Datums: 02.09.2020 FK NĪCA/BL Inženiertīkli no Tukuma pārved sudrabu

29. augustā, spītējot Covid 19 pandēmijai, Tukumā tomēr tika noorganizēts Latvijas minifutbola čempionāta finālturnīra posms, kurā piedalījās arī FK "NĪCA/BL Inženiertīkli" komanda. Kopumā turnīrā piedalījās 8 komandas, kas sadalītas divās grupās izspēlēja riņķa posmu un tikai divas labākās no katras grupas turpināja cīņu par medaļām.

Mūsu grupā jau pirmajā spēlē tikāmies ar nesamierināmajiem pretiniekiem – FC "NIKERS" (Kuldīga) komandu, kura praktiski bija spēle par pirmajām divām vietām apakšgrupā. Ar 4:1 neatstājām pretiniekam nekādu cerību (vārti- Raivim Svilim, Aleksim Kristeram Rozenbergam, Edgaram Miķelim Kovaļskim un vienus pretinieks sita savos vārtos). Otrajā, krietni sarežģītākā, spēlē tikāmies ar tālākajiem viesiem – Madonas komandu. Tikai ar 2:1 pārspējām madoniešus. Vārti (E. M. Kovaļskim un A. K. Rozenbergam). Apakšgrupas pēdējā spēlē, kur jau bijām nodrošinājuši 1.vietu grupā, tikāmies ar “Zvejnieku”. Diemžēl ātri iegūto pārsvaru (2:0) uz spēles beigām nenoturējām un rezultātā grūts neizšķirts 2:2. Vārti (R. Svilis un A. K. Rozenbergs).

Pusfinālā tikāmies ar Pūres komandu, kas pazīstama, kā cīnītāju blice. Spraiga cīņa izvērtās tikai 1. puslaikā, taču otrajā puslaikā bija tikai jānokārto formalitātes un centāmies spēli beigt bez traumām. Rezultāts 6:0 (vārti – R. Svilis, Pauls Kristaps Zellis, A. K. Rozenbergs, Janeks Kreitāls un 2 vārti Rihardam Konovalovam).

Finālā pretī atkal stājās FC "NIKERS" komanda. Fināls jau izvērtās sīvāks. Diemžēl, ja neizmatojam vairākas lieliskas iespējas un neiesitam vārtus, tad to vienā no retajām iespējām izmantoja pretinieki un nelielo, sev labvēlīgo, rezultātu (1:0) nosargāja līdz fināla beigām. Rezultātā sāpīgs 0:1 zaudējums finālā, kas turnīrā deva 2. vietu. Trešo vietu ieguva mājinieki – Tukuma komanda.

Pārvedām arī mājās divas individuālās balvas: turnīra labākais uzbrucējs - Aleksis Kristers Rozenbergs, bet par turnīra labāko aizsargu kļuva Rihards Konovalovs.