Datums: 27.01.2020 1. līgas čempionātā gūta smaga uzvara


Latvijas telpu futbola Asociācijas rīkotajā 1. līgas čempionātā drīz noslēgsies 1. kārtas spēles - pēdējās šajā nedēļas nogalē - 1. un 2. februārī. Ir noskaidrotas arī top6 komandas, kuras 2. kārtā cīnīsies par godalgotajām vietām, to starpā arī FK "Nīca/OtankiMill.eu".

Sestdien, 25. janvārī, nīcenieki savā laukumā uzņēma vienu no līderkomandām - "PB Line" no Rīgas. Tā kā spēlēs abām komandām katrs punkts ir no svara, jau pašā sākumā cīņa par uzvaru solījās būt asa.

Spēles rezultātu izdevās atklāt mājiniekam Mārtiņam Freimanim, kam drīz sekoja nākamais vārtu guvums Valda Niča izpildījumā, radot pamatīgu spriedzi laukumā. Rīdzinieki, palikuši iedzinējos, aktīvi centās gūt vārtus. Lai arī FK "Nīca" lieliski spēlēja aizsardzībā, tomēr līdz puslaika beigām neizšķirts - 2:2, solot vēl lielāku spriedzi otrajā puslaikā.

Otrā puslaika sākumā nīcenieku labā vārtus gūst Ivo Skripko, kam drīz seko "PB Line" atbildes sitiens FK "Nīca" vārtos. Liels šoks rīdziniekiem bija turpmākajā spēles gaitā - viņu vārtos vienu pēc otras bumbas raidīja Raivis Svilis (divas reizes), un vēl pa vienai pievienoja I. Skripko un V. Nicis rezultātu tablo iezīmējot 7:3 nīcenieku labā. Līdz spēles beigām laukumā norisinājās īsta drāma un, diemžēl, cīņas spraigumā nīcenieki izpelnījās arī vairākus sodus, kas rīdziniekiem palīdzēja gūt punktus. 

Jāpiebilst, ka šajā spēlē komandu vairākas reizes glāba FK "Nīca" viens no jaunākajiem spēlētājiem - vārtusargs Pauls Kristians Zellis. Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:6, kas komandu turnīra tabulā ierindo 4. vietā.

Vēl viena nedēļas nogales uzvara tika gūta "Liepājas pilsētas" čempionātā - ar rezultātu 18:3 FK "Nīca" bija pārāki par "Liepājas papīrs" komandu.