Datums: 02.09.2020 Aktīvās atpūtas pasākums FK "NĪCA" klubā


Par tradīciju kļuvis ikgadējais FK “Nīca” futbolistu un viņu ģimenes locekļu saliedēšanās pasākums, kas šajā gadā notika 30.augustā Rudes stadionā. Pasākuma dalībniekiem šī diena bija pozitīvu emociju un sportisku aktivitāšu piepildīta. Turklāt jāpiemin, ka laika apstākļi bija ideāli piemēroti – saulīte futbola mīļus sildīja visas dienas garumā.
 
Plašais pasākuma apmeklētāju skaits, kas sniedzās pāri 110 dalībniekiem, tika sadalīts 5 komandās, kuras sacentās dažādos atraktīvos pārbaudījumos – aizraujošos tautas bumbas dueļos, stafetē un citās aktivitātēs. Mazākajiem dalībniekiem bija iespēja izklaidēties piepūšamajā atrakcijā. Pasākuma dalībnieki bija azartiski noskaņoti un cīnījās, lai panāktu savai komandai labāko rezultātu, jo katrā disciplīnā tika noskaidrotas 3 labākās komandas. Neskatoties uz sacensību garu, visu pasākumu caurstrāvoja pozitīva un iedvesmojoša noskaņa.
 
Jo īpaši jauno futbolistu vidū iecienīts pārbaudījums "Pārspēj prezidentu", kur vārtos stājās FK “NĪCA” prezidents Ingars Kalējs un ikvienam bija iespēja pārspēt kluba prezidentu un trāpīt bumbu vārtos.
Neiztrūkstošs bija arī īpašais pārbaudījums FK “Nīca” treneriem. Viņu uzdevums bija savākt pēc iespējas vairāk punktu, ar lielo vingrošanas bumbu sitot pa vārtiem – pārliktnis deva 2 punktus, stanga – 1 punktu. Trenerus pārbaudījumā pavadīja īpaši līdzjutēju atbalsta saucieni un gaviles. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja trenera asistents Edgars Miķelis Kovaļskis, aiz sevis atstājot trenerus Ingu Lukoviču un Jāni Segliņu.
 
Pēc sportisko aktivitāšu noslēgšanās klātesošajiem bija iespēja piedalīties izlozē. Veiksmīgakie šajā gadā izrādījās Martins Kalējs, kurš tika pie jaunas futbola bumbas, savukārt Odrija Apine savā īpašumā ieguva firmas Adidas naģeni.
Pasākuma noslēgumā visus gaidīja Gunta Šeidlera divos katlos uz uguns vārītās zupas dažādām gaumēm. Pavārs no klātesošajiem saņēma tikai labākās atsauksmes par savu meistardarbu.
 
Lai arī diena bija aktivitāšu piepildīta, dalībnieki pēc pasākuma noslēguma nesteidzās doties prom – daļa futbolistu vēl spēlēja lielo futbolu, daļa vecāku noorganizēja volejbola turnīru, daļa vienkārši atpūtās un pārrunāja dienā piedzīvoto.
 
Liels paldies visiem, kuri piedalījās un pavadīja šo dienu kopā ar FK “Nīca” lielo futbola ģimeni. Tiksimies nākošajā gadā!
Dina Tapiņa