Datums: 23.12.2021 FK Nīca/Otankimill pēdējā spēle šajā gadā

Vēl pirms brīvdienām un svētku svinēšanas mūsu futbolistiem nācās aizvadīt kārtējo izbraukuma spēli Optibet Telpu futbola Virslīgas čempionātā. Nīcinieki vēlreiz tikās ar spēcīgo FC Petrow/Jelgava komandu, kuru iepriekš savā laukumā izdevās uzvarēt. Šoreiz mājas laukuma priekšroka bija pretiniekiem, kas arī spēles sākumā ļāva ņemt virsroku. Taču pamazām iesila arī mūsu puiši un jau pirmā puslaika beigās sāka parādīt savu raksturu. Otrajā puslaikā bija jūtams arī uztraukums no pretinieku puses, jo pamazām tika samazināta vārtu starpība, taču, mācījušies no iepriekšējās reizes, mājinieki tomēr nostiprināja vadību, spēli noslēdzot ar rezultātu 4:8 mājinieku labā.

Vārtus Nīcas komandas labā guva Valdis Nicis, Sandis Vārpiņš, Rihards Konovalovs un Roberts Pūce.

Nākošās spēles pēc Jaunā gada! Un abas mājās, Nīcas sporta hallē! 8. janvārī nīcinieki tiksies ar SK Kengaroos komandu, bet jau nākamajā dienā, 9. janvārī, ar TFK Rēzekne!