. Īpaša aktivitāte tika sagatavota arī FK "Nīca" treneriem un treneru palīgiem, no kuriem pārbaudījumā uzvarēja trenera palīgs Rendijs Lukovičs.
Mazākajiem dalībniekiem bija iespēja izklaidēties piepūšamajā atrakcijā. Pēc punktu apkopošanas komandas tika arī apbalvotas.
Pēc aktivitāšu noslēgšanās klātesošajiem bija iespēja piedalīties izlozē – mazajiem futbolistiem un viņu brāļiem/māsām bija iespēja tikt pie Latvijas telpu futbola izlases futbolistu parakstīta krekla. Savukārt, pieaugušajiem bija iespēja laimēt 11 vilku fanu kreklu. Izlozē pavaicās Kristenai Žvaģinei, kuras brālis spēlē FK “Nīca” komandā, kā arī Andrejam Triščenko, kura dēls ir FK “Nīca” futbolists.
Noslēgumā visi cienājās ar Gunta Šeidlera visas dienas garumā cītīgi uz uguns gatavoto gardo zupu.
Lai arī diena bija ļoti karsta un aktivitāšu piepildīta, tas nebija šķērslis tam, lai noslēgumā dalībnieki – gan lieli, gan mazi – azartiski spēlētu lielo futbolu.
Paldies Nīcas novada domes komunālās pārvaldes darbiniekiem par tehnisko atbalstu, īpaši Aigaram Veisam, Gvido Pūķim, Ainaram Mackus un Raivim Pūķim.
Liels paldies visiem, kuri piedalījās un pavadīja šo dienu kopā ar FK “Nīca” lielo futbola ģimeni.
 
FK “Nīca” vārdā,
Dina Tapiņa