Datums: 30.12.2021 Basketbolisti gadu noslēdz ar divām lieliskām uzvarām!

Gada izskaņā mūsu basketbolisti veiksmīgi aizvadīja divas spēles.

Tūlīt pēc Ziemassvētkiem BK Nīca/Bli sportisti turpināja dalību Liepājas čempionātā, šoreiz tiekoties ar Promenade Hotel komandu. Spēles sākums nebija tas vieglākais un ¼ nācās piekāpties ar rezultātu 15:22 pretinieku labā, taču vēlāk jau puiši iesila un sāka kāpināt tempu, kas ļāva izvirzīties vadībā, noslēdzot puslaiku ar rezultātu 45:40! Atlikušo spēles laiku jau bija jūtama pavisam cita atmosfēra, jo nīcinieki izrādīja būtisku pārākumu, beigu beigās spēli noslēdzot ar iespaidīgu 104:57 nīcinieku labā!

Rezultatīvākie - Raivis Kalējs ar 21 punktu un Klāvs Ansons ar 20 punktiem.

Savukārt, neilgi pirms Vecgada vakara, 29. decembrī, BK Nīca/Bli aizvadīja pēdējo šī gada spēli, kas notika Reģionālās basketbola līgas ietvaros. Puiši vēlreiz tikās ar novada kaimiņiem – BK Grobiņa komandu. Taču šoreiz grobiņnieku laukumā! Spēles sākumā bija vērojams, ka abas komandas cenšas spēlēt piesardzīgi, nedodot iespējas pretiniekam gūt punktus, taču ¼ vien ar 1 punktu pārsvaru tomēr izdevās noslēgt nīciniekiem, rezultāts 18:17. Tālāk jau vairāk izdevās izvirzīties Nīca/Bli komandai, puslaiku noslēdzot ar rezultātu 42:28. Uzkrāto punktu pārsvars ļāva nīciniekiem nodrošināt uzvaru, par spīti tam, ka tālākā spēles gaita bija ļoti līdzvērtīga. Beigu rezultāts 82:62 Nīca/Bli labā!