Datums: 14.01.2022 Aizvadīta pirmā šī gada Virslīgas spēle

Nedēļas sākumā, 11. janvārī, Nīcas sporta hallē bija novērojama tik sen neredzēta rosība, jo mūsu FK Nīca/Otankimill futbolistiem bija pirmā mājas spēle jaunajā gadā un pie tam šoreiz arī ar skatītājiem klātienē! Taču prieks neizpalika arī atbalstītājiem, kas spēli vēroja attālināti, jo šo spēli pārraidīja arī internetā Sportacentrs.com kā arī televīzijā kanālā TV4!

Šajā zīmīgajā mājas spēlē mūsu fubolisti vēlreiz tikās ar Salaspils komandu SK Kengaroos, pār kuriem pirms teju mēneša tika gūta uzvara. Pretinieki bija apņēmušies revanšēties nīciniekiem, tādēļ spēle izvērtās visai interesanta.Ar pirmajiem vārtiem spēli atklāja Nīcas komandas spēlētājs Rainers Kleinbergs, taču jau neilgi pēc tam atbildēja arī pretinieki, rezultātu izlīdzinot. Mājinieki tomēr ilgi neļāva viesiem priecāties un neilgi pirms pirmā puslaika beigām vārtus guva Sandis Vārpiņš, puslaiku noslēdzot ar rezultātu 2:1 nīcinieku labā. Otrajā puslaikā viesi steidzās rezultātu atkal izlīdzināt, tomēr uzvaru svinēt viņiem neizdevās, jo vārtus guva Endijs Šlampe, nodrošinot nīciniekiem uzvaru ar rezultātu 3:2!

Nākošās spēles jau šajā nedēļas nogalē! Puišu izturība tiks nopietni pārbaudīta, jo gaidāmas divas spēles pēc kārtas! Sestdien, 15. janvārī, pl. 17:00 pret BFC Daugavpils, savukārt, svētdien, 16. janvārī, pl. 14:00 pret Jēkabpils Lūši/Ošukalns komandu! Un abas šīs spēles mājās - Nīcas sporta hallē!

Spēles klātienē iespējams apmeklēt "zaļajā režīmā"!